Pages:
Author

Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance - page 2. (Read 3255 times)

member
Activity: 129
Merit: 17
November 08, 2017, 04:15:33 PM
#92
Mozda sam nesto propustio ali mi se cini da se lajkovi ne uzimaju u obzir na nasoj lokalnoj stranici.
Da li ste mozda probali? Sa druge strane se slazem da treba biti umeren i u nacinu davanja lajkova  Smiley
full member
Activity: 140
Merit: 100
November 08, 2017, 08:23:04 AM
#91
Slažem se da treba imati MERU, jer čim nešto postane masovno, kao stampedo, a ovde mi neke stvari pomalo liče na to, ovi gore će odreagovati, neko će možda proći i ućariti, ali na duže gledano stvar sigurno ne opstaje. Zato s MEROM i na duže staze. Uvek sam za to da se "stvar" razvuče i da ne bude instatnt varijanta.
full member
Activity: 350
Merit: 102
November 08, 2017, 07:48:35 AM
#90
Treba samo paziti da ne bude previše očigledno. Ne sad spucati 200 komada odjednom, nego polako po 10-20 komada pa odmor za kažiprst Cheesy
full member
Activity: 210
Merit: 100
November 08, 2017, 05:47:03 AM
#89
Vazi za sve postove ikada, ja cu sad pocet obilazit sve postove i gdje nisam tamo stavljam like... Wink
full member
Activity: 168
Merit: 101
November 08, 2017, 04:10:44 AM
#88
To si u pravu. Treba lepo sve redom na balkancomunity kanalu pre posta samo lajkovati redom i zagarantovano
cemo imati lepe airdropove.
Nije mi jasno dal to vazi i stare postove kad se lajkuju ili samo ove sad sto napisemo.
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
November 08, 2017, 03:12:17 AM
#87
I pošto sada nije nagrada više vezana za broj textova i tema nego za količinu lajkova koja se skupi treba tako i da se radi.
Znači svi lajkuju sve komentare i samo tako nas ovi neće izvatati što se malog airdropa tiče Smiley
newbie
Activity: 46
Merit: 0
November 07, 2017, 06:39:38 PM
#86
I ja pozivam sve da nam se pridruže. Ako ništa registrujte se na forum i pogledajte o čemu se radi. Vidimo se
full member
Activity: 168
Merit: 101
November 06, 2017, 08:20:41 AM
#85
I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...
Druže moj slažem se sa tobom u potpunosti.
Ja nemam nijedan onion tako da će mi nula ostati do daljnjeg, jer od nule ne možeš dobiti ništa više ... bez obzira na Deep points-e
Nema veze, u dividendi ne učestvujem, ali zanimljivo mi je biti na forumu, jer se nadam da ću nešto naučiti, a možda će me onda i sreća poslužiti u datom trenutku?!  Treba biti u toku, pa odreagovati u datom trenutku, jer ko ne igra i ne može da daa gol ... Wink

Kako to da nemate ni jedan onion kada mi pise da ste od malog airdropa dobili 21 deeponion coin?
U svakom slucaju veoma lako je nakupiti ovde na forumu, sa malo vise truda moze se ne tako tesko doci do cifre od preko 100 koina.
full member
Activity: 350
Merit: 102
November 06, 2017, 08:16:00 AM
#84
Druže Matrixe treba biti aktivan na forumu pa se pointsi skupe. Jedino može biti problem za nekog ko nije dobar sa engleskim jer se za postove na lokalnim sekcijama ne dobijaju pointsi.
Treba zaći malo po forumu i ostaviti nekoliko postova svaki dan. Ja se uopšte ne trudim da idem sa namkerom i na silu postujem već gdje mi se čini zanimljivo i gdje mislim da mogu nešto pametno reći.
Nije loše pokušati pisati malo naširoko jer se više poena dobija za više riječi što neki masovno iskorištavaju.
Ja sam dobio 162 coina od DeepPointsa, a lik koji je dobio najviše je dobio čak 589 komada. Međutim ove sedmice će biti teže skupiti toliko ako baš ne spamiješ jer su se likovi raspisali kao da im život zavisi od toga.
full member
Activity: 140
Merit: 100
November 06, 2017, 06:59:52 AM
#83
I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...
Druže moj slažem se sa tobom u potpunosti.
Ja nemam nijedan onion tako da će mi nula ostati do daljnjeg, jer od nule ne možeš dobiti ništa više ... bez obzira na Deep points-e
Nema veze, u dividendi ne učestvujem, ali zanimljivo mi je biti na forumu, jer se nadam da ću nešto naučiti, a možda će me onda i sreća poslužiti u datom trenutku?!  Treba biti u toku, pa odreagovati u datom trenutku, jer ko ne igra i ne može da daa gol ... Wink
full member
Activity: 126
Merit: 100
November 06, 2017, 02:36:56 AM
#82
Dosta raznoliko se dobijalo sa foruma, kako vidim od oko sto do par koina kolko sam ja dobio.
Al iskren da budem nisam bas imao vremena za pisanje pa je verovatno i to jedan od razloga za tako
sitan dobitak.
Ima neka caka da  se lakse skupe poeni?
full member
Activity: 235
Merit: 102
November 05, 2017, 05:00:07 PM
#81
Takodje 15 deep oniona..
Nisam bas imao puno vremena da prelistavam forum i pisem pa sam odradjivao samo neophodno. Kontam da ako budem malo aktivniji da cu i vise nakupiti. Jos ako krenemo slobodnije da se lajkujemo i pratimo bice jos bolje.
Nego jedno pitanje - Pisanje na koje sekcije donosi poene? Jer sam primetio da nekada dobijem a nekada ne dobijem deep poene. A svaki komentar mi ima preko 50 komentara.
member
Activity: 129
Merit: 17
November 05, 2017, 12:53:30 PM
#80
I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...

Upravo sam pogledao Richest DeepPoints listu i sada vec ima ljudi koji imaju cetiri puta vise od onoga sto sam ja uspeo normalnim postovanjem da sakupim za prethodnih 7 dana.
Mislim da bi se aktivnost morala nekako limitirati na slican nacin kao na bitcointalk forumu, Ovako ispada da je sve ovo stvarno farsa. Ja sam sretan jer sam uspeo da dobijem 15 Oniona.
Kako ste prosli vi?
full member
Activity: 350
Merit: 102
November 05, 2017, 08:02:19 AM
#79
I ovaj fazon sa DeepPointsima će se pretvoriti u farsu. Ljudi masovno pokušavaju nabiti broj postova da bi dobili što više poena.
Upravo sam prijavio lika koji je u posljednja 3 dana naspamovao 245 postova!!! Samo u posljednjih sat vremena 20 komada.
Ovdje će moderatori morati da reaguju i da počnu oštro da kažnjavaju takve pokušaje ili će relativno dobar sistem da ode u tri lijepe...
full member
Activity: 210
Merit: 100
November 05, 2017, 06:48:13 AM
#78
jel ima kakve sanse da njubara kao ja upadne u deeponion?

Možes upasti u drugi airdrop koji se bazira na DeepPointsima - bodovima koje skupljaš na njihovom forumu.
Bodove skupljaš saktivnošcu na određenim dijelovima foruma,a taj airdrop se odrzava nedjeljom, danas ide prvi.

Dosta ekipe ce dobiti vise oniona u tom airdropu nego u glavnom koji je petkom.
member
Activity: 140
Merit: 16
November 05, 2017, 06:47:41 AM
#77
Poeni se upravo preracunavaju. Sada kada bi otisao na sajt video bi da su tvoji poeni vec resetovani.
Ukupno je prikupljeno 10.5 poena na 1045 ucesnika. Spominje se da ce 1 poen biti 2380 Oniona.
Koja je dalja matematika to cemo videti uskoro.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
November 05, 2017, 05:54:46 AM
#76
Dobio je neko te poene?
full member
Activity: 350
Merit: 102
November 05, 2017, 05:52:43 AM
#75
Trenutno ti je account previše "mlad" da bi bio primljen. Trenutno se prihvataju accounti sa ovog foruma koji su registrovani prije 1. Oktobra. Ali taj limit su već nekoliko puta pomijerali tako da možeš da se nadaš da će za mjesec-dva da to opet pomjere pa ćeš onda imati mogućnost da upadneš.
member
Activity: 108
Merit: 11
November 05, 2017, 05:44:48 AM
#74
jel ima kakve sanse da njubara kao ja upadne u deeponion?
full member
Activity: 350
Merit: 102
November 05, 2017, 05:33:47 AM
#73
Upravo broje DeepPointse na forumu.
Ovo je poruka koja se dobije kada pokušaš da otvoriš nešto: Sorry, we're currently unavailable. Please check back later. We count DeepPoints will last few minutes.
Uskoro ćemo da vidimo šta će da bude od toga.
Imam osjećaj da će sledeće sedmice aktivnost na forumu biti bar uduplana. Zakrčiće forum spamom samo da se dođe do što više bodova.

Pages:
Jump to: