Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 672. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sabah bitfinexte btc 250 dolar olmus, bizim borsa tinmamis Smiley

neyse cikis gormek iyi.

Btctürkte birileri özellikle fiyatı normalden düşük tutuyor. Nedenini bilmiyorum ama bu Bitcoin almak isteyenler için bir fırsattır.

Neye göre düşük ki 235$*3 = 705 tl btcturk fiyatı 720 tl .Ortada düşük bir fiyat yok aksine 15 tl primli kura göre.

Btc-e yi pek kaale alma. Bitstampta 240 dolar ve btcturk te 720 tl ye denk geliyor. Fiyat normal yani. 240 ta bir dump yiyip düştü ama şimdi 240 i tekrar geçmiş. İlk defa elimde btc varken yükseliş görüyorum Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014

neyse cikis gormek iyi.

Btctürkte birileri özellikle fiyatı normalden düşük tutuyor. Nedenini bilmiyorum ama bu Bitcoin almak isteyenler için bir fırsattır.

Neye göre düşük ki 235$*3 = 705 tl btcturk fiyatı 720 tl .Ortada düşük bir fiyat yok aksine 15 tl primli kura göre.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000

neyse cikis gormek iyi.

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Açıkçası şuan ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım, karar veremiyorum. Bu yüzden yarı tl yarı Btc olarak saklıyorum. Çünkü bizim piyasa ne zaman ne olacak belli değil.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

neyse cikis gormek iyi.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Şu anki dolar kuruna ve yurtdışı fiyatına bakarsak Btctürk fiyatının 750 TL'yi bulması gerekiyor.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Sonunda 230 dolar geçiliyor, durgunluk bıkkınlık vermişti.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Bitstamp: $234.84
Btc-e: 229
Btctürk: 700 TL
$/TL: 3

Btctürk geride bile kalmış bu kurla.

yabancı borsalar gerilemezse pazartesi 40-50 tl önüne geçer Smiley
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bitstamp: $234.84
Btc-e: 229
Btctürk: 700 TL
$/TL: 3

Btctürk geride bile kalmış bu kurla.
member
Activity: 69
Merit: 10
700 ü gördü btcturkde bakalim ne olacak
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
230$ artik yeni dibimiz olarak teknik bakimindan da calismaya basladi, dolar da 3 TL sinirina dayandi tekrar. her an sert yukari yapabiliriz, tetikte olmakta fayda vardir
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Para olarak kullanılacak kadar durgun seyrediyor. Dolar bile daha hareketli.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Nasıl alıyoruz btce de. anlatırsanız sevinirim. Onaylı hesaplarım bitstamp btc-e crypts bunlardan alım yapabilrmiyim acaba. visa kartım da var.

Btc-e'de kredi kartı ile para yatırma seçeneği yok. Para çekerken kredi kartına çekebilirsiniz, limitiniz artar.
newbie
Activity: 55
Merit: 0
TL'de pusuya yattık çoğumuz sanırım arkadaşlar herkes düşmesini bekliyor kurt gibi Cheesy

Ben yükselmesini bekliyorum. Elimde yüklü BTC var ve almaya devam ediyorum.

Btcturkte fiyatlar neden 50tl yüksek ortaya çıktı  Grin Şaka bir yana 620 civarlarından toplama peşindeyim bunun için 205$ a gerilemesi lazım btc nin.

Ben çok daha önceden aldığım coinleri elde tuttuğum için maliyetim düşük. Bitstamp ve Btc-e üzerinden alımlara devam ediyorum. Niye daha çok para vereyim? Cheesy

Nasıl alıyoruz btce de. anlatırsanız sevinirim. Onaylı hesaplarım bitstamp btc-e crypts bunlardan alım yapabilrmiyim acaba. visa kartım da var.
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
Hiç yükselecek gibi bir havası yok uzun zamandır. Sürekli aynı aralıkta durması bazen can sıkıyor. Trade yapmak istiyorum borsaya bakıyorum hareket yok.
full member
Activity: 160
Merit: 100
TL'de pusuya yattık çoğumuz sanırım arkadaşlar herkes düşmesini bekliyor kurt gibi Cheesy

Btcturkte fiyatlar neden 50tl yüksek ortaya çıktı  Grin Şaka bir yana 620 civarlarından toplama peşindeyim bunun için 205$ a gerilemesi lazım btc nin.

Ben çok daha önceden aldığım coinleri elde tuttuğum için maliyetim düşük. Bitstamp ve Btc-e üzerinden alımlara devam ediyorum. Niye daha çok para vereyim? Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014

full member
Activity: 160
Merit: 100

full member
Activity: 346
Merit: 102
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Fiyat düşse de BTC alsak. Tongue
Jump to: