Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 792. (Read 1107542 times)

hero member
Activity: 840
Merit: 1000
sonunda düşmeye başladı
artik 10 dolarlik dususleri dususten saymiyorum ben
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
sonunda düşmeye başladı
düşmesini mi istiyorsunuz ?
legendary
Activity: 1484
sonunda düşmeye başladı
sr. member
dediğim gibi 300$ seviyesi btc için ideal bir seviye bence. Bu aralar biraz düştü ancak geri toparladı iyiki. Düşükken satın alanlar iyi kar ettiler.
legendary
aslında goxa göre çok fazla btc çalınmadı ama psikolojik bişi tabi birileri olaydan sıkılıp bu işlerden elini çekebilir.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
600 civarından beleş coin alanlar güzel kar etti. Fiyat 300usd altını görene kadar komple btc aldığım için bende hiç nakit yoktu. Yoksa 700 bile benim için harika fiyattı. Çok kısa sürede fiyat 300usd oldu bakalım stamp açılana kadar nereye gidecek ve tabi stamp açılınca durum ne olacak.. Merakla izliyorum..

stamp satışlar başlarsa 250 ye düşer tekrar Smiley
full member
Activity: 141
Merit: 100
600 civarından beleş coin alanlar güzel kar etti. Fiyat 300usd altını görene kadar komple btc aldığım için bende hiç nakit yoktu. Yoksa 700 bile benim için harika fiyattı. Çok kısa sürede fiyat 300usd oldu bakalım stamp açılana kadar nereye gidecek ve tabi stamp açılınca durum ne olacak.. Merakla izliyorum..
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
300$ seviyesini tekrar geçtik, BTCTurk üzerinde aynı şekilde 715-720 TL seviyesini gördük, bakalım nereye kadar çıkabilecek.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
ayrica eklemek isterim ,

https://twitter.com/nejc_kodric/status/552615256452001792

eger bu guvenlik sorunlarinin cozmeyeceklerse, cozemeyeceklerse, sitenin tekrar acilmasinin hic bir anlami yok.

manipülasyon yaptıklarını düşünmüyorum. buradan elde edebilecekleri muhtemel bir kazanç, kaybedebileceklerine kıyasla çok önemsiz.
başlı başlına şirketin güvenirliği gidiyor, bu da eşittir daha az hacim, daha az potansiyel kazanç. şimdi görün bakın, kaç kişi bitstamp kullanacak bundan sonra.
güvenlik sorunu da öyle ha deyince çözülebilecek bir şey değil. ne kadar önlem alırsan al, her sistemin bir açığı var.
bitstamp, mali denetim altında olduğundan dolayı bunu gizleyemiyor diye düşüyorum. zaten anında da açıklama yapmaları buna işaret. güvenilirlik açısından + puan.
başka borsalar gizliyor olabilir. mesela gox, muhtemelen gizliyordu - ta ki artık gizlenemeyecek boyuta ulaşana dek..
hero member
ayrica eklemek isterim ,

https://twitter.com/nejc_kodric/status/552615256452001792

eger bu guvenlik sorunlarinin cozmeyeceklerse, cozemeyeceklerse, sitenin tekrar acilmasinin hic bir anlami yok.
hero member
https://www.cryptocoinsnews.com/bitstamp-resume-operations-next-24-hours/

Bitstamp 24 saat sonra tekrar online olacak haberinden sonra piyasalar hafif hafif haraketlenmeye başladı.

Bu filmi daha öncelerde de izlemedik mi ? Çalındı piyasa canlandı sonra çakıldı. Sistem böyle gitmedi mi.. Ya da ben mi yanlış algıladım.

Not : Techman sözüm sana değil yanlış anlaşılma olmasın.

bu guvenlik aciklarini benim aklim almiyor,

gunluk 3-10 milyon dolar islem hacmi olan bir borsa nasil keyleri caldiriyor bu kadar kolay bir sekilde, calinan key tek bir cuzdaninda degil, 1000 lerce hesap hacklenmis..
ustelik onlerinde koskoca bir mt-gox vakasi varken, ya akillanmiyorlar

ya da bu is iceriden yapiliyor, ya da exchange sitesi asparagaz haber uretip piyasayi manipule etmeye calisiyor.
hero member
Sakın panik yapıp satmayın benden söylemesi 750 tl yi bulması fazla sürmez hatta sermayeniz varsa alın bence

panik satislar biteli nerdeyse 1 hafta olacak, ben panik alisi bekliyorum
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Sakın panik yapıp satmayın benden söylemesi 750 tl yi bulması fazla sürmez hatta sermayeniz varsa alın bence
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
o 677 TL'ye BTCTürk'te direnç koyan arkadaş, pek güzel satış yapıyor.
BTC-e'de 286$ = 665 TL

Çok bişi değil, 0.30 BTC civarı bişi satıcam ama 700 TL'ye kadar beklerim.
sr. member
 Grin Grin hey gidi hey
legendary
Son zamanlarda biri çok güzel bir manipulasyon taktiği düzenliyor, fiyatı iyice aşağı çekecekler, panic seller'lardan bütün bitcoinleri toplayıp tekrar pump alacak; benim düşüncem bu.
Kim(ler) olduğuna dairde tahmininiz var mı ?

sr. member
Son zamanlarda biri çok güzel bir manipulasyon taktiği düzenliyor, fiyatı iyice aşağı çekecekler, panic seller'lardan bütün bitcoinleri toplayıp tekrar pump alacak; benim düşüncem bu.
Kim(ler) olduğuna dairde tahmininiz var mı ?
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
legendary
Activity: 1554
Dönüp dolaşıp aynı yere geliyor. Üzerindeki baskı geçmiş değil. Birkaç aya daha ihtiyacı var sanırım.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
https://www.cryptocoinsnews.com/bitstamp-resume-operations-next-24-hours/

Bitstamp 24 saat sonra tekrar online olacak haberinden sonra piyasalar hafif hafif haraketlenmeye başladı.

Bu filmi daha öncelerde de izlemedik mi ? Çalındı piyasa canlandı sonra çakıldı. Sistem böyle gitmedi mi.. Ya da ben mi yanlış algıladım.

Not : Techman sözüm sana değil yanlış anlaşılma olmasın.
Jump to: