Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 789. (Read 1107570 times)

full member
Activity: 141
Merit: 100
Benim bahsettiğimde bu zaten Smiley İnsanlar 800den satarken satma yükselecek denildi. Aynı şey 600-400-300 devam etti ve halen devam ediyor. Bir "kızıl elma" hedefi var ama ortada "kızıl elma" yok. Tamamen şişirme beklentilerle insanlar bitcoin alıp tutmaya yönlendiriliyor. Çoğu kişi zaten milyon olacak diye alıp öylece bekliyor ve milyon beklentisiyle avunuyor. 1000usdden alan bile halen aynı hayali kuruyor Smiley demekki inanç böyle bir şey.. İnşallah milyon olurda zengin olursunuz ben bunu isterim. Hiçte hayıflanmam. Hayıflanacak olsam zaten satmam veya satarım tekrar alırım. Ama ben milyonu almayayım saolun Smiley
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Önümüzdeki 2-3 sene iç geçirerek uzaktan izleyeceksiniz demek ki. Smiley
full member
Yoo kimsenin 250 olur diye ciddi bir beklentisi yoktu. Fiyatlar biraz aşağı hareketlenince evet bende düşecek diyorum ama bunları kim itibara alır? Ona bakarsanız forumlarda milyon olur diyende var 0 olur diyende.. Herkesin beklentisi btcnin birgün ciddi yükseleceği yönünde. Ben şu anki düşüşle ilgili olarak konuşmuyorum dikkat ederseniz. Düşüşler eğer tekrar yükselecekse önemli değil. Herkes düşecek dese bile birgün yükselecek diyor. Ben aksini söylüyorum ve diyorumki btc asla birdaha bu fiyatları görmeyecek. Kısa vadede görse bile orta vadede belki 100usd altına gidecek. O sebeple satış yaptım ve almayacağımda Smiley
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Para yatırdığınız şeye bu denli inanınca yatırım riskli hale geliyor çünkü her gün düşüyor ve biz hala yükselecek inanıyorum diyoruz Smiley

Kim diyor bunu? Benim gözlemlediğim kadarıyla bu düşüşü herkes bekliyordu/tahmin ediyordu ve ona göre pozisyonunu aldı. Farklı forumları mı okuyoruz?
full member
Bitcoine inanma konusunu geçelim bence. Yani bu söylem doğru değil cyripto bir din değil bir yatırım aracı.

Para yatırdığınız şeye bu denli inanınca yatırım riskli hale geliyor çünkü her gün düşüyor ve biz hala yükselecek inanıyorum diyoruz Smiley Ben de inanıyordum ama btcyi hiç yükseltemedim. Gerçeği görmek lazım artık, btc düşüyor ve düşmeyede devam edecek. Zaten 250usd bile olması için hiçbir geçerli sebep yok, önceden de yoktu ve hiçte olmayacak. Mtgox olmasa btc asla 1000usd olmazdı. Fiyatlar çok kısa sürede suni yükseldi ve şimdide düşüyor.

Ben btclerin büyük kısmını sattım ve kalanıda satıp çıkıyorum. Çok iyi noktadan ekimde ciddi bir melağla 320den aldım 400-450den sattım düşüşlerde yeniden ve artırarak aldım sattım ama halen %30 zarardayım ve ciddi meblağ yatırmıştım. Benim herkese tavsiyem paranızı faize yatırın, katılıma yatırın, hisse alın, yeyin veya fakir fukaraya dağıtın ama btcye fazla bulaşmayın. Birgün milyon olacak masallarına da sakın kanmayın. Birkaç ay sonra 250yi bile arar olacak piyasa.. Benim tavsiyem bunlar Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
kasım 2013 rallisi öncesi fiyatlara kadar gerileyecek gibi gözüküyor bu gidişle 100  lü rakamları göreceğiz
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
bir iki gün bakmadım 240$ olmuş  Huh
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
140$'a kadar yolu var.
legendary
düşsün düşsün biraz daha düşsünde biraz daha alalım  Cheesy
full member
Activity: 133
Ayrıca piyasadaki bitcoinler git gide azalacaktır kayıplar olacak vs. vs. ki gün geçtikçe mining zorlaşıyor. Şuan en önemli şey bitcoinin kullanımının artması o olmadan bitcoin bir işe yaramaz. Ne bileyim belki banka kartları gibi vs. kullanıma başlanırsa işler ciddi ciddi değişebilir.
full member

Kimse Bitcoin'i öldüremeyecek! Bu düşüşler samimi olmayanları, bitcoine inanmayanları aramızdan çıkartmak için. Ben bitcoine inanıyorum ve geleceği sabırsızlıkla bekliyorum.
bende senin gibi düşünüyordum fakat 1000 tl zarardayım şuan
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Kimse Bitcoin'i öldüremeyecek! Bu düşüşler samimi olmayanları, bitcoine inanmayanları aramızdan çıkartmak için. Ben bitcoine inanıyorum ve geleceği sabırsızlıkla bekliyorum.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Her sabah bir şokla uyanıyorum Embarrassed
full member
Neler oluyor böyle yaaaa..
full member
eğer $200 kadar düşerse yüklü miktarda alım yapıcam Smiley

Al dostum al nasılsa sende 100usdden satacaksın al.. Bol bol al hemde amma düşükten aldım harika bir işlem yaptım diyede kendine bir şeyler ısmarla çünkü elindeki tek kar bu olacak bir süre sonra ne demek istediğimi anlayacaksın Smiley al ne olursan ol gene al mesajları okuyan cyripto meraklılarına sesleniyorum gelin arkadaşlar ponziye gelin, sistem sizi kollarını açmış bekliyor sizi kucaklamak istiyor sistem..
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Bitcoin ölüme sürükleniyor, kısa zaman içerisinde çok kötü miktarlara düşecek. Üzerinden 1-2 ay geçtikten sonra tekrar bir atağa kalkacak. Fakat kesinlikle o atak büyük olmayacak. 100-150 TL civarın düşecek diye tahmin ediyorum belki daha aza
legendary
btc-e 230 usd yi görmüş fırtınalı bir gece olmuş yine ve fırtına durmuş  gibi değil dahada düşecek gibi
full member
Activity: 221
eğer $200 kadar düşerse yüklü miktarda alım yapıcam Smiley
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
yazik cok yazik,

243$ dan islem goruyoruz artik.. 250 duvari da yikildi..

cin huobide basladi satis dalgasi, herkesi yataginda yakaladi..
newbie
Activity: 13
Merit: 0
250 de eridi gidiyor.
Jump to: