Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 718. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
gorunuse gore, btcturk yine cok gerilerde kalmis..

turk liram olsa da ben alsam Tongue
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Bitcoin iyice yaygınlaşsa da elden bozdurabilsek istediğimiz zaman.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
iyi guzel hizli, volume bazli cikiyoruz ama, haber nedir arkadas yaw..

editliyorum: durmayacakmis gibi cikiyor yaw neler oluyor??
full member
Activity: 224
Merit: 100
All I want is a new CLEAN page for just to live!
BTC yi direk USD ile mi bozdurmak mantıklı yoksa TL ye çevirmek mi? Aslında genelde sanalda lazım oluyor BTC ama bazen nakit ihtiyacı lazım olabiliyor ve elime geçmesi uzun sürebiliyor. bu konu hakkında ne gibi bir yol izliyorsunuz?

kisa orta ve uzun vadede usd ye bozdurmak mantiklidir sadece ,

tr piyasasi hem hacim dusuklugu hem de gec tepki verdiginden , sadece sadece para cekisi ve btc den turkiyeye tl cikisi icin kullanilmali..

aslinda hacmin dusuk olmasinin sebebi de bu

Cevap için teşekkürler. İnternet ortamında USD/BTC fark etmiyor ama gerçek hayatta lazım olunca sıkıntı çıkarabiliyor. Ben BTC>USD>PAYPAL>PaypalNakitKart>PantolonunArkaCebi yapıyordum. çok uğraştırıyordu. Daha önce hiç tr piyasasında bozdurmadım, ama söylediğinize göre yavaş hareket ediyormuş.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
yalniz oylesine sakin sakin olu gibi giderken , 5 dakka icinde okcoinde 6000 btc birden alinip, tum rekorlar kirilinca, izlemesi keyifli oluyor

aha gene basladilar.. 1450 yuandayiz..
hero member
BTC yi direk USD ile mi bozdurmak mantıklı yoksa TL ye çevirmek mi? Aslında genelde sanalda lazım oluyor BTC ama bazen nakit ihtiyacı lazım olabiliyor ve elime geçmesi uzun sürebiliyor. bu konu hakkında ne gibi bir yol izliyorsunuz?

kisa orta ve uzun vadede usd ye bozdurmak mantiklidir sadece ,

tr piyasasi hem hacim dusuklugu hem de gec tepki verdiginden , sadece sadece para cekisi ve btc den turkiyeye tl cikisi icin kullanilmali..

aslinda hacmin dusuk olmasinin sebebi de bu
full member
Activity: 224
All I want is a new CLEAN page for just to live!
hero member
Activity: 625
Merit: 500
bir hareket basladi ya, hadi hayirlisi

ohanzi yeşil dildo full btc ile bekliyoruz  Grin
hero member
bir hareket basladi ya, hadi hayirlisi
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Üstatlar bir sorum olucak bu konu ile ilgili.
Peki BTC/TL endeksi USD baz alınarakmı yoksa BTCTurk Baz alınarakmı hesaplanıyor?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Ben almadan yükselmesin Smiley 1 haftaya alırım heralde. O zamana kadar düşüş devam edebilir . Tamamen hissidir ytd değildir .
full member
Activity: 133
710 dan aldık halen bekliyoruz ne zaman yükselecekse artık..
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Groll kadar olmasam da 25 BTC ile pozisyonumu koruyorum.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
bitcoin de güzel gelişmeler oluyor, GBTC ve gemini exchange açılsa güzel olucak. Bende full BTC ile bekliyorum gerekirse 2016 blok ödülü yarılanana kadar elimde tutmaya çalışıcam;D Eskisi gibi piyasada dumplanacak coin kalmadığını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Çıkışın artçıları gözüküyor tabloda, piyasalar al vermeye başladı.Pozisyon almakta fayda var.60 a yakın btc ile full btc deyim artık  Smiley

60 btc sağlam yatırmışsın umarım karşılığımı alırsın.
avatarı kadar konuşuyor adam  Grin

Grin

Yükseliş başladımı dersiniz  Smiley

Başlamadı ama başlayacak gibi sinyaller veriyor.Stabilite bu hafta yukarı yönlü bozulacak bana kalırsa.Birkaç gündür 1400 yuan ı test ediyor kontrollü bir şekilde.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Yükseliş başladımı dersiniz  Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Çıkışın artçıları gözüküyor tabloda, piyasalar al vermeye başladı.Pozisyon almakta fayda var.60 a yakın btc ile full btc deyim artık  Smiley

avatarı kadar konuşuyor adam  Grin
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014

Sağolasın.Aslında amacım bu kadar yatırmak değildi ama ortalamayı düşürmek için sürekli almak zorunda kaldım.Şartlar içine çekti birazda.

Maşallah Smiley
Ben de yüklü alım yapmak istiyorum ama açıkçası exchange hacklenmeleri, yabancı exchange sitelerinden para çekme sorunu vs. sebebiyle çekimser kalıyorum.
Hangi sitelerde işlem yapıyorsunuz ?

Özelden yazdım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Maşallah Smiley
Ben de yüklü alım yapmak istiyorum ama açıkçası exchange hacklenmeleri, yabancı exchange sitelerinden para çekme sorunu vs. sebebiyle çekimser kalıyorum.
Hangi sitelerde işlem yapıyorsunuz ?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

Jump to: