Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 770. (Read 1107734 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bu ay sonunda 800 tlyi görür diye düşünüyorum

Bugün bile görebilir o rakamı.Ancaaakkk..... her güneşli günün sonu karanlıktır  Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001

insallah, keske 800 degil 8000 olsa, ama su cinliler olayin icine ettiler.
full member
Activity: 221
Merit: 100
legendary
500 Tl den alanlarin neden elinde patligcak dediniz anlayamadim ?? Suanda yuksek karla satma sanslari varken.

Bu benim kisisel fikrim, daha evvelde yapti cinliler bu tip tuzaklar.  Su anda satarlarsa kardalar ama su anda alip bir kac hafta sonra dustugunde halen ellerinde tutmaya devam ederlerse o yzden zarar edeceklerini belirtmek istedim.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
590 dan 20 BTC aldım akşam, 700 den çıktım. Bakalım 5 saat sonra neler olucak.
full member
Activity: 160
500 Tl den alanlarin neden elinde patligcak dediniz anlayamadim ?? Suanda yuksek karla satma sanslari varken.
legendary
Bana buyuk dramlar yasanacak gibi geliyor. Ozelliklede 500 tl nin ustunde alanlarin elinde patlayacaga benziyor durum.

ozelliklede https://blockchain.info/pools adresindeki hashrate lerde btcchina nin yuksek oranda dusen hashrate i ve buna istinaden bu cinlilerin yeteri kadar satis gerceklestirememesi yuzunden gecici bir sevinc olacak sanirim.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Haftasonu fiyatın artacağını düşündüğümden iş bankası havale yaparak 548-572 TL arası çok yüklü alım yapmıştım, arkama yaslandım izliyorum sadece, 700 TL gördük bakalım.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Artis bekleyen varmi daha btcturk 615 tl suanda 650 yi gorur gibi geciyo icimden Smiley
Eger bi dusus olmazsa suan bekliyen eft ve havaleler hesaba gecince 660 kesin olur
full member
Activity: 160
Artis bekleyen varmi daha btcturk 615 tl suanda 650 yi gorur gibi geciyo icimden Smiley
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Benim tahminime göre 2 ay içinde 350 TL'ye düşecektir.

2 ay uzun bir süre.Bence 700tl yi aşacaktır kısa vadede.
yorumunuzu daha önce görmüştüm fakat aldırış etmedim.. bu fiyattan alan aldı alamayan üzülecek Smiley

Bu tahminden hiçbir sapma olmadı ki. Diğer mesajımda da 280'e gideceğini öngörmüştüm.
full member
Activity: 133
Benim tahminime göre 2 ay içinde 350 TL'ye düşecektir.

2 ay uzun bir süre.Bence 700tl yi aşacaktır kısa vadede.
yorumunuzu daha önce görmüştüm fakat aldırış etmedim.. bu fiyattan alan aldı alamayan üzülecek Smiley
newbie
Activity: 13
Merit: 0
an itibariyle btcturk btc-e'ye göre daha ucuz.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
270$ı da aştık Cheesy
 Bitstamp 274.8
BTC-e 265
Bitfinex 273.8
Huobi 262.26/1641
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
263$  de gectik

huobi 1600 u biraz evvel gecti, cikis ivmelenerek devam ediyor.. coinbase haberi bu sefer bayaaa yaramis gozukuyor
full member
Activity: 168
fırsat bu fırsat hashnest'ten umisoo alın biraz.
250$+ demek kazıların yeniden başlaması demek.
fiyatı fırlayınca satar çıkarsınız.

An itibariyle: ฿0.00028889'den    250 GHS toplam: 0.07222 btc en düşük satış.

Geçen hafta 0.00008'e kadar düşmüştü
Cesaret edip alabilsek, şimdi satsak bile 3'e katlamıştık sermayeyi
kaçtı tren.. İşte güvenemiyorsun ki..
hashnet dediğiniz yer sanırım eski cex.io gibi umisoo da mining kontratımı oluyor.

evet aynı mantık
ve yine cex gibi bitcoin fiyatı düşünce mining durdu
şimdi tekrar artması ile hareketlendi..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007

hashnet dediğiniz yer sanırım eski cex.io gibi umisoo da mining kontratımı oluyor.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000

legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
Btc fiyatını yüksek yada düşük diye şikayet eden arkadaşları anlamak zor. Btctürk ün bot kullanması yada kullanmaması milletin alım satım yapması zaten serbest piyasayı oluşturuyor.Türkiye piyasasını btcturk oluşturduğuna göre düşük yada alçak kalması kullanıcıların sorumluluğunda isteyen alır istemeyen almaz.Yani yurtdışı yüksek bizim burda düşük kaldı ben btc satacaktım diyorsan üzülebilirsin ama kimseyi suçlayamazsın , napsın millet yazık şu adam diyip senin için fiyatı mı yükseltsin Smiley
Bir de yok ben daha btcturk u kullanmam diyenler var sanki ciddi bir alternatifi var mış gibi, gidip kendi exchange ini kuracak zannedersin Smiley
Serbest piyasa işini idrak etmek bazı arkadaşlar için zaman alıyor belli ki.
Btc hızlı yükselirken Türkiye de fiyatlar genelde geride kalıyor hızlı düşerkende öyle oluyor.Kullanıcı sayısı uluslararası borsalardan az olduğu için doğal bir durum.
Bitcoin bundan sonra orta vadeli bir yükseliş sürecinde görünüyor.Hep düşük kalabilir yurt dışından belki haftalarca.
400 küsür tl ye btc alabildiğiniz zamanlar sayılıydı ve geçti şimdi 500 küsürlere alabiliyorsunuz önümüzdeki hafta içi oda tarih olacak.Yükseliş trenini kaçırmak istemiyorsanız acele etmeniz lazım...
son olarak BTCTurke döviz bürosu gibi davranmayı bırakın Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
 Hayırlı olsun ay görünmeye başladı. To the Moooooon... Grin
Jump to: