Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 674. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 55
Merit: 0
619TL'den 2 BTC aldım, sanırım güzel yerde yakaladım fiyatı. Tekrar dünden önceki gün fiyatlarına döndü 670lerde seyrediyor fakat BTCTürk piyasası sürekli primli Smiley
Bende o fiyatlardan alış gerçekleştirdim. Ama yanlış bir kararla 660 seviyelerinde sattım. Şu an 640 seviyelerinden almak için bekliyorum. Boşuna dememişler acele işe şeytan karışır diye. Acele ettim. Kaybettim Cheesy

BTC basi 40 lira fazlaya satmissiniz. Nasil acele edip kaybetmis oluyorsunuz burada?

Arkadaş kardan zarar ettim demek istemiş sanırım. simdi satsaydı 60 70 tl kar edecekti. 

bu defa düşerse alınırmı acaba sağlam bir düşüş mü olu yoksar geri dönermi tekrar 230- 250 lere
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Disarida fiyat 224-225$ civariyken Btctürk 680 lirayi gecip yükselmeye devam ediyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
619TL'den 2 BTC aldım, sanırım güzel yerde yakaladım fiyatı. Tekrar dünden önceki gün fiyatlarına döndü 670lerde seyrediyor fakat BTCTürk piyasası sürekli primli Smiley
Bende o fiyatlardan alış gerçekleştirdim. Ama yanlış bir kararla 660 seviyelerinde sattım. Şu an 640 seviyelerinden almak için bekliyorum. Boşuna dememişler acele işe şeytan karışır diye. Acele ettim. Kaybettim Cheesy

BTC basi 40 lira fazlaya satmissiniz. Nasil acele edip kaybetmis oluyorsunuz burada?
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
jr. member
Activity: 69
Merit: 4
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
220-195-220 tradeleri çok tahmin edilebilirdi. Eminim başka yakalayanlar da olmuştur.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Eskiler böyle anların fırsat olduğunu bilip ona göre pozisyon alıyor. Yenilerse önce panik satışları yapıyor, sonra da panik alımları. Btctürk çok ilginç hareketler yaşadı bugün. Smiley
nede olsa satılmaz diye 20tl piyasanın üstüne satış koymuştum altımda büssürü büyük satış vardı. benim satış gerçekleşmiş üstüne alıcılar 10tl daha koymuştu. dedim heralde btc 250ye geri döndü megersem 10 dolar artmış.
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Eskiler böyle anların fırsat olduğunu bilip ona göre pozisyon alıyor. Yenilerse önce panik satışları yapıyor, sonra da panik alımları. Btctürk çok ilginç hareketler yaşadı bugün. Smiley
sr. member
Activity: 266
Infected Mushroom
Sabah panik yapmayıp minerları kapamadım, şansa da ghash'de yüksek sharelı iki blok bulduk. İyi ki kapamamışım. Smiley Sabah forumda inanılmaz negatif bir hava vardı, içim sıkılıp bırakmıştım konuları okumayı.
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Dünkü yerine geri döndü. Aramızda gün içinde ucuz BTC alabilenler olduysa tebrik ederim.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Bi kac saat bakmadim btcturk ucmus. Bizim milletteki btc aski bir garip dogrusu.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
210$ yeni dip denilebilir. Şu anda yükseliş trendine girdi gibi. Ama yine de biraz beklemek lazım, 24 saatte ne olur ne biter bilinmez.
sr. member
Activity: 240
220 yi geçmiş btc-e , 200 altından hızlı döndü, bakalım  ne yöne gidecek , ben 200 civarında biraz dolanacağını düşünüyorum

Çok fazla gitmez. Bu kadar düşüşten sonra tepki alımları geleceği belliydi. Yine bu fiyatlarda yan yan ilerlemeye devam eder. 200-240 dolar aralığı dışındaki fiyatlar anormal sayılabilir. Üstüne çıkarsa satın, altına düşerse alın.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
220 yi geçmiş btc-e , 200 altından hızlı döndü, bakalım  ne yöne gidecek , ben 200 civarında biraz dolanacağını düşünüyorum
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
İnsanlar ne de güzel panik alımlar yapıyor Türk piyasasında. Smiley
Dışarıda fiyat 222 dolara çıkınca BtcTürk'ü anında 680 liraya taşıdılar.

nasil bir gaza gelis anlamak mumkun degil Grin
sr. member
Activity: 240
İnsanlar ne de güzel panik alımlar yapıyor Türk piyasasında. Smiley
Dışarıda fiyat 222 dolara çıkınca BtcTürk'ü anında 680 liraya taşıdılar.
newbie
Activity: 55
Merit: 0
Şu anda btc*e de 212  acaba ne olur fiyat. 600 den almıştım 850 çıktı artacak diye beklerken 640 a düştü. şimdi ne yapsam satsammı alsammı bilemedim.  şimdi satarım artar. satmam düşer Cheesy
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Benim görüşüm btcturk de durmayın btc e de yada imkan varsa bitfinex de durun cunku dump pump olayları oralarda fiyata yansıyor btctürk de yansımıyor. ben btc e de 150 dolardan tutuyorum dump olursa kaçırmamış olurum  bitfinex de bir türlü hesap açamadım aslında orası daha hacimli. + elinizdeki parayı dolara yatırmış olursunuz

Tam bunu yazmak için konuya tekrar girmiştim, benden önce davranmışsın.
BTC-e ye para yatırmak zahmetli. O nedenle piyasa birbirine yakınken btctürk'den BTC alıp BTC-e ye gönderebilirsiniz.
Orada dolara geçer beklersiniz bekliyorsanız. Yoksa btctürk de hacim olmadığından istediğiniz anda alıp satamıyorsunuz.

Aktif trade yapmadığınız zamanlarda borsalarda para tutmayın. Tabi goxlanma riskini göze alıyorsanız ayrı. Grin
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Benim görüşüm btcturk de durmayın btc e de yada imkan varsa bitfinex de durun cunku dump pump olayları oralarda fiyata yansıyor btctürk de yansımıyor. ben btc e de 150 dolardan tutuyorum dump olursa kaçırmamış olurum  bitfinex de bir türlü hesap açamadım aslında orası daha hacimli. + elinizdeki parayı dolara yatırmış olursunuz

Tam bunu yazmak için konuya tekrar girmiştim, benden önce davranmışsın.
BTC-e ye para yatırmak zahmetli. O nedenle piyasa birbirine yakınken btctürk'den BTC alıp BTC-e ye gönderebilirsiniz.
Orada dolara geçer beklersiniz bekliyorsanız. Yoksa btctürk de hacim olmadığından istediğiniz anda alıp satamıyorsunuz.

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Piyasada orderbook'lar yükselecek gibi görünüyor. Eğer 200$'ı aşağı kırmazsa hızlı bir yükseliş görünüyor.
Jump to: