Pages:
Author

Topic: Cümlenin sonuna "ytd" yazarak vebalinden kurtulmuş olmuyorsunuz.. - page 2. (Read 1026 times)

newbie
Activity: 4
Merit: 0
heyaw baskalarinin aklina uyup cok yatirim yaptim hep zarar ettim hatta battim ytd demekle o is bitmiyor
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bountyhive.io
Her yazılandan etkilenip direkt alıma ya da satıma koşuyorsanız zaten kısa sürede bu piyasadan silkelenirsiniz. Adam burada kendi araştırdığı bir konuda kendi fikrini veyahutta kendi tahminini yazıyor, cümlenin sonuna YTD desede demesede neticede siz de zaten kendiniz için kendi kararınızı veriyorsunuz. Burada veballik bir konu göremiyorum.

Her yazılanı okuyup alırsalar zaten belli bir süre sonra neyin alınıp alınmayacağını öğrenmiş olurlar aslında. Ben sadece okuyor ve geçiyorum yatırımı kendi kafamda yapıp oluşturdum bekliyorum. Elimizde ne zmaan 0 kalacak diye  Smiley
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
ytd yazsın ya da yazmasın, yüzlerce kripto arasından sırf birileri önerdi diye gidip onu satın alıyorsak, zorla mı aldırıyor adamlar bize. Zaman harcayıp bilgi edinip, sonrasında satın alarak ya da almayarak kendi sorumluluğumuzu taşımak gerek. Kimse kimsenin yatırım danışmanı değil ki bir sorumluluğu olsun.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Ytd yazınca en fazla yasal sorumluluktan kurtulursunuz. Vicdani sorumluluğu üzerinizden atmaz. Sizin analiz ve öngörülerinizi savunma ve ifade etme şekliniz karşıdaki insanı etkiler her şekilde. Böyle olmasını bekliyorum demekle böyle olacak demek arasında dağlar kadar fark var.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Bu piyasanın kendisi sabır. Hatta ekonominin kendisi sabır üzerine kurulu. Buffet amcanın sözünü hepiniz biliyorsunuz ve nereden nereye geldiğini de.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Bu süreç gerçekten de sabır gerektiren bir süreç . Sürekli düşüyor düşecek endişesi olanlar bu süreçte ne kazanabilir ne de huzurlu olur sabredip bekleyen eninde sonunda kazanacaktır. Başkalarının fikirlerine bakıp okuyup ama sonunda da kendi fikirleri doğrultusunda kararlar almak gerek mantıklı olanda budur bence.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Tabii ki herkesin fikri öncelikle kendine, ytd yazarak vebal alınacağı konusuna ise katılamıyorum. Öncelikle kendine güvenmeyen yatırım yapmamalı, taşıma akılla değirmen dönmez.
member
Activity: 448
Merit: 33
Kimse fikrini beyan etti diye suçlu olamaz. Herkesin güvendiği veya güvenmediği coin başkadır. Ben x coinine çok güvenirim başkası y coinine güvenir. x coinide y coinide düşedebilir çıkadabilir. Kimse geleceği bilemez. Bilemediği içinde kazanma ihtimali olduğu gibide kaybetme ihtimalide her zaman vardır. Komisyon alarak profosyonel yatırım şirketleri bile bu konuda sorumluluk almıyor. Her yatırımcı kendi kararını kendisi vermeli. Kararda zararda yatırımcınındır.
İlk sözüm tekrar ediyorum: Kimse fikrini beyan etti diye suçlu olamaz.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Cümlenin sonunda yazılıyor çünkü bahsedilen bir coın için ben yükseleceğini ya da düşeceğini düşünüyorum ancak size alın ya da satın demiyorum bu benim düşüncem katılan olursa alıp almamak hususunda kendi kararını versin demek oluyor böyle olunca da kimsenin vebalini almıyor yazan kişi....
full member
Activity: 201
The fact that ytd writer's intended writers do not predict and are not certain is more than those who do not know the number of those who know that the predictions made in the forum are not clear truths. There is no sight of plague only.
newbie
Activity: 3
veballik bir durum yok bence, herkesin aklı var. kullansın her söylenene inanıp her gördüğü öneride yatırım yapmasın
member
Activity: 252
Merit: 10
OPEN GAMING PLATFORM
İyice araştırmadan yazmamak lazım ve birinin yazdıklarına göre hareket edecekseniz o kişinin daha önde neler dediğine ve neler olduğuna da bakmanız gerekiyor. Vebalinden kurtulamaz ama işleme giren de az zahmet edip bakmalı
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ne vebalinden bahsediyor arkadaş anlamadım.  zaten milletin kafasına silah dayıyor burda yorum yapanlar
sadece burdaki yorumlara bakarak yatırım yapan batmaya mahkumdur , başka suçlu aramasın
newbie
Activity: 14
bence en büyük hata o fiyatlardan alanlarda. iyice araştıracak abicim. sen bu piyasadaki ytd yazan adamlara ne bakıyosun adam 2 ay bu işle uğraşan ben uzmanım  diyor. Smiley
member
Activity: 280
hocam öyle vebal değil, yani ne yapalım fikir de mi beyan etmeyelim, adam beyini yoksa zaten gider internette okuduğu şeye yatırım yapar, beyni olan kendi beynine göre yatırım yapar
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
Arkadaşlar 'ytd' kelimesine bu kadar takılmayın. İçiniz rahat olsun yani kullanabilirsiniz. Kimse sizi yazdığınız bir yorumdan dolayı vebale koyamaz. Hakkı yok. Yani kendi aklını kullanmak yerine başkasının aklıyla iş yapıyorsan sonucuna kendin katlanacaksın. Ben şimdi desem ki' Bence Bitcoin 1 hafta içinde 2000 dolara düşecek.' Millet elinde ki Bitcoini satar mı. Hadi diyelim sattı bundan bana ne. ben bireysel görüşümü belirttim.Ve kendi çıkarımımın sonucunu çekiyorum.
 Burda kimse yorumunu paylaştı diye bir başkasını vebale koyma hakkına sahip değil. O zaman ya yatırım ile ilgili konu açmayın ya da yatırım tavsiyelerinin bulunduğu konulara girip okumayın. Kendi işinizi kendiniz yapın. Burda konuşulmıcaksa nerde konuşucaz tuvalette mi konuşalım bunları. Artık biraz daha makul olun.
member
Activity: 546
ytd yazmadan da olmuyor ki   Grin  bitcoin iki sene içinde 100 bin dolar olacak desem ve birileri bana itibar etse satın alsa sonra bitcoine hiç bakmasa, iki sene sonra 100 bin olmadığında, parası çöpe dönüştüğünde, hatta bitcoin diye birşey kalmadığında gelip benden hesap sormaz mı? birde böyle düşün.  Huh 
newbie
Activity: 67
absürt iyimser yada kötümser yorumları bir yere bırakırsan insalar bir şekilde fikirlerini belirtmeli. tabi temkinli konuşmakta fayda var. Net ifadelerken kaçınılmalı sonuçta kimse geleceği bilmiyor.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Adam ben uçurumdan uçucam derse herhalde sizde uçmayacağınıza göre o yüzden burdaki her denilene inanmamak gerekiyor. Mantıklı yorumlar yokmu vardır kimine göre ama gidip illaki bunu yapan insan Kör cahildir bu kadar diyim. Tartmadan biçmeden bir iş yapılmaz buraya güvenip de yapılacaksa sonuçlarına katlanılacak o zaman.
full member
Activity: 602
Öngörülerde destekleyici öğeler kullanılmalı insanlara boş hayaller pembe tablolar çizilmemeli, netice de bu işin vicdan boyu da var. Ne ytd demeyle iş bitiyor ne de umut tacirliği yapmayla. Yeni başlayan yatırımcılar da üzülmemek için detaylı araştırma yapıp çok okuyup çok düşünmeli
Pages:
Jump to: