Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 732. (Read 1108995 times)

full member
Activity: 221
Merit: 100
ben koinim sitesini kullanıyorum gayet memnunum  Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Koinim sitesinde de takascoindeki gibi parite farkı saçmalıkları var mı?

yok sadece komisyon var
full member
Activity: 133
Koinim sitesinde de takascoindeki gibi parite farkı saçmalıkları var mı?
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
BtcTürk ve Koinim kullanıyorum. Aktif şekilde trade yapmadığım için derinlikleri bana yetiyor. Türk sitelerinde ortalama ayda bir pozisyon değiştiririm, o dönemler de genelde forumda herkesin almayı düşündüğü sırada sattığım ya da herkesin umutsuzluğa kapılıp coinlerini satarken yaptığım alımlar olduğu için derinlik yeterli geliyor. Smiley

piyasa hareketini anlamak icin, on numara yorum olmus.

otesi yok..
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
BtcTürk ve Koinim kullanıyorum. Aktif şekilde trade yapmadığım için derinlikleri bana yetiyor. Türk sitelerinde ortalama ayda bir pozisyon değiştiririm, o dönemler de genelde forumda herkesin almayı düşündüğü sırada sattığım ya da herkesin umutsuzluğa kapılıp coinlerini satarken yaptığım alımlar olduğu için derinlik yeterli geliyor. Smiley
newbie
Activity: 28
Merit: 0
280de sağlam bir destek görünüyor. aşağı doğru giderse pazartesi sabahı kırılır ancak. 230u görse alınır. modum siz TL nerden al sat yapıyorsunuz acaba? bitturk çok yavaş reaksiyon veriyor. hacimde düşük.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
300$ direncini bir türlü geçemedi. Ben aşağı yönlü bir hareket bekliyorum kısa vadede, o yüzden nakite döndüm 775 TL'den. 230$'a kadar sarkarsa 600 TL'den geri toplarım, yatay devam ederse de beklerim. Anormal bir yükselişi tetikleyecek ne bir haber ne de öyle bir hava var piyasada.
newbie
btc bir gunde gelmedi bu fiyatlara

fiyat 10 dolara ciktiginda, herkes tamam artik tepe noktasi burasi demisti,

2 hafta sonra 40 dolardan almistim, ilk maliyet edindigim noktadir.
ben yarın 280i görür diyorum ve biraz daha alım emri giriyorum. dediğim gibi 290dan satarım anlık yükselirse. düşüş trendne girdi gibi biraz. dip noktayı bi yakalasak. 300den sonra inmeyecek geri :S

kisa vadeciyseniz eger, cok iyimser olmayin..
geçen hafta sonu 270lerdeydik. hafta içi 300ü zorladı. şimdi 280e geri döndü. ben pazartesi veya en kötü ihtimal hafta içi bir gün yine bir çıkış bekliyorum. evet kısa vadede alayım etine sütüne karışmam Smiley
hero member

ben yarın 280i görür diyorum ve biraz daha alım emri giriyorum. dediğim gibi 290dan satarım anlık yükselirse. düşüş trendne girdi gibi biraz. dip noktayı bi yakalasak. 300den sonra inmeyecek geri :S

kisa vadeciyseniz eger, cok iyimser olmayin..
newbie

hero member

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
enerji topluyor su an, teknik de bozulma yok, 300 hedefi 1-2 gune kalmaz yine denenecektir..

deniyor deniyor geçemiyor bakalım ne yöne gidecek
hero member
enerji topluyor su an, teknik de bozulma yok, 300 hedefi 1-2 gune kalmaz yine denenecektir..
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver

kuskun kullanicilar geri gelmis gozukuyor..

ticarette duygusallık olmaz.
hero member
Activity: 826
ben biraz alım yapıcam USD'den yarın 290ı göreceğini düşünüyorum. bakalım ne kadar doğru tahminlerim.
yatırım tavsiyesi değildir Smiley

Ben de şu anki mevcut durumunun iyi bir alım pozisyonu olduğunu düşünüyorum, bir önceki hareketlenmeden sonra yönünün yukarı gideceğine dair beklentilerim var. Tabiki bu bir yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.
full member
Activity: 238
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
ben biraz alım yapıcam USD'den yarın 290ı göreceğini düşünüyorum. bakalım ne kadar doğru tahminlerim.
yatırım tavsiyesi değildir Smiley
hero member
dumplar eski dumplar gibi degil artik, basmaya kalksalar hemen alis emirleri geliyor, 290 $ da tekrar sabitlendik.. daha onceden dususten bahsedebilmemiz icin 50 dolar civarinda dusmesi lazimdi, artik bu tarz dususlerden cok uzagiz.. teknik de bozulmadi. yon yukari halen
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Dolar tekrardan 2.61 tl de.
newbie
Activity: 29
Normalde borsada para girişi olup olmadığını gösteren siteler oluyor btc için de böyle bir yer var mı?
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Dun btcturkteki avantajli fiattan nakite donmustum, simdi aldim kahvemi izliyorum.745 ten ufak alim yaptim.
Jump to: