Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 717. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Herkes full btcde, kimsede tl kalmadı herhalde. Aklıma başka bir açıklama gelmiyor.

Muhtemelen öyledir. 210 civarlarında aldı sanırsam çoğu kişi ve biraz daha yükselmesini bekliyor. Gerçi aniden satışlar başlarsa birden yerin dibine de geçebiliriz.

Satsalar kaça kadar satacaklar? 210 altını aylardır görmedi zaten panik yaptıracak bir düşüş yaşanacağını sanmıyorum.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Herkes full btcde, kimsede tl kalmadı herhalde. Aklıma başka bir açıklama gelmiyor.

Muhtemelen öyledir. 210 civarlarında aldı sanırsam çoğu kişi ve biraz daha yükselmesini bekliyor. Gerçi aniden satışlar başlarsa birden yerin dibine de geçebiliriz.
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
İnsanlarda para mı kaldı btc alıp yatırım yapsınlar. Dolar olmuş 2.75 hayat şartları çok zor çok.
hero member
Activity: 826
full member
Btctürk dışarıyı yakalamış normalde hep 30-35 tl yukarıda olurdu. Türk piyasasında fiyatlara şu an için ucuz kaldı diyebiliriz.

Normalde 10 liradan fazla yukarda oluyorduk ama yükselince daha yetişemedi Cheesy Böyle giderse 1-2 gün daha yetişemez.
sr. member
Activity: 294
İlginç bir şekilde Türk piyasası 5 tl geri kalmış.
640+ olmalıydı şimdiye.
sr. member
Activity: 240
Btctürk dışarıyı yakalamış normalde hep 30-35 tl yukarıda olurdu. Türk piyasasında fiyatlara şu an için ucuz kaldı diyebiliriz.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Try için konuşuyorum

Spread a dikkat etmediğim için uykulu uykulu yanlışlıkla 644 de satış yaptım ve inanılmaz derecede pişmanım şu anda, ufak bir kar yapsamda...

btcturktte hacim dusuk oldugundan, bu tur firsatlari affetmezler, btcturktte hic islem yapmamama ragmen (tr donup para cekimi haric) surekli acik izlerim

Alım satım için tavsiye ettiğinizyer neresi acaba ?
member
Activity: 65
Merit: 10
Daha 240'ı göremiyorken 300 hayalleri kurmak için çok erken. Önce bir 250'yi hacimli geçtiğini görelim.
full member
Try için konuşuyorum

Spread a dikkat etmediğim için uykulu uykulu yanlışlıkla 644 de satış yaptım ve inanılmaz derecede pişmanım şu anda, ufak bir kar yapsamda...

Btcturk daha yetişemedi gerçek değerlere. Koinim de durum daha fena şuanda Cheesy 618'den alış emri var ve o alış emrinden satanlarda var. İnsan gerçekten hayret ediyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Try için konuşuyorum

btcturktte hacim dusuk oldugundan, bu tur firsatlari affetmezler, btcturktte hic islem yapmamama ragmen (tr donup para cekimi haric) surekli acik izlerim
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Try için konuşuyorum

full member
Yuan bazında yükseliş böyle devam ederse yine 300$ bandını görebiliriz. 210 civarından alan kişilere %20-30 aralığındaki kar yeterli olursa 250$'ı bulunca piyasadan çekilip düşünce tekrar alabilirler. Yani burada önemli olan düşükten yüksek miktarda alanların ne zaman çıkacağı Cheesy Aşağı veya yukarı yönlü bir harekete neden olacak gelişmeler yaşanmadığı sürece piyasa elinde yüksek miktarda bulundurupta kar etmek isteyenlerin eline bakıyor.
legendary
Activity: 1008
GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC
Bugün 240$ devirecek gibi görünüyor, sonra 250 test eder gibi fakat hiç belli olmaz, düşebilir tekrar.
Çünkü 210 dan alıp 250 de elden çıkarmak bile bayağı kar sağlıyor, hele ki yüksek miktarlarda olunca.

1.5 ay önce dolar 2.50 TL'ydi şimdi geldiği yer ortada. Bitcoin için de aynısı geçerli. Uzun süre bu aralıkta seyrettikten sonra 250 doları görünce hemen salınmaz.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Bugün 240$ devirecek gibi görünüyor, sonra 250 test eder gibi fakat hiç belli olmaz, düşebilir tekrar.
Çünkü 210 dan alıp 250 de elden çıkarmak bile bayağı kar sağlıyor, hele ki yüksek miktarlarda olunca.
full member
Activity: 196
1500 yuan bu gece geçilebilir.Güçlü alım baskısı oluşmaya başladı.

Yuan olarak 1800'leri vurabilir miyiz yine acaba Cheesy geçen sefer 300$ yaklaşmıştı 1800leri gördüğünde

Bugün değil ama 1 hafta içinde görebiliriz.
full member
Activity: 504
Merit: 120

Yuan olarak 1800'leri vurabilir miyiz yine acaba Cheesy geçen sefer 300$ yaklaşmıştı 1800leri gördüğünde
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
full member
Activity: 504
Merit: 120
Hafif hafif tırmanıyoruz bakalım neler olacak
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Artçılardan belliydi yükselişin başlayacağı.Tabana oturmuş yükselişi test ediyordu.Bundan sonra ufak molalarla,temkinli ama sert çıkışlar görebiliriz.
Jump to: