Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 769. (Read 1107734 times)

hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
onu bunu bilmem de beyler,

sabahtan beri yaptigim arbitraji miktarini heralde hayatim boyunca daha once hic bir de yapmamisimdir.

yaptigim miktari bir ben bilirim, bir de btcturk.. btcturkten al , disarda sat aninda..

yarim saat icerisinde, yuzde 3-5 net kar, rakam buyuk olunca iyi para kaldi..

BtcTurk'den almayı anladım
sonra onu dışarıda bir siteye göndermeyi de..
tamam onu da dolar üzerinden sattınız..
peki bu dolarları nasıl hesabınıza çekiyorsunuz?

çekmesine gerek yok.. btctürk fiyatı, yurtdışı fiyatının üzerine çıktığında ters yolu izler.
dövizle btc alır, btctürk'e satar. bunun için en ideal borsa şu an bitfinex gözüküyor.
eğer yuan'a güvenebilirseniz huobi ve okcoin de alternatifler arasında.
pakistan rupisi ile bile yapabilirsiniz bu işi.
hero member

sabahtan beri yaptigim arbitraji miktarini heralde hayatim boyunca daha once hic bir de yapmamisimdir.

yaptigim miktari bir ben bilirim, bir de btcturk.. btcturkten al , disarda sat aninda..

Elimde TL kalmış olsa, kesinlikle yapacağım olay buydu.
Tamamen BTC tarafındayım 2-3 aydır.
full member
Activity: 168
Merit: 100

BtcTurk'den almayı anladım
sonra onu dışarıda bir siteye göndermeyi de..
tamam onu da dolar üzerinden sattınız..
peki bu dolarları nasıl hesabınıza çekiyorsunuz?
hero member
Activity: 840
Merit: 1000

iste haftasonu boyunca hem burda, hem de btcturk konusunda fiyat neden dusuk diye sizlananlara demek istedigim buydu, tebrikler .

ancak bu sebebten ve sizin gibi arbitraj yapan kisilerden dolayi, fiyat sonunda piyasayi yakalayacaktir yine..
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Hafiften gevşeme oldu, Lunarın yarattığı hype buraya kadar sanki. 300 direncine şimdilik gücü yetmedi.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Hadi bakalım inşallah.Bugün çok kritik bir gün.
hero member
2000 yuanı geçer bugün  Grin

hocam artik bundan sonra, yuani ve huobiyi degil, amerikan dolarini ve lunari takip edecez, marketin ismi de kral olmus gercekten..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

full member

bu siteyi anlamadım Smiley
3 saat daha yükselecek mi demek istemiş
yoksa 3 saat ömrü kaldı mı?

3 saat sonra Amerikanin ilk lisansli bitcoin exchange sitesi acilacak.

o zaman btc'nin 400 dolar yolu açık diyebilir miyiz?
bu kullanımı ve legalitesini artıracaktır..
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
2000 yuanı geçer bugün  Grin
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001

3 saat sonra Amerikanin ilk lisansli bitcoin exchange sitesi acilacak.
hero member
Beklentiler alinir gercekler satilirmis. Bakalim kaca dusecek 3 saat sonra Smiley

burasi wall street degil hocam
full member

hero member
Activity: 625
Merit: 500
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
300$ seviyesinde yine zorlanıyor.
hero member
Bu ay sonunda 800 tlyi görür diye düşünüyorum

insallah, keske 800 degil 8000 olsa, ama su cinliler olayin icine ettiler.

aynen resmen dalga geçer gibi piyasayı alt üst ediyorlar aslında isteseler $1500 ra  yükselmesine sebep olabilirler ama  kafalarına göre takılıyorlar bi piyasadan çekilseler ne olur acaba etki yaparmı yani değeri düşermi yükselirmi çünkü işlem hacmi genellikle onlarda yüksek

elimde biraz btc var nakite cevirmem gerekiyor bi kısmını sizce yakın vadede cıkmak için iyi bi fiyat mı yoksa biraz daha beklemeli mi ?

teşekkürler

mevcut fiyatlardan konuşursak şu an türkiye'de bitcoin satışı yapmak için iyi bir zaman değil.
çok acelen yoksa 730-750 TL'ye satış emri koy, bekle. birileri alır.

alternatif olarak, bitfinex'ten ya da muadili borsalardan dövize geçip, btctürk'ün diğer yurtdışı borsalardaki fiyatı yakalamasını bekleyebilirsin.
koinim'deki satış emirleri de açılmış aslında.. koinim'den de satışa koyabilirsin.
newbie
Activity: 38
Merit: 0

aynen resmen dalga geçer gibi piyasayı alt üst ediyorlar aslında isteseler $1500 ra  yükselmesine sebep olabilirler ama  kafalarına göre takılıyorlar bi piyasadan çekilseler ne olur acaba etki yaparmı yani değeri düşermi yükselirmi çünkü işlem hacmi genellikle onlarda yüksek

elimde biraz btc var nakite cevirmem gerekiyor bi kısmını sizce yakın vadede cıkmak için iyi bi fiyat mı yoksa biraz daha beklemeli mi ?

teşekkürler
full member
Activity: 221

hero member
yurtdışı 300$'da tutunursa btctürk haftaiçi 750 TL'yi görür. hani bunu bilmek için de alim olmaya gerek yok.
700'ün altında işlem yapanları uzaktan izliyorum şu an.
full member
Activity: 160
500 Tl den alanlarin neden elinde patligcak dediniz anlayamadim ?? Suanda yuksek karla satma sanslari varken.

Bu benim kisisel fikrim, daha evvelde yapti cinliler bu tip tuzaklar.  Su anda satarlarsa kardalar ama su anda alip bir kac hafta sonra dustugunde halen ellerinde tutmaya devam ederlerse o yzden zarar edeceklerini belirtmek istedim.

Uzun vadede olabilir haklisiniz, yeniyim biraz bilmedigim bir durummu var ogrenmek istedim tesekkurler..
Jump to: