Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 723. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ne kadar sıkıcı piyasa,alsan alıncak fiyat değil satsan satılcak fiyat değil. Sad
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
çok uzun süredir yatay devam ediyor heran aşağı yada yukarı sert hareket yapabilir. tamamen deneyimlerim ötürü söylüyorum herhangi bir grafige yada kaynaga baglı olarak degil.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Düşüşe mi geçecek çıkışa mı geçecek bir türlü karar veremedi uzun süredir. Bu arada btcturkte 20 lira civarı yüksek sanırsam şuan. Anlık olarak 640lara düşüp 655 civarına geri çıkıyor. Az kaldı dengelenecek heralde Cheesy
member
Activity: 84
Merit: 10
Eskiden düşüş başladığı zaman freni boşalmış kamyon gibi giderdi,şimdi azcık dump gelince anında alım geliyor.Destek güçlü hala.

Birkaç sefer daha görmüştük böyle 3-5 dolarlık aşağı yönlü hareketleri. sonrasında hemen toparlamıştı. açıkçası bunu düşüş emaresi olarak görmek çok gerçekçi değil.
legendary
Eskiden düşüş başladığı zaman freni boşalmış kamyon gibi giderdi,şimdi azcık dump gelince anında alım geliyor.Destek güçlü hala.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
hele şükür aşağıda olsa hareketlenme görmeye başladık

uzun süren durgunluktan sonra aşağı yönlü bir hareket beni hep korkutmuştur. Böyle zamanlarda zayıf oyuncular çok kolay panik yapıp piyasanın seyrini değiştirecek şekilde kaçmaya başlayabiliyor.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hele şükür aşağıda olsa hareketlenme görmeye başladık
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
btc-e sitesine erişim sağlanamıyor an itibari ile
Şu an açılıyor.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
btc-e sitesine erişim sağlanamıyor an itibari ile
legendary
180$ lar biraz zor gibi.240$ destek noktasından yukarı dönüyor sürekli.Çok - bir gelişme olmazsa btc o değerleri birdaha görmeyebilir.
full member
Activity: 364
10 gün içinde büyük bir düşüş bekliyorum bende. 180$ seviyelerine inip ardından 300ü zorlamaya çalışacaktır.
member
Activity: 84
Merit: 10
255 dolar civarında sürekli baskılanıyor.Kısa vadede 300 doları geçeceğini öngörmüyorum. Ama uzun vadede alım fırsatı olarak bu fiyatları çok ararız.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
çok hafifte olsa yukarı yönlü hareketlenme var %80 nakite geçtim. beklemedeyim. hiç yükselecekmiş gibi görünmüyor.
legendary
Tedirgin de olsa bu hafta ufak ufak artacaktır muhtemelen.Belki iyi bir haber ivmeyi hızlandırır.Şu anda piyasayı etkileyecek +- bir haber yok.
newbie
Activity: 14
Eğilim var doğrudur ama yetmez. Hala sıkıntılı yükseliyor , kontrollü alım-satım yapmaya devam etmek lazım.
legendary
Yukarı yönlü bir eğilim var ama biraz tedirgin seyrediyor.
full member
Activity: 160
bugunden hareket başladı hafta sonu hareketli geçicek anlaşılan  Cool
newbie
Activity: 29
Çıkış olabilir bir kaç gün daha bu seviyelerde giderse alım yapabilirim onun haricinde beklemedeyim.
legendary
Yukarı yönlü trendin ayak sesleri bunlar.Hafta sonu gibi ivmenin hızlanacağını düşünüyorum.10-15 gündür tabandan btc alındı.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
250 dolar alti her durum, alim icin firsattir, aylardir bu durum boyle, 250 dolar sadece saglam bir taban degil, ayni zamanda da psikolojik bir sinir, bu seviyeden iyi mal aldilar, saticilar da azalinca yukari yonlu hareket basladi..

Bunlar hep illüminatinin işi  Grin
Jump to: