Pages:
Author

Topic: Cümlenin sonuna "ytd" yazarak vebalinden kurtulmuş olmuyorsunuz.. - page 6. (Read 1026 times)

member
Activity: 168
Merit: 10
Herkes kendi öngörüsünü paylaşmakta özgür.insan iradesi olan bir varlık.kendi araştırmanızı yaptıktan sonra tecrübesine saygı duygunuz kişilerin öngörüsüyle kendi yatırımınızı yaparsınız.herkesin kazanacağı her projenin başarılı olacağı bir piyasa düşünülemez.birileri kaybedecek ki birileri kazansın
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Ben bazen yazıyorumdur YTD ya da ileride  yazacağım, çünkü piyasanın gidişatının çok terse dönebileceği zamanlar vardır ve o zaman söylediğim şeyin sadece kendimi bağladığına ilişkin belirtmek için kullanıyorum.
full member
Activity: 252
Merit: 105
Yatırım konularında kimsenin kimseye söyleyecek bir lafı olamaz zannımca, piyasanın gidişat yönü belli oluyor yorumlarımızı bırakıyoruz buraya,  fakat hangimiz bir devletin, büyük bir borsanın, bilmem nerdeki hackerlerin yapacağı olumsuzlukları hesap edebiliriz ki müneccim değiliz.
member
Activity: 294
Merit: 11
yatırım tavsiyesi değil fikir alışverişi hocam ya kesin olarak kimse yatırım tavsiyesi vermiyor zaten sorumluluk bize kalmı yani kazansak da kaybetsek de olay bizim
sr. member
Activity: 518
Ben cümlemin sonuna ytd falan yazmıyorum, buradaki konuşmalara göre yatırım yapan varsa basına gelenleri haketmiştir. Burasi sosyal bir platform her okuduğunuzu ciddiye almayin!
member
Activity: 546
Hocam senin açından yaklaşırsak kimse burada fikir beyan edemez. Herkes kendi öngörüsünü paylaşıyor. Amaç bilgiyi paylaşmak (İstisnaları saymazsak). Önüne gelen her tavsiyeyi uygularsan tabiki zarar edersin. Tavsiye edilen altcoini veya hedefi önce bir araştırmak gerekir. Sağlam temelleri varsa ve aklına da yatarsa yatırımını yaparsın. Ondan sonrası nasip kısmet.

hangi coin, tokene girilecekse araştırılması gerekir tabi katılıyorum bu forum yatırım konusunda cadı kazanı gibi. biri size mükemmel gelecek bir tüyoyu anlatabilir. alırsınız, yükselir ama dumpa gelince satamayınca zararınızı cebinize koymaz. risk her zaman sizin riskiniz olarak kalır.
member
Activity: 406
Merit: 14
Hocam senin açından yaklaşırsak kimse burada fikir beyan edemez. Herkes kendi öngörüsünü paylaşıyor. Amaç bilgiyi paylaşmak (İstisnaları saymazsak). Önüne gelen her tavsiyeyi uygularsan tabiki zarar edersin. Tavsiye edilen altcoini veya hedefi önce bir araştırmak gerekir. Sağlam temelleri varsa ve aklına da yatarsa yatırımını yaparsın. Ondan sonrası nasip kısmet.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Her koyun kendi bacağından asılır buradaki yorumlara göre yatırım yapmak doğru değil çünkü insanlar burada beyin fırtınası yapmak için bulunuyor. Yani kimse ilah değilki gelecekte olacakları bilsin ya da sizi bile isteyerek yanlış yönlere yönlendirsin?
member
Activity: 112
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu piyasa da kimsenin lafına bakmamak gerekiyor bu konuda birazda kendi dikkatinize kalmış bir mesele ama herkes kendi düşüncesini paylaşıyor bunu uygulamamak sizin elinizde
member
Activity: 522
Merit: 13
bu siteye girdiğimden beri yazarların en çok yazdığını dikkat ettiğim şey "bu piyasanın ne zaman ne olacağı belli olmaz" ve "ytd. herkes kendi araştırmasını yaparak alım satım yapsın" sözleridir. Bitcoin ve altcoinlere bende bitcoin 18-19k.larda iken yatırım yapmaya başladım, şu an kendi çapımda bende zarardayım ama kimseyi suçlamak aklıma gelmedi. adama sen bunu söyledin bende sana güvendim zarar ettim deme şansım mı var böyle bir şey olabilir mi? burada herkes kendince bir şeyler ifade ediyor. doğru çıkabilir yanlış çıkabilir. o zaman burada kimse bir şey yazmasın. burası adı üstünde bitcoin konuşma tartışma yeri. bunları bilerek yaptırım yapmak zaten bu işin birinci kuralı.
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
Kripto piyasasında para kazanmak istiyorsan öncelikle kimsenin birşey bilmediğini düşünerek başlaman gerekli kendin tecrübe etmelisin. sonuna YTD yazsa ne olur yazmasa ne olur? kendi beyninizle yapamadığınız işleri başkasının beyni ile yapmayın he yok ben böyle yapıcam diyorsanız bırakın bu işi sonra 100 tane başlık açıp ağlamayın
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Bknz. Doğal Seleksiyon.. Hodl u kaldıramayanlar silkelendikten sonra bu buhran havası değişecektir. Para akışı kesilmediği sürece böyle olmuştur. Dönem dönem 10 tl ye alıyorum 5 e düştü 2 ay hold oldum 4 e düştü aha bu bitecek satayım 3 den dediğiniz ne coin varsa 20 olunca bunlar yaşanmamış gibi 50 olacak ya bu dur geri alayım diyerek 30 dan alınıyor. Sonra aynı döngü 20-15-10 :/ Sonra zarardayım! 2017 başı coin fiyatlarına bakıyorum 2018 başındaki %80 düşüşe bakıyorum... Nasıl zarardasınız anlamıyorum ...

2. olarak o ytd diyenlere de ayrıca kılım! Tweetini atıyor paşam ardına ekliyor YTD... Fiyat bir fırlıyor! Ben demiştim araştırıp girmediniz ahuahauahha! Lan Zaten gözün kapalı 50 coin alsan 3-4 aylık süreçte 49u pumplanıyor zaten

Ocak 2018 düzeltmesiyle önleri kesildi ama tonla v.i.p grubu açılmıştı aralık pumpuyla şimdi herkes ağlıyor...

YTD yazıyorsa ne demeye takip ediyorsun adamı , Hodl diyorsa neden durmuyorsun yerinde sabırla, Sonra zarar ettim!

Dipnot: Yatırım all in yapılmaz sermayenin Yüzdesiyle yapılır bir yerden patlarsa diğer yerden kurtar diye Wink

Ha ama paşamı 1-1 kazanmak kesmiyor o istiyor ki 5 koyayım 50 alayım hemen ... Loto oynar gibi borsa oynuyor 5i 2 oluyor yüzde 50 değer kaybedince AMA  yüzde 250 kazanması gerekiyor geriye 5 alabilmek için onu hesaplayamıyor...
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Herkesin aklı var arkadaşlar üzgünüm ama başkasının aklıyla iş yapıyorsanız siz zaten en baştan kaybetmiş olursunuz. Herkes kendi analizini kendi yapmalı, bir arkadaş hit değerlerini takip etmek hakkında konu açmıştı kriptopara piyasası hakkında uzun vadeli analiz yapmanızda çok fayda sağlar.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Muhtemelen internette uzun yıllardır mevcut olan "bilgi kirliliği"nin varlığından haberdar olan ya da en azından haberdar olması gereken bir insanın sırf hiç tanımadığı birisinin tavsiyeleri üzerine hareket etmesi, mantıklı-mantıksız tavsiye ve öngörülerde bulunan insanlara yeteri kadar araştırıp kendi içerisinde gerekli muhakemeleri yapmadan neredeyse körü körüne inanması bana göre daha büyük bir sorun. Sonuçta herkes bu konuda sadece tahminlerini öne sürebilir. Bundan dolayı sadece yanlış tahminde bulunanların yaptıklarını değil bunlara yeterli araştırmayı yapmadan inanan insanların da fikriyatı sorgulanmalıdır diye düşünmekteyim.
newbie
Activity: 168
Herkesin aklı fikri var bilmiyorlarsa girmesinler sağdan soldan duyumlarla başkalarının fikirleri ile bu  işlere kalkışanlar kendilerini zarara yakın görsünler:
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bu vebali falan lafları çok saçma bence bu konularda. Ne alaka yani vebalinden kurulmuş olmamak ? İsteyen istediğini yapar ben şimdi tavsiye verdim biri yapmak isterse yapar istemezse yapmaz hiçbir zaman da cümle sonuna ytd yazmam. Düşüncemi söyledim geçtim.
sr. member
Activity: 476
Önerileri araştırmadan kripto para alan yoktur sanırım. Bodoslama dalmak mantıklı değil abes olur. Telegram gibi sosyal ağlardan araştırma yapın emin olun öyle yatırım yapın.
full member
Activity: 420
Merit: 100
trajikomik bir konu olmuş. kimse kimsenin kafasına silah dayayarak yatırım yaptırmıyor. bu forumda herkes deneyimlerini, bilgilerini ve yahut öngörülerini paylaşıyor. ytd yazsa da yatırım tavsiyedir kesinlikle yatırım yapın demiş olsa da herkes bir düşünüp araştır, kendisine göre karar verir. kar da etsen zarar da etsen forumlarda konu açanların sorumluluğunda olan ne olabilir Allah aşkına.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
Burada yatırım tavsiyesi veren birçok arkadaşın bunu kötü niyetle yaptığını zannetmiyrum ben esasen. Kimse bilerek ve isteyerek bir başkasının zarar etmesini sağlamaz, eğer balina değilse. Bu local forumda da balina yoktur bence.

Herkes kendi düşüncelerini paylaşıyor ve yatırım tavsiyesi vermeyerek kendi yükünü atıyor, yanlış düşünüyorsunuz...
newbie
Activity: 26
Herkes arkadaşa yüklenmiş, bence kimse vermek istediği mesajı tam anlamamış. Ne demek vebali yok.
Pages:
Jump to: