Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 730. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Arkadaşlar bazen cüzdan onaylama süreci çok uzuyor.Sabah 11'den beri bir ödeme onaylanamadı hala. Nedeni nedir?

minerlara hic fee odememissiniz ondan olmustur, bazen fee odenmedigi takdirde yirmi dort saat kadar surebiliyor transferin cuzdana gecebilmesi icin
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Arkadaşlar bazen cüzdan onaylama süreci çok uzuyor.Sabah 11'den beri bir ödeme onaylanamadı hala. Nedeni nedir?

tx id nedir?
full member
Activity: 190
Merit: 100
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Toparladı,hafiften yükseliş başladı.3 gün öncede aynısı olmuştu.
full member
Activity: 364
CNY 1800 leri geçmişti bir ara şimdi 1700ün altına vurmuş. 2 hafta önce ilk girdiğimde de aynı bu seviyedeydi. Güzel yükselmeye başlamıştı ama geri düşüş mü başladı acaba
legendary
dun geceki dumpin devami geldi, daha duser bu gidisle.. teknigi de bozuldu artik, 260 dolar altina stop loss koyacagim bende...
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Şelaleler başlayacak mı acaba ben en aşağı 255$ seviyesine düşer diye öngörmüştüm bakalım nolacak
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
bu düşüş ortamında btcturkde nasıl alım yapıyorlar anlamış değilim Smiley

Herkes satarken alınır, herkes alırken satılır, temel kural işte Smiley

Siz herkes satarken alıyor musunuz merak ettim Smiley Öyleyse baya bir zarardasınızdır.

Yaklaşık 3 senedir bitcoin al-sat yapıyorum, bu taktiğin pek bir zararını görmedim.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
btcturk hala yukarıda kura göre ben satıyorum ama alan yok Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Alım fırsatı mı satım fırsat ı mı ? Ne düşünüyorsunuz dumpla alakalı?
full member
Activity: 158
Merit: 102

Siz herkes satarken alıyor musunuz merak ettim Smiley Öyleyse baya bir zarardasınızdır.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027

full member
Activity: 221
Martın bitmesine daha 2 hafta var. 2 haftada nasıl haberler geleceğini bilemeyiz. Mevcut durum devam ederse 300 üzerinde kalıcı olacağını sanmıyorum. Ama Bitcoin bu, her an her şey olabilir.
her nedense $300 ları geçmiyor kim ayarlıyor veyahut kimin elindedir çözemedik habire $300 oldu derken bi anda aşşağılara iniyor
full member
Activity: 133
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Martın bitmesine daha 2 hafta var. 2 haftada nasıl haberler geleceğini bilemeyiz. Mevcut durum devam ederse 300 üzerinde kalıcı olacağını sanmıyorum. Ama Bitcoin bu, her an her şey olabilir.
full member
hocam sizce bu ay sonunda $300 ları geçermi?
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Gün içi 10$ oynama oluyor, kısa vadeli trade yapanlar için en ideal ortam. Ne 300'ün üstüne çıkacak ne de 270'in altına inecek bir gösterge var. Bir süre daha böyle gidebilir.
full member
nerde o eski günler fiyat $750 ken neden satmadımki ah şu kafama

su anki sermayenizin yaklasik uc katiymis degeri, elli bin lira da yuz elli bin lira ederki,  zarara baktigimizda yuz binlira imis ..

saniirm beklemekten baska sansiniz yok bu durumda,

programiniz nedir ?
program derken?

maliyet dusurmek icin, daha fazla almayi dusunuyormusunuz ?

yoksa uzun vadeci misiniz?

cikarken daha fazla alacakmisiniz??

kisaca stratejiniz nedir?

uzun vadeciyim
legendary
inceden bir dusus vardi, simdi hizlandi gibi yurtdisinda, tr piyasasinda ise, durumlar hala normal gibi gozukuyor, bizim burda da panik satisi baslamadan evvel, hafiften bizim burdan da cikmak mantikli mi ki acaba??

grafiklerde sat veriyor yurtdisinda, orta vadeye baktigimizda. ne diyorsunuz?

sabaha ters kose olmayalim?
legendary
nerde o eski günler fiyat $750 ken neden satmadımki ah şu kafama

su anki sermayenizin yaklasik uc katiymis degeri, elli bin lira da yuz elli bin lira ederki,  zarara baktigimizda yuz binlira imis ..

saniirm beklemekten baska sansiniz yok bu durumda,

programiniz nedir ?
program derken?

maliyet dusurmek icin, daha fazla almayi dusunuyormusunuz ?

yoksa uzun vadeci misiniz?

cikarken daha fazla alacakmisiniz??

kisaca stratejiniz nedir?
Jump to: