Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 731. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 221
Merit: 100
nerde o eski günler fiyat $750 ken neden satmadımki ah şu kafama

su anki sermayenizin yaklasik uc katiymis degeri, elli bin lira da yuz elli bin lira ederki,  zarara baktigimizda yuz binlira imis ..

saniirm beklemekten baska sansiniz yok bu durumda,

programiniz nedir ?
program derken?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

su anki sermayenizin yaklasik uc katiymis degeri, elli bin lira da yuz elli bin lira ederki,  zarara baktigimizda yuz binlira imis ..

saniirm beklemekten baska sansiniz yok bu durumda,

programiniz nedir ?
full member
Activity: 221
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
2 gün önce 1750 yuanlardaydı sonra 1840 lara fırladı.Şu anda 1791 yuanda.Ben normal dalgalanma olarak görüyorum zira destek oldukça fazla.Piyasada ''alım'' parametresi mevcut hala.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
piyasa hafif geriye geldi 7 dolar dustu , 300 dolarda cok ciddi direnc olusmaya basladi, umarim dusus trendi baslamaz tekrar
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
300$ hayal oldu yön yine aşağı.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Ben şu anda bitcoinin bulunduğu pozisyonun gayet iyi olduğunu düşünüyorum. O kadar sarsıntıya rağmen iyi direndi bundan sonraki hareketlerin kademeleri olarak yukarı doğru olacağını düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
İyi gidiyoruz gibi bakalım ufak bir alım yaptım bende 766'tan
full member
Activity: 190
Ben ay sonu 25 btc civarı satacağım. Bakalım kaçtan gidecek. Smiley
hero member
Activity: 840
su an fiyat sakin, herkez pozisyon koruyor durumunda, olumlu bir haber gelmez ise 300 dolari gecmesi zor, cunku yukari her harekete kar satisi geliyor.. 273$ dolar alti da ancak kotu bir haber geldiginde gerceklesebilir..

donem bekle gor zamani
hero member
Activity: 625
Merit: 500
GBTC açılırsa yakın zamanda WSJ ye tekrar kapak olabilir o zaman panik alımlarla birlikte 400 e tırmanır diye düşünüyorum. Ama ne zaman olur bilemeyiz. Bu haber sonuçlanmadan düşüş beklemiyorum. 270-290 arası dolaşır.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
300$ ı hacimli geçer mi bu sefer ne diyorsunuz arkadaşlar ?

Bitcoinin ekstra motivasyona ihtiyacı var 300$ ı hacimli geçebilmesi için. Ama şu anda öyle bir motivasyon göremiyorum . 300 direnci çok sağlam çıktı. Ufak bir haber bile motive edebilir. Eğer 300 direnci bu kezde geçilmezse düşüş yaşanır kanaatindeyim .
legendary
300$ ı hacimli geçer mi bu sefer ne diyorsunuz arkadaşlar ?
hero member
300 dolari hacimli bir sekilde gecerse, yeni alimlar yapmayi dusunuyorum bende..

su an icin pozisyon koruyorum sadece..
Bu hacim olayını nasıl takip ediyorsunuz?
Yukarıda sormuştum bir site vs varsa iyi olur
Hacimden kastım para girişi Yada çıkışının hacmi bunu saptamanın bir yolu var mıdır?

Hacimli artışın uzmanı testerman dır. Sanırım onun hacimli artış ile kastettiği şu . 300 $ fiyatından 1 Btc almak var birde 10bin Btc almak var. Eğer 300den büyük miktarda alımlar olursa testerman da alıcak  Smiley   bitcoinwisdom sitesini takip edebilirsin

tesekkurler tam ustune basmissiniz benim demek istediklerimin, bununla beraber agirlikli hareketli ortalamalarinda takip edilmesinde fayda var.  ornek olarak son fiyat 300 dolar ve , son 11 islem, 290 dan 1 lot, 300 den 10 lot islem olduysa bunun agirlikli ortamalasi yaklasik 300 dur, hacim cikisi destekliyor demektir. yok eger 290dan 10 lot, 300 den 1 lot ise ve son fiyat 300 ise, hacimsiz cikis var demektir, 300 bir nevi yalan anlamina gelir..

o yuzden 200 gunluk agirlikli hareketli ortalama da takip edilmesinde fayda var, su an icin 200 gunluk ortalama 340 dolar seviyelerinde, bu seviye cok ciddi bir direnc seviyesi su an, ancak eger ki gecilirse iste o zaman degmeyin keyfimize

su an benim pozisyonum, 50% btc 50% fiatdayim, 300 dolar gecilene kadar pozisyon degismeyecegim, 270 nin altina dusersek, eldeki 50% btcyi de satacagim..
sr. member
Activity: 412
Merit: 251
Btc-e de günlük 20k küsür btc hacmi olurdu ama bugünün hacmi 5k.. neye yormak gerek acaba ?

Haftasonuna , piyasanın durgunluğuna ve belki de biraz fırtına öncesi sessizliğe yorulabilir.

Ben önümüzdeki hafta ciddi atraksiyon bekliyorum. 300 $ üstünü artık taban kabul edeceğimiz günler geliyor gibime geliyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Btc-e de günlük 20k küsür btc hacmi olurdu ama bugünün hacmi 5k.. neye yormak gerek acaba ?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
300 dolari hacimli bir sekilde gecerse, yeni alimlar yapmayi dusunuyorum bende..

Hacimden kastım para girişi Yada çıkışının hacmi bunu saptamanın bir yolu var mıdır?

Hacimli artışın uzmanı testerman dır. Sanırım onun hacimli artış ile kastettiği şu . 300 $ fiyatından 1 Btc almak var birde 10bin Btc almak var. Eğer 300den büyük miktarda alımlar olursa testerman da alıcak  Smiley   bitcoinwisdom sitesini takip edebilirsin
newbie
Activity: 29
Merit: 0

hero member

legendary
Ufak ufak yükseliyor sanki.
Jump to: