Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 14. (Read 44306 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Poloda DAO ve ETH marketlerini dondurdular. Güne şaka gibi bir başlangıç yaptık.
geri açtılar ama bu seferde transferleri durduracaklar galiba
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
Poloda DAO ve ETH marketlerini dondurdular. Güne şaka gibi bir başlangıç yaptık.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
poloniex trade durdurdu şuan, ether ve dao dibi görücek durdurmasaydı 5 dolara kadar düşerdi ethereum
member
Activity: 105
Merit: 10
poloda eth dao frozen oldu noluyo böyle ya
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Neler olduğuna dair net bir bilgisi olan var mı.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Şu hareketi yapan adam sistemi en başından beri tanıyan bir kişi olmalı, 50 milyon $ değerinde etheri çekip DAO yu çok ucuzdan toplayıp sonrasından sistemden splitle çekecek. Dolandırıldık çok net Smiley
Splitle sistemden çıkıyorum, 5 dk daha beklemiş olsam 2 katı etherle ayrılabilirdim kısmet değilmiş Smiley

Splitle çıkarsanız Etherleri almanız baya zaman alacak. Bu arada Etherin fiyatı ne olur bilinmez. Bu hareket bana pek mantıklı gelmedi.

Normalde 48 gün sürecekti ama şu durumda arkadaşlar o süreyi inceleme vs bahane edip muhtemelen yükseltecekler, bu olay diğer ethereum projelerine de şüpheyle bakılmasına yol açacak sanırım uzun süre ether kendini toparlayamaz

Bide bu hızla giderse DAO 0.,,,1 i görecek  Grin Grin yahu hale bak
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bu sefer benimde elimde patladı. 13k dan aldım. 9 a indi
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
13700den aldım.işlem gercekleşti biri 10k ya kadar dumpladı. bu nasıl bir sanstır.bu arada dahada iniyor 9k suan
member
Activity: 105
Merit: 10
dao şimdi patladı mı yoksa patlamadı mı? eğer adam silkeliyorsa balinalar bu fırsat bir daha gelmez acayip kararsız kaldım ne yapsam bilmem
hero member
Activity: 739
Şu hareketi yapan adam sistemi en başından beri tanıyan bir kişi olmalı, 50 milyon $ değerinde etheri çekip DAO yu çok ucuzdan toplayıp sonrasından sistemden splitle çekecek. Dolandırıldık çok net Smiley
Splitle sistemden çıkıyorum, 5 dk daha beklemiş olsam 2 katı etherle ayrılabilirdim kısmet değilmiş Smiley

Splitle çıkarsanız Etherleri almanız baya zaman alacak. Bu arada Etherin fiyatı ne olur bilinmez. Bu hareket bana pek mantıklı gelmedi.
full member
Teknik olarak gitmedi ancak aceleci davranıp satanların paraları çalınıyor bir nevi şu anda, sistem saldırı altında derken tam olarak açıklamamışlar bu aslında bir saldırı değil manipülasyon.
İçeriden birilerinin yaptığı çok ortada, planlanmış bir hareket bence umarım kimse zarar etmez
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
Slock projesi çıkmadan bunun gelmesi iyi olmadı. Çok amatörce bir kayıp gerçekten.
Poloda trade fırsatı var, aşırı dalgalı hareket ediyor. Kimse ne olduğunu tam olarak anlamadı daha.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Tam olarak olan nedir ? Gittimi paralar şimdi ?
hero member
Activity: 714
Onuda goreset koymuş belli oldu  Grin
full member
legendary
20k dan sattım, 13k den aldım, 16k dan sattım, tekrar 13k ya  geldi Grin
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
polo yine yavaşladı. bir haltlar dönüyor yine ama bakalım ne olacak.

tam trade zamanı aslında.
mobilden girince daha hızlı. dao yu bu arada 15ten 13e indirdiler. vurdukca vuruyorlar. ama aralıklar bombos.bir işlem 13k da bir işlem 14200de
legendary
polo yine yavaşladı. bir haltlar dönüyor yine ama bakalım ne olacak.

tam trade zamanı aslında.
hero member
Activity: 739
Pages:
Jump to: