Pages:
Author

Topic: DeepOnion - page 12. (Read 2070 times)

full member
Activity: 350
Merit: 102
January 03, 2018, 08:13:47 AM
#27
To se mijenja svaki put jer zavisi od odnosa broja coina koji se dijele u airdropu i broja coina koje učesnici u airdropu imaju u svojim novčanicima. Kako se ovaj broj stalno mijenja nemoguće je znati do trenutka kada airdrop počne.
Ali za neku okvirnu brojku u posljednjih nekoliko rundi je iznos bio između 4 i 5% od toga koliko imaš u novčaniku.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
January 03, 2018, 07:01:49 AM
#26
Postoji li negdje kalkulator za izračunavanje airdropa?
Ono, da mogu unijeti broj oniona koji imam pa vidim koliko ću dobiti u airdropu.
member
Activity: 179
Merit: 11
January 03, 2018, 06:45:07 AM
#25
Ekipa da pitam kakvog ste misljenja o DeepOnionu?
Dal ste ulozili sta god u njega?
Kasno sam cuo za DO i nisam uspeo komentarima na DO forumu da nakupim 100 oniona. A sada mi je velika cena da kupim 100 oniona.. Nazalost su ukinuli te deep poene.

Svoju srecu cu potraziti na nekom dugom airdropu.Smiley
jbg steta sta nisi uspio, ja sam bio te srece i uspio upecat 100 oniona a da sam bio pametan i radio to tog trenutka kad mi reko frend sam mogo imat i 1000 oniona jbg profucko sam priliku da zaradim ih jos vise....
jr. member
Activity: 67
Merit: 3
January 01, 2018, 03:58:41 PM
#24
Ekipa da pitam kakvog ste misljenja o DeepOnionu?
Dal ste ulozili sta god u njega?
Kasno sam cuo za DO i nisam uspeo komentarima na DO forumu da nakupim 100 oniona. A sada mi je velika cena da kupim 100 oniona.. Nazalost su ukinuli te deep poene.

Svoju srecu cu potraziti na nekom dugom airdropu.Smiley
full member
Activity: 238
Merit: 106
December 31, 2017, 12:12:40 PM
#23
Ja sam bukvalno oduševljen sa  DeepOnion i želim ga još kupiti ali stalno skače cena pa ću morati da se strpim sa time što imam i ako bog da još koji airdrop :-D
full member
Activity: 350
Merit: 102
December 31, 2017, 09:03:04 AM
#22
Evo ponovo sam nominovan za MVP člana pa ako neko bude htio neka baci oko na pinovanu temu u Deep Onion Talk sekciji i nabaci naki glas da ne pokupe sve ovi trulo bogati zapadnjaci. Cheesy
Prva trojica dobijaju nagradu.
Kolega moj glas si dobio Cheesy

Hvala puno,

Čestitke kolegi AnnarioN na osvojenom "Newbie chance" contestu. Sada se još malo strpi da dođeš do Jr.Membera i eto te i u glavnom airdropu.
full member
Activity: 395
Merit: 102
World's First Crowd Owned Cryptocurrency Exchange
December 31, 2017, 05:28:18 AM
#21
Ja sam ga nabrao u prvih par tjedana .... pa nisam bas bio aktivan na forumu ali ljepo se trguje sa njime Cheesy
hvatas svaki petak Smiley
a i mala je jos cijena mora on ici jos gore
member
Activity: 179
Merit: 11
December 31, 2017, 02:57:52 AM
#20
Evo ponovo sam nominovan za MVP člana pa ako neko bude htio neka baci oko na pinovanu temu u Deep Onion Talk sekciji i nabaci naki glas da ne pokupe sve ovi trulo bogati zapadnjaci. Cheesy
Prva trojica dobijaju nagradu.
Kolega moj glas si dobio Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 102
December 30, 2017, 03:11:41 PM
#19
Evo ponovo sam nominovan za MVP člana pa ako neko bude htio neka baci oko na pinovanu temu u Deep Onion Talk sekciji i nabaci naki glas da ne pokupe sve ovi trulo bogati zapadnjaci. Cheesy
Prva trojica dobijaju nagradu.
member
Activity: 179
Merit: 11
December 30, 2017, 10:01:21 AM
#18
Ja sam imao jedan obrisan post (zadatak) ali ostalo je sve bilo u redu (za sada). Samo mi je krivo sto vise nemozemo dobiti onione za zadatke. I krivo mi je sto se nisam ranije ukljucio.
Meni je isto krivo sta se nisam prikljucio na vrijeme kad mi je frend uopce rekao za to jbg sad zalim al fala bogu uspio sam skupit 100 komada ako ne nista drugo....
newbie
Activity: 92
Merit: 0
December 30, 2017, 09:17:22 AM
#17
Ja sam imao jedan obrisan post (zadatak) ali ostalo je sve bilo u redu (za sada). Samo mi je krivo sto vise nemozemo dobiti onione za zadatke. I krivo mi je sto se nisam ranije ukljucio.
member
Activity: 179
Merit: 11
December 30, 2017, 08:46:58 AM
#16
Sto se tice DeepOniona nisam nist investiro zaradio sam na airdropovima imam oko 100 DeepOniona i sad trenutno imam oko 4800 kn profita i razmisljam o tome da i ulozim neku svotu novaca u Onione.... kroz koju godinu ce se to isplatit Onion ce samo rasti
full member
Activity: 238
Merit: 106
December 30, 2017, 02:52:10 AM
#15
Čuvajte se Deeponiona. Ako će te direktno investirati - OK, coin će sigurno neko vrijeme rasti, ali ako će te koristiti bounty-je, ponavljam, čuvajte se.

Ja sam krenuo na preporuku i nakon puno potrošenog vremena, na dosta kvalitetne postove, slijedeći SVA pravila (dokaz je da mi niti jedan post nije izbrisan) su me zbannali i uzeli sve bodove u vrijednosti od ca 75 Deeponiona (svaki je vrijedio 3,5 USD) + još što bi se dobilo na airdropu.

Žalio sam se pa su me odbannali, ali bodove nisu vratili. Žalio sam se još nekoliko puta, probao nježno, recimo i grubo.... na kraju me dev optužio da ih ucjenjujem. Ucjenjujem s čime? Samo sam mu rekao da ću upozoriti svoju zajednicu na to što rade.

Bilo mi je sumnjivo što koriste isključivo guerilla marketing. Bilo mi je sumnjivo i to što im glavni dev na Bitcoin forumu ima jako puno negativnih ocjena. Međutim svejedno sam se opekao. Pripazite i nemojte gubiti previše vremena na ovo.

 zanimljivo ali ja sam imao za sada potpuno drugachije iskustvo za 5 nedelja chlanstva u DeepOnionu, izuzetno su me lepo prihvatili , poshteno nagradili (airdropovima)  za sada nemam niti jedan obrisani post niti su me banovali hvala bogu . shteta shto su ukinuli deep points bodovanje  bilo je zanimljivo  ali shta je tu je , sada nestrpljivo chekam svaki petak  i airdrop  a pogotovo mi se dopada grafikon rasta DeepOniona :-) 
newbie
Activity: 32
Merit: 0
December 30, 2017, 12:33:15 AM
#14

Ja imam samo pozitivna iskustva sa DeepOnionom, jedino mi je žao što nisam tamo od samog početka jer znam da ima ljudi sa naših prostora koji sada imaju Oniona u vrijednosti od preko 150K USD.




Pa kako su ljudi uspjeli skupiti toliko? Uvijek zakasnim na ovako nesto Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 102
December 29, 2017, 06:16:21 PM
#13
Cijena uvijek malo padne svaki petak jer tada bude airdrop pa neki ljudi prodaju coine koje dobiju. Juče je cijena jest porasla na 8 USD u jednom trenutku jer jednostavno nije više bilo Oniona u ponudi za prodaju a sada je na 6.50 USD što baš nije neki dump, pogotovo ako uzmeš u obzir da je prije samo 5 dana cijena bila 3 USD, a da je juče početna cijena bila oko 5 USD.
Ja imam samo pozitivna iskustva sa DeepOnionom, jedino mi je žao što nisam tamo od samog početka jer znam da ima ljudi sa naših prostora koji sada imaju Oniona u vrijednosti od preko 150K USD.

Što se tiče banovanja članova u posljednje vrijeme, kada su uveli onaj DeepPoints sistem nagrađivanja aktivnosti na forumu sve je bilo odlično prve dvije sedmice, ali se onda navuklo toliko azijata, većinom iz Filipina i Bangladeša koji su nenormalno počeli spamati forum da je to bilo neizdrživo. Oni su samo čuli da se može zaraditi i nagrnuli su tamo bez da ikakvog znanja o kriptovalutama i Onionu.
Bili su kao najezda skakavaca i upropastili su forum i zbog toga je ukinut DeepPoints sistem i sada se sve vratilo u normalu. Nažalost, sa njima je otišla i odlična prilika da se dobije još Oniona za svoj doprinos projektu.

Modovi su morali banovati stotine naloga i pretpostavljam da je zbog toga nastradalo i nekoliko članova koji nisu trebali jer jednostavno u tolikom moru spama nije se moglo baš sve detaljno provjeriti.
Većinom su banovali članove koji su radili samo one dominacije bez drugog doprinosa raspravi i samo su bili tu da farmaju bodove.
newbie
Activity: 107
Merit: 0
December 29, 2017, 03:53:52 AM
#12
Čuvajte se Deeponiona. Ako će te direktno investirati - OK, coin će sigurno neko vrijeme rasti, ali ako će te koristiti bounty-je, ponavljam, čuvajte se.

Ja sam krenuo na preporuku i nakon puno potrošenog vremena, na dosta kvalitetne postove, slijedeći SVA pravila (dokaz je da mi niti jedan post nije izbrisan) su me zbannali i uzeli sve bodove u vrijednosti od ca 75 Deeponiona (svaki je vrijedio 3,5 USD) + još što bi se dobilo na airdropu.

Žalio sam se pa su me odbannali, ali bodove nisu vratili. Žalio sam se još nekoliko puta, probao nježno, recimo i grubo.... na kraju me dev optužio da ih ucjenjujem. Ucjenjujem s čime? Samo sam mu rekao da ću upozoriti svoju zajednicu na to što rade.

Bilo mi je sumnjivo što koriste isključivo guerilla marketing. Bilo mi je sumnjivo i to što im glavni dev na Bitcoin forumu ima jako puno negativnih ocjena. Međutim svejedno sam se opekao. Pripazite i nemojte gubiti previše vremena na ovo.

dzabe pricas ljudi trebaju osjetit na svojoj kozi pa ce onda shvatit da sistem koji imaju je u najmanju ruku sumnjiv,jucer pump na 8+ dolara vec sad dump
full member
Activity: 322
Merit: 141
December 28, 2017, 05:30:37 PM
#11
Čuvajte se Deeponiona. Ako će te direktno investirati - OK, coin će sigurno neko vrijeme rasti, ali ako će te koristiti bounty-je, ponavljam, čuvajte se.

Ja sam krenuo na preporuku i nakon puno potrošenog vremena, na dosta kvalitetne postove, slijedeći SVA pravila (dokaz je da mi niti jedan post nije izbrisan) su me zbannali i uzeli sve bodove u vrijednosti od ca 75 Deeponiona (svaki je vrijedio 3,5 USD) + još što bi se dobilo na airdropu.

Žalio sam se pa su me odbannali, ali bodove nisu vratili. Žalio sam se još nekoliko puta, probao nježno, recimo i grubo.... na kraju me dev optužio da ih ucjenjujem. Ucjenjujem s čime? Samo sam mu rekao da ću upozoriti svoju zajednicu na to što rade.

Bilo mi je sumnjivo što koriste isključivo guerilla marketing. Bilo mi je sumnjivo i to što im glavni dev na Bitcoin forumu ima jako puno negativnih ocjena. Međutim svejedno sam se opekao. Pripazite i nemojte gubiti previše vremena na ovo.
member
Activity: 132
Merit: 11
December 28, 2017, 09:07:37 AM
#10
obzirom da airdropovi traju još nekoliko meseci, isplati se uložiti 3-4-5k$ (što više, to bolje), kupiti oniona, stakeovati i uživati u airdropovima (ako ti se da biti aktivan po formumima), danas su još i olabavili pravila za ulazak, tako da nema veze kad si se registrovao na bitcointalkui, i ne treba ti više 5 postova nedeljno na btctalk već je dovoljno 3
member
Activity: 179
Merit: 11
December 28, 2017, 07:30:05 AM
#9
Ja ti kazem Onion ce ti sad kroz par mj pocet rast isplati ti se jos sad ulozit u njega dok je oko 5$
member
Activity: 336
Merit: 12
December 28, 2017, 06:47:50 AM
#8
Predvidja mu se dobra buducnost, i fino raste dok svi ostali padaju, vec je na skoro 6 dolara sto je wow...mozda ce biti i vise! Wink
Pages:
Jump to: