Pages:
Author

Topic: CR7 efsanesinin sonu mu geliyor? - page 4. (Read 1301 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
December 01, 2022, 09:28:53 AM
Ronaldo daha dün dünya kupasında Uruguay'a saç teliyle gol attı bu efsanenin sonu gelmez Cheesy

Ronaldo gol attığı için çok sevindi. Ama akıllı top teknolojisi ölçümlerle topa dokunmadığını gösterdi herkese. Teknolojiyi bu yüzden çok seviyorum. Aradığınız soruların cevabını size veriyor her zaman. Ronaldo bu golü atsaymış Dünya Kupalarında Eusebio'yu yakalayacakmış. Bu maçta olmadı. Sonraki maçta penaltı atışından yapar golünü yine. Cheesy

Şampıyonlar liginde underdog diye tabir edilen takımların Ronaldo ile bir şekilde anlaşmasının onlara çok büyük artı sağlayabileceğini düşünüyorum ancak elit takımların bu hamleyi yapması belki takım içi dengeleri bozabilir.Mesela Eintracht Frankfurt,Napoli gibi takımların yerinde olsam Ronaldo'ya bir teklif götürürdüm.

Napoli çok iyi bi takım. İtalya liginde şampiyonluk şansı da var. Eintracht Frankfurt Alman liginde küçük bi takım. Çünkü Bayern Münih'in dışındaki takımların bi iddiası yok o ligde. Bunlardan birine gitme şansı olursa İtalya'ya gider bana göre. Birinci olamamayı kaldırsa Manchester United'da kalırdı çünkü.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
November 30, 2022, 05:12:22 PM
Şampıyonlar liginde underdog diye tabir edilen takımların Ronaldo ile bir şekilde anlaşmasının onlara çok büyük artı sağlayabileceğini düşünüyorum ancak elit takımların bu hamleyi yapması belki takım içi dengeleri bozabilir.Mesela Eintracht Frankfurt,Napoli gibi takımların yerinde olsam Ronaldo'ya bir teklif götürürdüm.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
November 29, 2022, 07:11:31 AM
Ronaldo daha dün dünya kupasında Uruguay'a saç teliyle gol attı bu efsanenin sonu gelmez Cheesy

Şaka bir yana böyle bir futbolcunun yaşlandığını görmek ve yakın zamanda futbolu bırakacağını düşünmek futbolsever biri olarak buruk bir bekleyiş demek. Futbolda birçok ligi takip eder izlerim bu seviyede Messi'yle beraber hep en üst seviyede olmayı başarmış birinin malesef artık oyunculuk hayatında sonu geliyor. Teknik adam olarak izlemeyi de isterim onu da görürüz.

Manchester'ın yaptıklarına diğer futbolcuların tavırlarına değinip bir futbol efsanesinin adını lekelemeye gerek yok. Kurt kocadı o kadar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 28, 2022, 01:43:13 PM
Ronaldo'nun Real Madrid'e dönmesini olası görmüyorum. Bir ara dedikodular çıktı evet. Benzema sakat olduğu için belki Ronaldo ile 6 aylık bir sözleşme imzalayabilirler deniliyordu. Fakat Benzema iki hafta kadar sonra sahalara geri dönecek gibi görünüyor. Dolayısıyla Ronaldo'ya 6 aylığına bile olsa fazla maaş vermek istemeyebilirler. Benzema ve Rodrygo ikilisi zaten forvette yeteri kadar iş görür. Rodrygo aslında bir kanat oyuncusu ama forvette de oynayabiliyor.

Chelsea belki bir seçenek olabilir ama onlar da Nkunku ile anlaşmak üzereler. Tabi anlaşsalar bile hemen Ocak ayında onu getiremeyecekler. Belki bu yine Ronaldo'yu sezon sonuna kadar transfer etme fikrini ortaya çıkarabilir.

Premier ligde Ronaldo’yu alacak takım sayısı çok değil zaten, bence en kuvvetli ihtimal Chelsea, Ronaldo’yu yeteri kadar oynatabilirlerse, Ronaldo da artık bir şekilde kendine gelebilirse Chelsea’de yeniden doğabilir, bu akşam yine Portekiz maçı var ve efsaneyi bir kere daha izleme şansı elde edeceğiz, ve umarım bir gol daha atar,
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
November 28, 2022, 01:40:03 PM
Ronaldo'nun Real Madrid'e dönmesini olası görmüyorum. Bir ara dedikodular çıktı evet. Benzema sakat olduğu için belki Ronaldo ile 6 aylık bir sözleşme imzalayabilirler deniliyordu. Fakat Benzema iki hafta kadar sonra sahalara geri dönecek gibi görünüyor. Dolayısıyla Ronaldo'ya 6 aylığına bile olsa fazla maaş vermek istemeyebilirler. Benzema ve Rodrygo ikilisi zaten forvette yeteri kadar iş görür. Rodrygo aslında bir kanat oyuncusu ama forvette de oynayabiliyor.

Chelsea belki bir seçenek olabilir ama onlar da Nkunku ile anlaşmak üzereler. Tabi anlaşsalar bile hemen Ocak ayında onu getiremeyecekler. Belki bu yine Ronaldo'yu sezon sonuna kadar transfer etme fikrini ortaya çıkarabilir.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
November 27, 2022, 10:32:14 AM
Kerem 7 numarayı vermemekte ısrar ediyormuş, en son "ben mi o mu!!1" diye rest çekmiş aldığım istihbarata göre. Bu sorun hallolur ise CR7 galatasaray'da diyebiliriz.
Adamı kizdirmayin birader durduk yere, herif Galatasaray i komple alacak kadar zengin, keremi 7 numarası ile birlikte emekli eder ansızın 😁😁😁
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
November 23, 2022, 02:44:04 PM
Kerem 7 numarayı vermemekte ısrar ediyormuş, en son "ben mi o mu!!1" diye rest çekmiş aldığım istihbarata göre. Bu sorun hallolur ise CR7 galatasaray'da diyebiliriz.
sr. member
November 23, 2022, 02:40:11 PM
Messi li Arjantin Suudi Arabistan a yenildi, bugün Almanya Japonya ya yenildi, favorilerden Fransa, İspanya ve İngiltere rahat kazandı, şu ortamda cr7 bin dünya kupası için daha da ümitli olması, motivasyonunun artmış olması işleri daha güzel hale getirir.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 23, 2022, 03:13:58 AM
Bu dünya kupası Ronaldo için yeniden doğuşun simgesi olabilir, turnuvadan önce bayağı sorunlar yaşıyordu takımıyla, dünya kupasında da takımından bazı oyuncular selam bile vermedi, artık onlarla aynı takımdan değil ve istediği tepkiyi gösterebilir, sözleşmesi feshedildi ve bundan sonraki süreç önemli olan, şimdi merak ettiğim şey hangi takıma imza atacağı, tekrar Premier lig yarışına devam edecek mi etmeyecek mi, belki psg onu takıma kazandırıp yıllardır herkesin merak ettiği Neymar Ronaldo Messi üçlemesini oluşturabilir, Voltran oluşumdan sonra ı hücum hattını izlemek isterim Smiley
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 23, 2022, 01:36:44 AM
kral, dünya kupasında kulüpsüz oynayan tek futbolcu konumuna düşmüş. bir de bu haldeyken dünya kupasını kazanırsa kırılması güç bir rekora imza atabilir. Smiley ne olursa olsun, sonunda manu'dan ayrılmayı başardı, bu süreci daha profesyonel bir şekilde yürütmesi gerekirdi ama şartlar gerçekten kötü olduğu için işler bu noktaya kadar vardı.

Cristiano Ronaldo is to leave Manchester United by mutual agreement, with immediate effect.

The club thanks him for his immense contribution across two spells at Old Trafford.
https://twitter.com/ManUtd/status/1595107357159297029

güncel gelişmeleri takip edemedim ama bence chelsea'ye gitmesi ya da epl'de kalması kariyeri açısından yeni bir hata oluşturabilir. mesela, messi ikinci lig takımında futbol oynayarak mutlu mesut bir hayat yaşamaya devam ediyor. hazır benzema sakatlık sorunu ile boğuşuyorken ve barca real için önemli bir tehlike haline gelmişken ispanya'daki köyüne geri dönmesi onun için en iyi tercih olabilir.

Real Madrid’e dönerse onun için daha iyi olur. Orada krallar gibi karşılanacağına ve Manchester United’ın tavrından eser olmayacağına eminim. Perez onun için her şartı sağlar. İki sene oynayıp emekli de olur. Zaten kulübün efsanesi oldu. Hala bir çok insan onu Real Madrid performansını hatırlayıp biliyor. Bu arada Manchester United’ın sahibi zengin aile kulübü satışa çıkarmış. Ronaldo’nun ahı kalmayacak belki.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 23, 2022, 12:37:55 AM
kral, dünya kupasında kulüpsüz oynayan tek futbolcu konumuna düşmüş. bir de bu haldeyken dünya kupasını kazanırsa kırılması güç bir rekora imza atabilir. :) ne olursa olsun, sonunda manu'dan ayrılmayı başardı, bu süreci daha profesyonel bir şekilde yürütmesi gerekirdi ama şartlar gerçekten kötü olduğu için işler bu noktaya kadar vardı.

Cristiano Ronaldo is to leave Manchester United by mutual agreement, with immediate effect.

The club thanks him for his immense contribution across two spells at Old Trafford.
https://twitter.com/ManUtd/status/1595107357159297029

güncel gelişmeleri takip edemedim ama bence chelsea'ye gitmesi ya da epl'de kalması kariyeri açısından yeni bir hata oluşturabilir. mesela, messi ikinci lig takımında futbol oynayarak mutlu mesut bir hayat yaşamaya devam ediyor. hazır benzema sakatlık sorunu ile boğuşuyorken ve barca real için önemli bir tehlike haline gelmişken ispanya'daki köyüne geri dönmesi onun için en iyi tercih olabilir.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
November 22, 2022, 06:07:13 PM
Bugün C. Ronaldo ve M.United yollarını ayırdılar karşılıklı anlaşmayla, artık Ronaldo boşta, bakalım nereye gidecek, bence Ronaldo için bu daha iyi oldu çünkü M.United'da baya etiket olmuştu orada olmayacağı belliydi en iyisini yaptı ayrılarak.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 21, 2022, 01:42:12 AM
Aslında Ronaldo yu bu kadar büyük yapan Messi, Messi'nin büyüklüğü de Ronaldo ile bağlı direkt, rakibinizin büyüklüğü sizin başarınızı değerli kılar, her ne kadar bireysel olarak Messi taraftarı olsam da, Ronaldo kadar takım değiştirse Messinin sürekliliğini bu noktaya getirebileceğini de düşünmüyorum
İkisi de çok büyük oyuncular. Ben dediğinize şöyle katılıyorum önümüzde bir pele örneği var. Pele aktif futbol oynarken bu kadar büyük rakibi yoktu. Bundan dolayı da yaptıklarını küçümsemiyorum elbette ancak inanılmaz bir efsane haline geldi. Ronaldo veya Messi aynı jenerasyon olmasaydı daha büyük efsane haline gelirlerdi bence.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
November 20, 2022, 04:07:55 PM
Manchester United hukuksal açıdan geçerli olan bir yol ile Cristiano Ronaldo'yu kulüpten göndermenin yollarını arıyor. Bir röportaj gerçekten nelere yol açtı.  Smiley  Fakat verdiği röportajda Ronaldo'nun kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum. Manchester United büyük vefasızlık yapıyor. Ronaldo en güzel zamanlarını hem Manchester United hem de Real Madrid'de geçirdi. Şu an Manchester United camiasında herhalde Ronaldo'nun yanında olan bir tek Alex Ferguson vardır.

Fenerbahçe iddialarını ben de duydum çok şaşırdım. Jorge Jesus girişimlere başlayacakmış ama bakalım. Süper Lig'e gelmesi bana hala hayal gibi geliyor açıkçası. Büyük bir Avrupa takımından teklif alırsa ve Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele veren bir takım olursa Ronaldo direkt olarak onu tercih eder.
Öyle röportaj vermek ne kadar doğru ben bilemiyorum. Dedikleri doğru bile olsa röportajın sonucunda bunlar olacağını biliyor olmalıydı, yani sonra gidip insanlar selam vermediğinde şikayet etmemesi gerekir. Hangi yaşta, hangi durumda ve nasıl kariyere sahip olursa olsun ben futbolcunun sadece işine odaklananı seviyorum. Ronaldo saha dışında aşırı olaylarla dikkat çekti hep. Futbolunu oyna ve geç hocam ya. Ayrıca sahada cevap vermek diye bir olay var, tam Ronaldo'nun yapması gereken şey.

Ayrıca ne zaman Ronaldo hakkında saha dışı bir şeyler konuşulsa çocuklarının Sulukuleliye benzediğini söyleyen tweet gelir.
sr. member
November 20, 2022, 03:20:33 PM
Aslında Ronaldo yu bu kadar büyük yapan Messi, Messi'nin büyüklüğü de Ronaldo ile bağlı direkt, rakibinizin büyüklüğü sizin başarınızı değerli kılar, her ne kadar bireysel olarak Messi taraftarı olsam da, Ronaldo kadar takım değiştirse Messinin sürekliliğini bu noktaya getirebileceğini de düşünmüyorum
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
November 19, 2022, 05:39:38 AM
Ronaldo bence çok yetenekli bir futbolcu bu noktalara gelirken de sürekli çalışan kendini geliştiren biri ayrıca öyle egolu falanda değil kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur deyimi gibi nerdeyse herkes adama sırt çevirmiş durumda oda kendince haklı bu durumlara isyan etmeye diye düşünüyorum. Bu kadar olaylar yaşayana kadar Real Madrid takımında kalıp orda futbolu bırakmasını isterdim aynı şekilde Messi'ninde Barça'da... Real Madrid denilince hemen herkesin aklına Ronaldo geliyorsa Barça içinde Messi ve el clasico denilincede Ronaldo ile Messi kapışmasını izlerdik.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
November 19, 2022, 05:18:37 AM
Futbol tarihinde aynı anda iki futbolcunun bu kadar çok popüler olduğu bir dönem daha yaşanmış mı? Ben hatırlayamadım. Hatırlayan, bilen varsa anlatsın dinleyelim.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
November 18, 2022, 01:30:10 PM
Manchester United hukuksal açıdan geçerli olan bir yol ile Cristiano Ronaldo'yu kulüpten göndermenin yollarını arıyor. Bir röportaj gerçekten nelere yol açtı.  Smiley  Fakat verdiği röportajda Ronaldo'nun kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum. Manchester United büyük vefasızlık yapıyor. Ronaldo en güzel zamanlarını hem Manchester United hem de Real Madrid'de geçirdi. Şu an Manchester United camiasında herhalde Ronaldo'nun yanında olan bir tek Alex Ferguson vardır.

Fenerbahçe iddialarını ben de duydum çok şaşırdım. Jorge Jesus girişimlere başlayacakmış ama bakalım. Süper Lig'e gelmesi bana hala hayal gibi geliyor açıkçası. Büyük bir Avrupa takımından teklif alırsa ve Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele veren bir takım olursa Ronaldo direkt olarak onu tercih eder.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
November 17, 2022, 08:03:33 PM
Ronaldo’yu yemeye çalışıyorlar ama umarım başarılı olmazlar. Fenerbahçe ile adı anılıyor bakalım. Tekrardan Jesus’un öğrencisi olacak mı merak ediyorum
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
November 17, 2022, 06:51:06 PM
kurt kocayınca muhabbeti birazcık bence. ama şu an sol ayağını bile kessen, orta doğu ve benzer ülkelerde hala en az 20 gol atar.

bir ara Galatasaray ile de (şakayla karışık olsa da) adı anılmıştı. olur da Galatasaray'a gelirse erden timur bey'e açık çağrımdır;

imzayı attığı günün akşamı kulübe 223 btc hibe edeceğim.

muhtemelen buradan görüp bana ulaşamaz ama takip eden ilk gsyiad toplantımızda ben size ulaşırım.

Vaatlerinden anladığım kadarıyla Ronaldo’yu Türkiye’de asla göremeyeceğiz Cheesy Bu vaadi vermek için ya siyasetçi olup utanmadan yalan söylemek lazım veya doğru olmayacağına yüzde 100 emin olup ons göre söylemek lazım. Sen galiba ikincisinin hocam. Bende Ronaldo’yu Türkiye’de izlemeyeceğimize eminim. Premier ligden giderse ona kucak açacak ABD takımları olur. Arap ülkeleri dışında tek ihtimal orası ve orayı görebiliriz veya futbolu bırakabilir efsane.

Olur da o gün gelir ve bunun yolu kulübümüz tarafından açılırsa, siyasetçi olmadığımı fark etmiş olacağından emin olabilirsin Smiley

ABD-Arap-Çin takımlarında oynayacak olsa muhtemelen zaten daha Man.U'ya gelmeden senelik yüzlerce milyon dolares teklifleri kabul eder giderdi diye düşünüyorum. Ve kariyerine devam edecekse bunun avrupada olacağını ancak İtalya-İspanya-İngiltere olmayacağını düşünüyorum, zaten başarılarını aldı oralarda. Almanya'ya da genelde bu tarz futbolcular son demlerinde pek gitmeyi tercih etmiyorlar. Türkiye'ye daha öncesinde hem Fenerbahçe hem Galatasaray hem de Beşiktaş olsun birçok yıldızı getirdi, getirecektir de. Birçok sebepten ötürü özellikle İstanbul ve ege-akdeniz kısımlarına yabancılar bayılıyor, hoş son dönemde arap-suriyeli-pakistanlı vb doluşsa da hala üst klasmanın gideceği kurtarılmış yüzlerce bölge mevcut.

Tüm bu çerçevede "az da olsa" Türkiye'ye gelme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Kime gelir, kim ağırlığını koyar onu bilemem Smiley Ben uzun yıllardır Galatasaray'ın içinde olan biri olarak tabir-i caizse "fakir umudu" ile desteğimi göstereceğim.

Bakalım zaman neler gösterecek.
Pages:
Jump to: