Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 794. (Read 1107542 times)

newbie
Activity: 38
Merit: 0
bana da iyice silkeleme gibi geliyor, yukarilara bakiyorum, satista kimse yok, hepsi aktif satis pasife dogru, pasif duvarda kirilinca, tepetaklak oldu hepsi..

tepkisi de ayni olacak.. yazin bu dedigimi..

Çok iyimser olabilir miyiz acaba?

ne kadar cok duserse, cikis da o derece sert olacaktir.. borsacilarin deyimiyle, "dead cat bounce" durumu

Geçen bayram sırasında da buralara bakınıyordum da hatırlayıverdim.

hero member
Activity: 840
Merit: 1000
panik satisinin oldugu her yerde, panik alimi da baslayacaktir.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Hareketli günleri özlemişiz. Smiley

bence de  özlemişim bu hareketi benim için bitcoin demek iniş çıkış demek 
ve öngörülemez fiyat hareketleri😀 zevkle izliyorum
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Hareketli günleri özlemişiz. Smiley
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Gene ortam karışmış ama bence birkaç gün sonra tekrar 300 seviyesine geri çıkar.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bu fiyatlara kim neden satar yahu akıl alır gibi değil.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
262 den döndü sakin  Cheesy
hero member
yurtdisinda 50$ duserken, btcturk 160 TL civarinda dusus kaydetmis, haftasonu denk gelmesi ve islem hacminin dusuklugu bunda etken tabii
sr. member
Activity: 266
kün tuğ bolgıl kök kurıkan

Şu caps'i boşuna paylaşmadım Grin

Şafak sabah 5 sularında olur desek 12-13 saat sonra rebound göreceğiz gençler Grin
newbie
Activity: 38
Merit: 0
150$'dan elinizdeki tüm coinleri alabilirim.

Smiley Hahah

İyi teklif. Ben biraz düşüneyim
hero member
btcturk fiyati piyasanin altina dusmus ilk defa, yarin bankalar acilinca toparlanacaktir.
full member
Activity: 141
Merit: 100
Btcturkun haftasonlaırda çalışması lazım ve bi zahmet birkaç bankadan daha hesap açması lazım. Fİyat 600 oldu hesapta para yok aç kedi gibi bakıyorum Smiley Pazartesiye kadar yükselmez inşallah. Ha eldeki btclerden monte olan oldu onu zaten hesaba katmıyoruz Smiley
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
150$'dan elinizdeki tüm coinleri alabilirim.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
konuştuğum anda düşüyor Smiley susayım gene ben.
sr. member
Activity: 323
veda ettiğimiz her fiyat seviyesine, bir daha göremeyecekmişim gibi el salııyorum. 300ler, 290lar 280ler şimdi 270. daha da iniyoruz.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
İyi ki Asic aldım bu fiyat düşüşüyle 10 seneye çıkartırım parasını  Grin tabi üstüne çebimden elektirik parasıda ödeyerek  Cool
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
270$ bandına tekrar oturdu, Çin yine çok sert satmaya başladı. 250$ test edilecek gibi görünüyor, onun aşağısı ise uçurum.
legendary
Activity: 1484
tersten ayı görecek
full member
Activity: 141
Merit: 100
200emi düşüyor 150yemi nereye düşerse düşsün biran önce.. Ordan nasılsa yükselecek. En azından aşağıdan alıp maliyet düşürürüm yükselirkende kar ederim Smiley 200e düşsün hiç hayır demem açıkçası. Satma olayına ise yokum bu fiyattan satıpta aşağıdan alayım falan o artık biraz fantazi olur bu seviyede. Fİyatın nereye gideceği pek belli değil.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
elinde btc olanlar satsınlar daha düşükten alırlar  Wink
270 i gördü
daha 3 ay önce 400 dolarda iken bu btc 600 e de çıkar 200 e de iner dediğimizde birçok kişi çok hayali bulmuştu tabiki 200 hayali idi 600 gerçekçi idi Smiley
şimdi sanırım resim daha netleşmiştir.
Jump to: