Pages:
Author

Topic: Bu piyasada başarılı olmanın tek sırrını açıklıyorum: Sabır - page 8. (Read 14155 times)

jr. member
Activity: 124
Merit: 2
Duygusal olmamakla beraber sabretmek en önemlisi bencede. Hep yükselişte olmayacak şimdiki gibi aylarca süründürdüğüde olacaktır.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Sabır tabi ki önemli ama zaten bu piyasa giren insanın kendine bir süre vermesi gerekiyor örnek olarak ben iki yıl verdim. İki yılın sonunda sabrımı zorlayabilirim şuan ne olursa olsun benim pek moralimi bozmuyor
newbie
Activity: 74
sabır sisteminiz ne olursa olsun mutlaka kazanmamız gereken bir erdem. zaten hodl sistemini uygulamak için de gerekli aceleci davranmanın kimseye bir faydası yok.
newbie
Activity: 43
Hatanız var Nanonun 2-3 dolara düşmesi gibi bazı coinler tırtladı sonuna kadar hold kalmak da mantıklı değil
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Bilinmeyen bir şey değil ama her zaman hatırlatmakta yarar var, özellikle yeni başlayanlar için.  Sabırlı olmakta hüner ister, biraz karakter ile de ilintili bir durum.
newbie
Activity: 72
kendi adıma konuşmam gerekirse sabırsızlık benim genel bir problemim. araştırdıkça karşıma çıkan şey sabırlı insanların bu işten karlı çıktıkları... akıllı olmak demek sabırla piyasa analizi yapmaktan geçiyor.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
kesinlikle katılıyorum. sabır, iyi bir moral ve yıkılmaz bir pisikoloji.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Sebat etmek hayatın her alanında olduğu gibi kripto dünyasında da başarılı olmak için çok önemlidir. Bu sebeple , sabır edip şu berbat piyasa durumlarının geçmesini beklemek gerekiyor. Bu da kasımı bulabilir .
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
hold da en önemli şeylerden biri de sabırdır,  hold etmek bir anlamda o koine güvenmektir,
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Aynen arkadaşlar. Eğer acil paraya ihtiyacınız yoksa hodl yapın ya da elinizdeki token miktarlarını trade ile arttırmaya çalışın. Satarsanız ilerde pişman olma ihtimaliniz yüksek. Tabu bunu boğa'nın geleceğini varsayarak yazıyorum.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Eğer insan al satta hissi davranmıyorsa sistem varsa ve ona uygulayıp beklemesini biliyorsa kazançlı çıkması kaçınılmaz. Ama ihtiyaç halinde oradan gelecek parayı bekliyorsa sürekli, bu şekilde sabretmek çok güç olur. O nedenle her zaman alınan riski iyi ölçüp biçmek gerekli, özellikle kripto alanında.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
nem hiç trade yaptım aldım 6 aydır tutuyorum ama hep zarar. sabırlı olmak düşü ş dönemlerinde o kadar da mantıklı değil sanki.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bazen sabir bazende acgozlu olmamak dogru yerden alim satimi yapabilmek gerekir. Ben bunu ogrendim.
newbie
Activity: 294
evet hocam sabr etmek çok önemli biz o sabır etmenin yanına bir de hold etmek ekleyelim en güzeli
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Tek sabir olmasada önemli etkenlerden sabır ve sogukkanlılık. Fevri hareketler büyük para kayıplarına neden olabilir o yüzden sabretmek gerekiyor aynı fikirdeyim.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Evet sabır kesinlikle gerekli ama biraz kafayı kullanmakta lazım. Zamanı geldiğinde elindekileri bozduracaksın yoksa benim gibi daha da yükselir belki dersen şimdi kendine küfür edersin.
member
Activity: 140
Merit: 18
Nerde bu bitcoin 10K $'a düşsün evi arabayı satıp bitocine giricem diyenler? Mükemmel bir fırsat geçmiş elimize hala bekliyoruz 😂
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Elbette sabır çok önemli, ayrıca bir de panik yapmamanın önemini anlatmak ve anlamak lazım. Hızlı hareket bazen sorun çıkarabilir.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
Birde şu hırsızlıklar olmasa çok daha iyi olacak fakat güvenliği %100 sağlayamıyorlar.

Hiç bir zaman güvenliği %100 sağlayamazlar ama bu dönemde hırsızlıklar, hackler çok fazla arttı. En ufak açıktan bile 10-20 milyon dolarlık vurgun yapıyorlar. Çaldıkları milyon dolarlar önemli değilde piyasaya milyar dolar olarak etki ediyor.
newbie
Activity: 112
ilk önce çok güzel açıklayıcı bir yazı olmuş ondan dolayı emeğinize sağlık..bende kazanmanın sabırlı olan kişilerin kazanacağını düşünüyorum çünkü insan oğlu duyguylarıyla hisseleriyle ani hareket eden bir varlık olduğundan sabır olmak hiç akıllarına gelmiyor ve bu yoruma çok katılıyorum kazanmak için sabırlı olmak şart hatta sabır taşı olmak şarttırr...
Pages:
Jump to: