Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 15. (Read 44306 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Olayı tam anlamıyla kavrayan var mı ?
Split etherleri mi çalınmış ne olmuş
full member
Activity: 196
Merit: 100
Keriz silkeliyor gibiler dikkatli olmak lazım.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Kendimden örnek vereyim beklemiş olsaydım, elimde 9k küsur 0.,,25 den satılmış DAO vardı 2.35 BTC yapıyor polodan şu fiyatla 17k dao alınabiliyor. Bu daoları mist walleta gönderip split yaparak ethere çevirsem hesap ortada. Keriz silkeliyorlarsa bile sibobu çektiler bundan sonra ya spliti kaldırırlar yada soyulduğumuzla kalırız durum ortada
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
eğer dao daki etherleri çalmışlarsa, split ile neyi çekecez, bence durum kritik, dikkatle izliyorum
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

Adamlar keriz mi silkeliyor bilmiyorumda pota da kim varsa hepsini silkelediler. adam kalmadı silkeleyecek.....
full member
Gece 0.,,,25 den çıktım ama yanlış zamanlama olmuş gerçekten içimden bir his 0.,,,27 yi göreceğiz diyor
Kadir gecesindemi dogdun? Dao 16k suan.surekli iniyor. Zamanında cıkmak buna denir.

Keşke öyle olsa hocam yükselecek düşüncesiyle tekrar girdim  Sad çok büyük kayıp var neden kaynaklı bu düşüş anlam veremiyorum o 50 milyon dolarlık splitse sebep sistemin sibopu çekildi gibi duruyor, BTC de kalsam şu anda büyük kazanç vardı  
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Gece 0.,,,25 den çıktım ama yanlış zamanlama olmuş gerçekten içimden bir his 0.,,,27 yi göreceğiz diyor
Kadir gecesindemi dogdun? Dao 16k suan.surekli iniyor. Zamanında cıkmak buna denir.
bende gece 24 den çıkmışım liske geçirmiştim hepsini bu sefer ucuz yırttık  Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
20k da aldığım daolar vardı, son anda yine 20kdan satabildim, zarasız çıktım şükür,
18k oldu ve düşmeye devam ediyor. ortalıkta bir hack haberi dolanıyor. toz duman ortalık
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
en kötü durumda split yapılıp çıkılır, o da 48 gün bekleme gerektiriyor. Neticede yüzde bir oranında ether gene alınır sistemden, millet niye panik satışı yapıyor anlamadım henüz.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
dao cıldırdı. poldeki grafik grafik cercevesinin bile altına dustu. ne oluyo boyle bilenvarmı.insanın hayalleri boyle yavas yavas cıkartılıp sonra boyle aniden yıkılırmı ya.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Millet Dao 'nun hacklendiğini konuşuyor Poloniex 'de . Bununla ilgili bir haberi olan var mı? Yoksa troll bir haber mi çözemedim ama satışlar korkunç...
full member
Buda demek oluyorki yatırımcılar artık eth i de gelecek vadeden kazandıracak bir yatırım aracı olarak görüyorlar ve yatırım yapmaya değer buluyorlar. Buda uzun vadede eth için yükseleceği anlamına geliyor. Zaten eth kendinin petrol gibi olacağına inanıyor hatta işlemleri bile gas=Benzinle yapıyorlar. Yanılıyorsam beni düzeltin lütfen.

Daha çok DAO dan sıkıldıkları anlamına geliyor, piyasa dip yaptı çok ters pozisyonda kaldım arkadaş balyoz gibi vurdu bize ah şu sabırsızlık
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Buda demek oluyorki yatırımcılar artık eth i de gelecek vadeden kazandıracak bir yatırım aracı olarak görüyorlar ve yatırım yapmaya değer buluyorlar. Buda uzun vadede eth için yükseleceği anlamına geliyor. Zaten eth kendinin petrol gibi olacağına inanıyor hatta işlemleri bile gas=Benzinle yapıyorlar. Yanılıyorsam beni düzeltin lütfen.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Bir kac saat once yaklasik 50 milyon dolar degerinde bi split yapilmis  Shocked Shocked

http://etherscan.io/address/0x304a554a310c7e546dfe434669c62820b7d83490
Yani ne demek oluyor?

daolarını ethere dönüştürmüş
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Bir kac saat once yaklasik 50 milyon dolar degerinde bi split yapilmis  Shocked Shocked

Yani ne demek oluyor?
hero member
Activity: 661
Merit: 581

full member
hero member
Activity: 742
Merit: 501
ben satacam artık... 18 cent istiyordum oldu, size dao da başarılar....
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
DAO, market cap de LTC yi geçmeye doğru ilerliyor.  Grin slock.it ne zaman gelecek haber var mı, şu ortama bi de slock.it düşse, DAO skyrocket moduna alır herhalde.   Cool
Pages:
Jump to: