Pages:
Author

Topic: Bu piyasada başarılı olmanın tek sırrını açıklıyorum: Sabır - page 9. (Read 14155 times)

jr. member
Activity: 630
Merit: 1
Evet ama koru korune bir sekilde olmamali bu sabir olayi. Eger gercekten projeye inaniyor ve birseyler yaptigini dusunuyorsaniz tamam sonuna kadar haklisiniz. Ama yalandan bir coine girip uzun uzun bekleyeyim demek pek mantikli gelmiyo bana.  Bu nedenle uzun ve sabirli bir yola cikmadan once mutlaka iyi arastirmali ve ona gore secim yapilmali. Sonrasi kismet durumlari...
newbie
Activity: 280
Merit: 0
evet hocam sabır çok önemli fakat bu sabrı bir takıntı haline de getirmemek gerekiyor, bence iyi sabır etmek de önemli
newbie
Activity: 98
Bu günler bizler için bir fırsat sadece güzel günleri görmüş insan böyle sıkıntılı günlerde daha çok acı çeker biz daha iyi günleri göremedik ayrıca çok hareketli olmadığından okuyup öğrenmeye çok fazla fırsat kalıyor
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Sabır güzel diyorsun ama tükendi artık arkadaş . Yükselecek diye bekliyoruz hep . Piyasaya güven gelince işlem hacmi ile piyasada yükselecektir.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Sabırlı olmayan hiçbir işte kazanamaz. Warren Buffett'ın verdiği en büyük yatırım tavsiyesi budur. Herkes hemen zengin olmak istediği için sabırsız davranıyor ve bu psikolojiyi kullanan büyükler milleti terste bırakarak zenginliğine zenginlik katıyor. Sabreden her zaman olmasa da elbet bir gün kazanır.
member
Activity: 196
Merit: 10
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Gerçekten de bu piyasanın altın anahtarı sabır olabilir. Özellikle düşüş dönemlerinde beklemeden yapılan satışlar zarara sebep olabiliyor. Sabırlı olanların bu piyasada er ya da geç karşılığını alacağına inanıyorum.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Diğer işlerde olduğu gibi burada da en büyük silah sabırdır. Fakat sabırdan kastım bilgi olmadan körü körüne inandığın bir para için göstereceğin sabır değil. bildiğin için sabır göstermek gerekiyor.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Aslında istesek de istemesek de sabırla beklemek zorundayız. Bulunduğumuz konjonktürde hala kripto paralarla ilgilenenler zaten sabırlı kişilerdir ve karşılığını da kesinlikle alacaklar. Buna kendi adıma eminim.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
Birde şu hırsızlıklar olmasa çok daha iyi olacak fakat güvenliği %100 sağlayamıyorlar.
newbie
Activity: 29
Doğru zamanda doğru hareketi yapmak daha doğru bence zira sabır edeceğim derken doğru yerde doğru hareketi yapamadığınızda sonuç ebediyyen hodl oluyor.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Bu en önemli faktörlerden biri, diğeride rahat olmak. Sabırlı ve rahat olmak çok önemli. Size yanlış hareketler yaptıran şeytan sizi aceleye getirir, paniğe sokar ve sonuç itibariyle zarar ettirir. Bu yüzden siz siz olun şeytarana ayak uydurmayın.
newbie
Activity: 238
Aynen oyle sabırlı olup akıllı hareket etmek gerekiyor , para kazanma hırsı ile devam ederseniz sadece kaybetmeye devam ederiniz. Herşeyin yeri ev zamanı olduğunu unutmayın
member
Activity: 308
Merit: 11
Herkes bu piyasaya farklı şekilde farklı yerlerden girmiştir.
Benim açımdan, önce trade yapmakla başladı.Daha neyin ne olduğunu bilmeden girdim, boğa olduğu için herkes kazanıyordu.Yeni seyler öğrenmeye çalıştım.Okudum.Buradaki çoğu kişi için hala acemiyim.
Sonra airdrop ve bountyler geldi.Daha çok okudum.
Sonuç olarak şu kısa zamanda öğrendiğim ne olursa olsun sakın ve sabırlı olan kazanıyor.Aceleci ve hırslı olmak hiçbir işe yaramıyor.
Sabırlı olup, bitti diyip çekip gitmediğim sürece bu piyasa her an yeni fırsatlar sunuyor.Mesele burda kalmak ve takipte olmak bana göre. Piyasanın bu yine geri gittiği günde benim gibi yeni olanların yapacağı bu.Burda kalmaya devam etmek.

Tekkeyi bekleyen çorbayı içer.Bekleyelim sabırla.
Pages:
Jump to: