Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 754. (Read 1107734 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
ve dolares 2.50 TL yi asti...

ben bu mantığa anlam veremiyorum tamam ihracatcımı koruyacağım diyorsun dolara avroya bindiriyorda bindiriyorsun ithalatçın ne yapacak peki ihracat kalemin ithalat kalemini absorte edecek kadarmı yüksek ulan tayyip daha başkan da yapacaz bunu
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
ve dolares 2.50 TL yi asti...

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Sizinki yine iyi ben 5.5TH aldıktan 4 gün sonra hacklendi hashie Cheesy

amhash'in açıklaması vardı bu konuda. iade alabilmeniz lazımdı.
başvurdunuz mu amhash'e?

O konuda Allah'tan yanlız bırakmadı bizide herşeyi Amhash.com'a taşıdı üstelik taşırken geçen bir haftalık dönemin ödemesini de yaptı

Hashie Amhash.com'a mı taşıdı?
ben onları tamamen scam oldular sanıyordum
beklemediğim bir hareket..

hayır.

hashie 2 tip hash dağıtımı yapıyordu.

1- kendi ponzileri (cortladı)
2- amhash distribütörlüğü (kendi ponzileri cortlayınca amhash; hashie kullanıcılarına haklarını iade etti).
hero member
Activity: 938

başvurdunuz mu amhash'e?

O konuda Allah'tan yanlız bırakmadı bizide herşeyi Amhash.com'a taşıdı üstelik taşırken geçen bir haftalık dönemin ödemesini de yaptı

Hashie Amhash.com'a mı taşıdı?
ben onları tamamen scam oldular sanıyordum
beklemediğim bir hareket..
full member
Activity: 221
Merit: 100
bende 1TH almıştım  o ara para alzımdı direk paraya çevirdim çektim aradan zaman geçti bi daha yatırcaktım bi bakmışım  bum olmuş allahtanki yatırmamışım ucuz  sıyırdık Smiley
newbie
Activity: 31
Merit: 0

başvurdunuz mu amhash'e?

sr. member
Activity: 266
Merit: 250

başvurdunuz mu amhash'e?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Acaip duruldu gene.
newbie
hero member
Activity: 938
hashie nin hacklenmesinden 3 gün önce tesadüfen 1th lik amhash payımı satmıştım. şans işte. sanırım tekrar girmem bu işlere. cloud mining beni bozuyor Smiley

ucuz yırtmışsınız
bundan sonra da bulaşmayın bence
çekirde bir sıçrar…. Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
hashie nin hacklenmesinden 3 gün önce tesadüfen 1th lik amhash payımı satmıştım. şans işte. sanırım tekrar girmem bu işlere. cloud mining beni bozuyor Smiley
newbie
Amhash 18 gün boyunca ödemeleri durdurdu sanırım kar etmiyorlar mining olayı bu düşüşten ciddi bi yara aldı 300 dolar seviyelerine gelmesi lazım tahminen ki ortalama bir şekilde devam edebilsin

bundan sonraki 18 gun boyunca mi durdurdu?

yoksa, 18 gundur odeme mi yapmiyorlar?

bundan sonraki 18 gün boyunca ödeme yapmayacakmış sebep china spring festival Cheesy bari kar etmiyoruz 1 ay durdurduk deseler anlardık da 18 gün bayram tatili nedir Cheesy
hero member
Activity: 826
Mining işinde kar tamamen bitti cloud mining firmaları yavaş yavaş kapanmaya başlayacaktır muhtemelen, açık kalanlar ya da yeni açılanaların ponzi olma ihtimali çok yüksek dikkat etmekte fayda var.
hero member
Amhash 18 gün boyunca ödemeleri durdurdu sanırım kar etmiyorlar mining olayı bu düşüşten ciddi bi yara aldı 300 dolar seviyelerine gelmesi lazım tahminen ki ortalama bir şekilde devam edebilsin

bundan sonraki 18 gun boyunca mi durdurdu?

yoksa, 18 gundur odeme mi yapmiyorlar?

newbie
newbie
Activity: 1
200$ barajına inecek gibi görünüyor.
hero member
evet nereye gidiyoruz??

hafif asagiya dogru saliniyoruz, siddetlenir mi bu?
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
300$ ı görsede rahat etsek  Smiley
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
200$ altını tekrar görmeyebiliriz fakat 210$ civarına tekrar düşebileceğini düşünüyorum ben.
Jump to: