Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 700. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
teknikte bir bozulma, kucuk capta bir kar satisi idi 240 lara kadar olan, yatay yukari trend devam ediyor hala.

Açıkçası pek bi yukarı yönlü harket yok gibi görünürde. Hafta başında ufak bir yükseliş olursa devam eder, yoksa uzun bir süre daha 240-250 arasında gider gelir bence.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
teknikte bir bozulma yok, kucuk capta bir kar satisi idi 240 lara kadar olan, yatay yukari trend devam ediyor hala.
sr. member
Activity: 328
Merit: 250
244$'a çıktı yeniden.
full member
Activity: 196
Merit: 100
240$'a çabuk geri döndü. Biraz daha sağlam kalabilirdi olmadı.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bir an herkes 250 doların üstüne çıkacağını düşündü ama havası çabuk söndü. 230lar yerine 240larda olması da artıdır, güç toplayıp yine 250 denemesi yapabilir.
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Suni bir yükselişti bana göre,
Bende yaz sonuna kadar USD olarak, 260 - 225 bandında, TL olarak 700 - 600 aralığında dolaşacağını düşünüyorum.
600 - 610 TL aralığı alım fırsatı, 680 - 700 TL arası satım fırsatı olacaktır. Bunu 3 veya 4 kere göreceğiz diye tahmin ediyorum.
Eylül ile birlikte yeni nesil miner ların teslimatları başlayacak,
Bu daha hızlı ve daha az enerji harcayan minerlar ile arz artacağından fiyat 200 USD ye yakınsayacak.
200 psikolojik sınırı denendikten sonra ekim sonunda 350 - 400 USB bandında göreceğiz fiyatları.
Bu vesile ile tarihe bir not düşmüş olayım.
Bakalım tahminim tutacak mı?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Tekrar 240$ seviyelerine döndük  Grin

Eskiden cuma günleri düşer, hafta başı yükselirdi hareketli zamanlarında. Son zamanlarda tam tersi olmaya başlamıştı. Bakalım bundan sonra ne olacak.
Suni bir yükselişmiydi, istikrarlı bir yükseliş mi olacak göreceğiz.

Önümüzdeki birkaç gün çok önemli eğer bu seviyelerde tutunursa bir sonraki durak 280-290$ arası olur.Bunuda birkaç güne test eder diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Tekrar 240$ seviyelerine döndük  Grin

Eskiden cuma günleri düşer, hafta başı yükselirdi hareketli zamanlarında. Son zamanlarda tam tersi olmaya başlamıştı. Bakalım bundan sonra ne olacak.
Suni bir yükselişmiydi, istikrarlı bir yükseliş mi olacak göreceğiz.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Bu dalgalı hareketleri özlemişiz, para kazanmak için oldukça fazla fırsatlar yaratıyor.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
hala yaz boyunca 250 doları geçebilceğini sanmıyorum. ha anlık 260 olur onun için birşey diemem ama her geçisinde satıp yaz boyunca cıkanlar olacaktır.ama yaz sonrası 300-400dolarları görebilceğimizi düşünüyorum. 200-250civarında ciddi zaman geçirdi ve bu noktalar artık dibi oluşturdu.
full member
Activity: 126
alım emirlerinin satım emirlerinden fazla olduğunu nereden görüyorsunuz ?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bu sefer emin adımlarla artıyor. oturup izliyorum zevkle çıkışı. 250 usd üzerinde tutunursa önü açık gibi. bu yaz sakin geçer diyorduk ama yanılmışım.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
çin 1700 yuan a doğru çıkmaya başladı  Cheesy
hero member
yatirim piyasalarda, once dump veya pump yapilir, sonra ustune haber uydurulur.. bu sadece btc icin gecerli degil, tum emtia ve fiat icin gecerlidir. buyuk balik cikartmak istiyorsa cikarttir dusurmek istiyorsa dusurur, son kullanicinin ise olay olup bittikten sonra haberi olur. teknigi izlemek genel hareketi takip etmek icin daha sagliklidir.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
250$ yukarı kırıldı, önümüzdeki 2 gün üstünde kalırsa yeni ufuklara yelken açabiliriz.
hocam içimi bir heyecan sardı ve elimdeki tüm fiatı btcye çevirdim. şu aralar beklediğimiz bir kötü haber var mı btc ile ilgili? örnek çinde yasaklanacakmış, amerika merkezleştirmeye çalışıyor, btc-e soğuk wallet çaldırmış gibi. dumplanmayalım Smiley
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
250$ yukarı kırıldı, önümüzdeki 2 gün üstünde kalırsa yeni ufuklara yelken açabiliriz.
full member
Activity: 224
All I want is a new CLEAN page for just to live!
Batı borsalarıda 250$ a geldi.12$ lık fark şu anda 3-5$ a kadar düştü.Çekik gözlülerin alıma geçmesi bütün dünya borsalarını da hareketlendirdi.Şu anda Çin'de sabah ve alımlar devam ediyor.Gece rahat uyku yok bana  Grin

Bizi de bilgilendirmeyi unutma hocam valla iş güç bakamıyoruz anca bildirim gelince mailden bakıyoruz.. Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Batı borsalarıda 250$ a geldi.12$ lık fark şu anda 3-5$ a kadar düştü.Çekik gözlülerin alıma geçmesi bütün dünya borsalarını da hareketlendirdi.Şu anda Çin'de sabah ve alımlar devam ediyor.Gece rahat uyku yok bana  Grin
hero member

basladi yine hareket, biraz dinlendirdikten sonra tekrar alimlar geliyor, suan madenci arzi talebi karsilayamiyor..

blok odulu yarilandigi zaman hic karsilanmayacak.. tabii fiyat alip basini gitmez ise..
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
250$'a çıkması için son 25 gün...

Şunu bir öne çıkaralım. Cheesy
Jump to: