Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 12. (Read 44306 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Arkadaşlar Poloniex'ten Btc çekimi yapabiliyor muyuz? Dondurulmuş diyorlardı arka sayfalarda?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Yeni toplananları bir silkeleme partisi daha olur dikkat beyler.
full member
Activity: 196
Merit: 100
0.2 den tekrar atladım içine biraz daha artık izlemeyecem şu anda 0.18 seviyelerde ne diyelim bugün kazıklanma günüymüş acayip stres yaptım cidden çelik gibi sabır yada kiloyla para gerekli bu işler için
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Goz gore gore hepimizi dolandırdılar. 10 takla attım zarar kar derken suan zarardayım. Lisk yukselirse oda bitecek su gun para kazanamadan kapamıs olucam
hero member
Activity: 629
Merit: 508
7-8k'ya kadar düşmüştü ya. Niye almadım ki  Cry
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
dao coştu 22k oldu, birileri yine voleyi vurdu. bize de kırıntıları düştü.

edit:şimdi kontol ettim elimdeki dao miktarı %60 artmış. hiç fena bir gün olmadı  Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 100
Split olayını kaldırırlarsa millet isyan eder şu anda birileri ciddi şekilde pay sahibi oldu sistemde farklı bir çözüm bulmaları şart

0.,,,2 yi gördü fırsat kaçtı üstüne bide trade yapayım derken eritilen dao var çok kötü oldu 5 dk yla 8k lardan alma şansını teptim öküz oturdu böğrüme
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
BTC gönderimim 1 onay aldığı halde Poloniex hesaba yansıtmadığı için DAO alamadım. 13klerden toplayacaktım 15.5k oldu bile. Şimdi hesaba yansıdı bakalım bir daha fırsat oluşacak mı? Şansa 13.5kden aldım ama 14.5kden sattım şimdi 18kye kadar yükseldi. Düşmesini bekliyorum.
member
Activity: 105
Merit: 10
ben kasınıyorum sanırım.13k altından tekrar dao ya giricem. 14u gorunce kacarım. hadi bakalım.

aynı kaşıntı benide sardı  pusuya yattım bekliyorum ya herro ya merro  Wink
aldırtmadılar. 13500den selli alayım dedim onuda alamadım tekrar 14.500 oldu. manyak karlar donuyor suan ortalıkta

geliyo geliyo Smiley inada bindi alacam 13000 den Smiley)
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
ben kasınıyorum sanırım.13k altından tekrar dao ya giricem. 14u gorunce kacarım. hadi bakalım.

aldırtmadılar. 13500den selli alayım dedim onuda alamadım tekrar 14.500 oldu. manyak karlar donuyor suan ortalıkta
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Dao'nun bu fiyatlarda olmasının sebebini açıklayabilecek birisi var mı gerçekten ?
Şuan dao'da split yapamıyor muyuz ? Split yapsak şuan borsadaki fiyattan çok daha fazlasını almayacak mıyız ether bazında ?

Hardfork olacağı konuşuluyor. Bir şekilde çalınan Etherleri harcatmayacaklar o yüzden split seçeneğini kullanılmaz hale getirecekler. Ne olacağını şu anda bu düzeneği kuranlar dışında kimse tam olarak bilmiyor.
member
Activity: 105
Merit: 10

legendary
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Dao'nun bu fiyatlarda olmasının sebebini açıklayabilecek birisi var mı gerçekten ?
Şuan dao'da split yapamıyor muyuz ? Split yapsak şuan borsadaki fiyattan çok daha fazlasını almayacak mıyız ether bazında ?
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Exchanges please pause ETH and DAO trading, deposits and withdrawals until further notice. More info will be forthcoming ASAP.
Submitted an hour ago by vbuterinJust some guy - announcement
https://www.reddit.com/r/ethereum/comments/4oif2x/dao_attack_exchanges_please_pause_eth_and_dao/

Vitalik borsalardan trading ve coin yatırma/çekmeyi durdurmalarını istemiş. Polo'da coin yatırma/çekme bu yüzden kapalı ancak trade çok kısa bir süre kapalı kaldı, şu an hala devam ediyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
poloya hem bilgisayardan hem mobilden aynı anda bakıyorum.fiyatlar farklı gidiyor. bazen mobil bazen bilgisayar onde oluyor
Site ağır ya ondan çok oynak ben de takip ediyorum. Oynarken fark o yüzden gözüküyor site geç cevap verdiği oluyor filan.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
14k yı gördü. simdide sanki hiçbirsey olmamıs gibi almaya basladı millet. suru psikolojisi.
@goraset zararı kapatık..
edit: saka gibi yarım saatte param %50 azaldı yarım saat sonra %10artıyla sattım.

cumaya gittim geldim, iki dua ettim ortalık yeşillenmiş Smiley
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
bu gelişmelere yönelik benim senaryom şu şekilde: çalınan etherleri çalan hacker arkadaşın kullanması mümkün görünmüyor şimdilik, bunu muhtemelen saldırıyı yapmadan önce de biliyordur, asıl maksat, saldırıyı yapıp, milleti tırsıtıp DAO ları toplamaktı, ki bunu da başardılar, şu 50 milyon doları split eden adam da işin içinde olabilir, sistemin içinden işe ciddi süsü vermek için.  Wink

böyle durumlarda en iyi tavır sakin kalmaktır. Bu da tecrübeyle kazanılır ve zamanla gelişir.
legendary
poloya hem bilgisayardan hem mobilden aynı anda bakıyorum.fiyatlar farklı gidiyor. bazen mobil bazen bilgisayar onde oluyor
newbie
Activity: 27
Merit: 0
polde takip ediyorum
bir satış 164
hemen arkasından 135
sonra 148
boyle sacma sapan alıs satıs oluyor
Pages:
Jump to: