Pages:
Author

Topic: Bu piyasada başarılı olmanın tek sırrını açıklıyorum: Sabır - page 2. (Read 14155 times)

full member
Activity: 462
Merit: 107
Kripto varlıklar daima test ettiği zirveyide dibide tekrar tekrar test ediyor o nedenle bu piyasada sabrı olanlar daima istediği fiyattan alıp satabilirler.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
forumda yazılanlara şöyle tepeden bakacak olursak insanlardaki memnuniyeti görebiliyoruz ve atık umutlar canlanmış. sabır büyük iş gerçekten de.
jr. member
o iğrenç düşüşlerde çıkıp kaçıp gitmeyen kişilerin bugün yüzü gülüyor. kaçanlarsa ya yakınıyor ya bok atıyor.
member
Activity: 630
Merit: 37
sabırın bir kez daha kazandığını bugün kendimde gördüm birkaç gün önce bazı altcoinlere yatırım yaptım yükselişi bekledim durdum nihayet sabrımın sonunda selamete erdim karımı aldım koydum cebime sabır daima kazandırır arkadaşlar .
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
çok oynak olmamak gerekiyor bu piyasada. eğer şans faktörünü devre dışı bırakmak istiyorsak alıp beklemek en iyisi.
copper member
Activity: 196
bir de zamanlama onemli . piyasanın genel yonunu az cok bilmek onemli . neyi nekadar beklemek nerden gerekirse cıkıp tekrar giris yapmak . mesela 10kdan 6kya bir dusus ongoruluyorsa ve muhtemelse ordan satıp 6k dan almak sadece beklemekten iyidir . veya 6kdan 3k ya dusus bilinirse ordan satıp 3k dan almak .

sadece beklemek cok yorucu olabilir .

zamanlama . dogru zamanda dogru hamle . sabır sakince karar verme . 

kesinlikle doğru hocam, tek başına sabır söz konusu olduğunda ise tek alternatif gerçek bitcoin'in kendisidir.  aksi halde sabır, boşa geçmiş zaman ve elde avuntuyla beklenen bir zarar olmaktan başka bir şey değildir.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
bir de zamanlama onemli . piyasanın genel yonunu az cok bilmek onemli . neyi nekadar beklemek nerden gerekirse cıkıp tekrar giris yapmak . mesela 10kdan 6kya bir dusus ongoruluyorsa ve muhtemelse ordan satıp 6k dan almak sadece beklemekten iyidir . veya 6kdan 3k ya dusus bilinirse ordan satıp 3k dan almak .

sadece beklemek cok yorucu olabilir .

zamanlama . dogru zamanda dogru hamle . sabır sakince karar verme . 
member
başarılı olmanın aslında tek sırrı sabır değil diğer olay ise tecrübe bu tecrübeyi de kaybederek kazanıyorsun kaybetmeden işlem yapmadan bu piyasada tecrübe sahibi olmak olasılıksız dolayısıyla kaybettiğin paraya asla üzülmeyeceksin ondan ders çıkarıp dorğru bir amaca hizmet ettiğini düşünerek kaybettiğin paraya sevineceksin aksine.
jr. member
Activity: 257
Sabırsızlığımın sonucu bir miktar oara kaybım oşdu zamanla tecrübe kazandım ve zararımı 3 katıyla çıkardım şuanda bir tokende tersteyim ama gerekirse aylarca beklerim sabretmeyi öğrendim
jr. member
Activity: 322
sabır olduktan sonra tecrübesiz adam bile buradan para kazanabiliyor nicelikten bağımsız olarak bakarsak.
member
Merit: 10
Tecrübesizlik kaybettirir tecrübenin en önemli unsuru sabırdır aldığınız seviye altındaysa sabrederseniz mutlaka o seviyenin üstüne çıkar panik yapmamak lazım.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Sabır gerçekten çok kilit bir faktör. Akıllıca hamleler, doğru zamanda doğru şeyi yapmak ve sabırlı davranmak çok önemli. O yüzden panik halinde hareket eden insanlar kaybetmeye mahkum.
jr. member
Merit: 2
sabrın sonu iyiden iyiye selamete doğru gidiyor ve herkes o kadar mutlu, umutlu ki yazılanlardan görülüyor insanların güldüğü.
copper member
evet, bu piyasanın tek sırrı olmasa da bugün yine gördük ki en önemli sırlarından biri sabır. tabii ki elinde btc ile bekleyenlerin daha fazla başarılı olduklarından bahsedebiliriz.
jr. member
bence üç bin dolardayken alım yapmayanlar şimdi altı bin dolardan almaya çalışıyorlar. bugün sallayanlar daha yarın daha yüksekten alacaklar.
member
bitcoin 3 bin dolarken korkuya kapılıp korku satışı yapan çoğu insan bitcoin 6 bin dolara tekrar tırmandığında pişmanlıktan kafalarını duvarlara vuruyorlardır buna oldukça eminim umarım sabrımızın sonu selamet olur.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Sabır çok önemli evet ama doğru zamanda doğru hamleler daha da önemli kanımca, yeri gelince sabredip yeri gelince en doğru anda en doğru hamleyi yapmak gerekiyor.
member
Activity: 532
Merit: 29
Sabır ve belirli bir strateji üzerinde hareket etmek çok önemli.

İşlem yaparken hırslı davranmamak gerek. %5 zarar edince tüm hırsınla başka bir coin'e girersen o zarar daha da büyüyebilir. Karar alma mekanizmamızı anlamak lazım. Bunun dışında işin sabır kısmına gelince beklemek ve takip etmek çok önemli. Riski dağıtmak için sepet şeklinde yatırım yapmak gerektiğinden bahsetmeme gerek yok sanırım. Zaten onu herkes biliyordur.
copper member
eğer teknik analiz ile çalışmalarınızı desteklemiyorsanız sabır tek çare oluyor, inş. sabredenler beklediklerine kavuşur Smiley yazı teması ve içeriği başarılı olmuş, tebrikler.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
sadece sabretmekle olacak iş değil o ne yazık ki. hiçbir şey yapılmasa bile varlığı arttırmak için yollar aranması gerekiyor.
Pages:
Jump to: