Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 678. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 294
Merit: 250
piyasada dolanan btc miktarini kim denetliyor mining den durmadan btc girisi oluyor. bu durumda btc nin gelecegi pek parlak degil.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Zaten ortada savaş ortamı var, doların 3 lira üstüne soluksuz çıkması kimseyi şaşırtmaz böyle bir ortamda.
sr. member
Activity: 336
3.76 mı demek istediniz? Bu ortamda doların düşeceğini söylemek hayalcilikten öteye gitmez. Dolar önümüzdeki günlerde tarihi rekorlar kırmaya devam edecek.

Haklısınız ancak ben bunu Ocak ayında dile getirdiğimde herkes benle dalga geçmişti olurmu lan öyle şey diye.
RSI indicatorleri çok acayip şişti. Artık düzeltmeye girmesi gerekmekte.
Ben grafik bilgime dayanarak yükselişin biraz nefes alacağına ve düşmesi gerektiğine inanıyorum.
Ama tabiki dolar piyasası acayip güçlü bir yer. Ne zaman ne olacağı belirsiz bu sadece bir öngörüden ibaret. Bekleyelim görelim sadece Smiley
Saygılar.

Zz
legendary
3.76 mı demek istediniz? Bu ortamda doların düşeceğini söylemek hayalcilikten öteye gitmez. Dolar önümüzdeki günlerde tarihi rekorlar kırmaya devam edecek.
sr. member
BTC olarak bakarsak eğer olaya mavi çizginin kırmızıya dönüşmesi için daha yaklaşık 9 10 haftaya ihtiyaç var. Ardından mavi yani al çizgisine geçmesi içinde 4 5 haftaya gerek duyabilir.

sr. member
Doların yeni hedefi 2.76 dır. Muhtemelen ülkedeki sıkıntılar geçicek.
Grafikte kendi çizgilerimde gördüğümü size anlatmaya çalıştım. yeşil çizginin her çapraz kalkması beyazı ziyaret etmesi anlamına geliyor.
Ama olmayabilirde tabi ^^

sr. member
Activity: 321
Teknik olarak uzun vadede(3-6 ay) düşüş bekleniyor

Bu kendi analiziniz mi? Eğer öyleyse teknik analizinizi grafiklerle detaylandırmak ister misiniz?

http://www.investing.com/ üzerinden hızlıca indikatörleri inceledim ayrıntılı bir analizde bulunmadım.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Bitstamp kuruna göre Btctürk 20 TL yüksek, normalde 30-50 TL aralığında bir fark oluyordu. Türk piyasası normalden düşük diyebiliriz.
sr. member
Activity: 266
Infected Mushroom
Dolar 2,92 TL
Euro 3,32 TL

BTC-e 229$
Bitstamp 234$

Btctürk 699 TL
Koinim 710 TL

İki gün önceki dolara yapılan panik alımlarını bitcoin'de bile zor görürüz. Ancak dolar dünya çapında da değerleniyor tabii faiz meselelerinden.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Dolar 2,92 TL
Euro 3,32 TL

BTC-e 229$
Bitstamp 234$

Btctürk 699 TL
Koinim 710 TL
Zz
legendary
230$ üstüne çabuk attı kendini. Alttan alım yapabilenler için güzel kâr oldu. Panik satışı yapanlar beklemeye devam etsin.
sr. member

4 saatlik periyod 233 dolardan alıma geçmiş. İnşallah çıksa yukarıya artık ya.. Pf..
Zz
legendary
Dolar resmen 3 lira, Euro olmuş 3.30. Bu gidişle Bitcoin dibi boylasa bile Türk piyasası düşmez. Cheesy
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Şimdiki durum keriz silkelemesi mi boğa tuzağı mı önümüzdeki günlerde göreceğiz. Amatörlerin trade yapması için çok zor bir ortam var.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Düne göre nerdeyse 40$ düştü.Bu gece 210$ destek noktası kırılırsa yarın 180 küsür dolarları görmemiz olasıdır.Kritik saatler btc için.
sr. member

Aylıktaki alım onayı hala kendini koruyor ama durum şuanda kötü beyler ^^ bekliyoruz bakalım önümüzde neler var.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Ağustos bitene kadar BTC'de yükseliş olmaz. Al biriktir dönemi resmen başlamıştır.

Sizce 600 seviyelerini görür mü? Yoksa bu seviyelerden almalı mıyız? Yada hangi seviyeden almalıyız?
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Ağustos bitene kadar BTC'de yükseliş olmaz. Al biriktir dönemi resmen başlamıştır.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Eylülün ikinci haftasından itibaren yükselmeye başlayacaktır. Bu fiyatlar alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. 2016 ya yükselişle gireceğini tahmin ediyorum.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Ne yani, 2 aydır devam eden yükseliş bir balondan, bir pump and dumpdan mı ibaretti?
Çok ciddi düşmüş.
Yaz aylarında herkes tatildeydi. Bence onun etkisi oldu. Ben hangi yorumcuyu okusam düşeceğini söylüyordu. Bağıra bağıra düştü.
Jump to: