Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 734. (Read 1108995 times)

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
dolar 2.60a kadar çekildi. görüşme daha yeni başlamış.piyasalar görüsmeyi olumlu sonuclanacak olarak yorumlamıski bu seviyelere çekildi. bunun üstüne yarın bi rekor denemesi daha yapar Smiley
full member
Activity: 133
Merit: 100
çok deli bir düşüş istiyorum Smiley şöyle 300 tl civarına düşse ne güzel olur.
ula gurban senin agzın ne söyliyi  Grin
aha geliyor düşüş Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
ula gurban senin agzın ne söyliyi  Grin
full member
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
yine sıkıştık kaldık

borsada bir soz var,

iyi bir hissede sabretmeyi bilmiyorsaniz, kotu hissede sabretmeyi ogretirler diye..

btc iyi bir hisse..
full member
yine sıkıştık kaldık
legendary
Btcturk buarada dün akşamdan beri piyasayı yakaladı. Kafa kafaya gidiyor btc-e ile.
btc-e dede hacim git gide azalıyor belirli aralıklara duvar koyup duruyorlar çoğunluk çinlilere kaydı okcoin veya btcchina kullanan varmı okcoine kimliğimi onaylatamadım kabul edibilir bir kimlik gönderin deyip duruyorlar aynı şekilde bitfinexdede 10 günü geçti neredeyse onay bekliyorum
twn
legendary
Btcturk buarada dün akşamdan beri piyasayı yakaladı. Kafa kafaya gidiyor btc-e ile.
full member
Activity: 221
akşama $300 ü görür rahat olun Smiley
sr. member
Activity: 412
Merit: 251
Bence bugünkü toplantı sonrası doların ateşi biraz düşecek . 2.60ın altını belki 2.55i de görebiliriz  diye düşünüyorum. Cuma günü de merkez 1.5 milyar dolar satacakmış. Bu hal bence önümüzdeki haftaya kadar devam edecek gibi.

Önümüzdeki hafta hem yurt içi hem de yurtdışı gündem yoğun olacağından doların tekrar artacağına ve bugünkü seviyelerin de üzerine çıkacağına inanıyorum.

Sonuç olarak , Bitcoinin bu hafta eğer dolar bazında değeri artmazsa 730-770 aralığında gezeceğini düşünüyorum. Ayrıca 2.60ın altına -düşerse- dolar almayı düşünüyorum.
Kişisel görüşümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.
legendary
bugün turkiyedeki btc fiyatını dolarda belirleyebilir. Erdogan Bascı görüşmesi var bugun. Sonrasında Erdoğan cıkar eyyyy ile baslayan bir cümle duyarsanız dolar uçabilir.Cuma ve Dün 2.65i denedi aşamadı eğer geçerse 2.7 ye ulaşır.Ama öle birşey olmazsa bugün sanki biraz daha yatışarak gidecek gibime geliyor dolar kuru.
16.45 de konuşacaklarmış saat 3e kadar tetikte bekliyorum avro 2.76 2.77 civarına düşerse saldırmayı planlıyorum ama pek umudum da yok açıkçası adamın höt demesi yetiyor piyasaya
twn
legendary
bugün turkiyedeki btc fiyatını dolarda belirleyebilir. Erdogan Bascı görüşmesi var bugun. Sonrasında Erdoğan cıkar eyyyy ile baslayan bir cümle duyarsanız dolar uçabilir.Cuma ve Dün 2.65i denedi aşamadı eğer geçerse 2.7 ye ulaşır.Ama öle birşey olmazsa bugün sanki biraz daha yatışarak gidecek gibime geliyor dolar kuru.
hero member
bu gazla iki haftaya 500 dolar olurmuyuz, oluruz, gorulmemis sey degil bu piyasada
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Nasdaq haberleri aynı LTC'nin Huobi'ye giriş yapması, Coinbase exchange açılması gibi etki yaratacak. Bu haberler ile şişirilecek fiyat ve açıldığı anda satıcaklar yine. 1-2 hafta yükselişin tadını çıkarmak lazım. Büyük oyuncular bu hafta ve önümüzdeki hafta alış yapacaktır mutlaka. Kendi şahsi fikrim olup elbette yatırım tavsiyesi değildir.

Kesin bir tarih var mi duydugunuz?
sr. member
Activity: 574
Merit: 253

Coindesk'e göre 116 milyon $ yatırım almış yeni bir girişim. İş ilanlarında "ASIC Design Engineer" vs aradıklarına göre donanım odaklı bir şirket.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Ben Btc-e'yi takip ediyorum. 299$'ı geçememiş yine. 300$'ın üstüne çıkacaksa 3 gün yukarısında kalmalı ki psikolojik direnç desteğe dönüşsün.
hero member
303$ seviyesindeyiz, yazmak için geldim hemen yazmışın 300'ü Cheesy

finexte 5000 btc yi 1 dakkada aldilar Smiley
hero member
300 olduk ilk ben yazayim  Grin
Jump to: