Pages:
Author

Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance - page 6. (Read 3255 times)

newbie
Activity: 49
Merit: 0
October 18, 2017, 04:21:07 AM
#12
Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.
full member
Activity: 602
Merit: 100
October 18, 2017, 04:12:34 AM
#11
Biće nam malo lakše Smiley Ja sam se već registrovao Wink. Malo su strogi sa tim airdropovima
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 18, 2017, 02:48:47 AM
#10
U potpunosti se slazem sa ovim predlogom i bio bi nam od velike koristi.
Meni bi to puno pomoglo jer imam zelju da ucestvujem u Deeponion airdropu, a koji mi na prvi pogled izgleda dosta konfuzno.

Ako vec nisi, trk na DeepOnion forum i registriraj se Smiley
Ionako ce se uskoro početi pratiti aktivnost na sluzbenom forumu, tako da sto prije krenete sa sakupljanjem postova to bolje...

Sto se tema tice, nisu usko vezane samo za DeepOnion.

Pozz
newbie
Activity: 59
Merit: 0
October 17, 2017, 05:10:33 PM
#9
U potpunosti se slazem sa ovim predlogom i bio bi nam od velike koristi.
Meni bi to puno pomoglo jer imam zelju da ucestvujem u Deeponion airdropu, a koji mi na prvi pogled izgleda dosta konfuzno.
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 17, 2017, 02:31:09 PM
#8
Kolege sudionici (ali i ne sudionici) airdrop-a, te svi registrirani na DeepOnion forumu i oni koji razumiju ovo pročitati. Wink

Pokrenuta je inicijativa da dobijemo svoj lokalni podforum na DeepOnion-u, kako bi se to ostvarilo, moramo pokazati da nas ima dovoljno.
A znam da nas ima Wink

Tema se nalazi na linku, pa slobodno ostavite bilo kakav komentar
https://deeponion.org/community/threads/croatian-balkan-community.3966/


Hvala Vam!
Drugari, bilo bi dobro, korisno i čini mi se važno po uzoru na Hrvatski forum ovde na bicoin-u da podržimo realizaciju sličnog projekta (foruma) na DeepOnion-u jer se pokazalo u praksi da ipak postoje jezičke barijere koje bi smo mogli mi sa istog govornog područja da prevaziđemo. Veliki broj ljudi iz IT sveta se dobro snalazi i u sferi engleskog ali ne zaboravite da ima dosta i "običnog" sveta kojima je ovo strano područje plus nove stvari koje se mogu tumačiti na ovaj ili onaj način, a ovako pitaš na svom maternjem jeziku i dobiješ odgovor, pa je ipak mnogo lakše za rešavanje problema. Među našom "rajom" što bi rekli ima jakih igrača ...Mi5ha, MetaSk, zovkan, ljubiša, dadesu ....  itd. itd. koji svojim znanjem ali i nesebičnošću mogu pomoći nama koji smo na samom početku, a voleli bi smo da skontamo kako stvari funkcionišu, šta se sme a šta ne itd.  Verujem u SOLIDARNOST na ovim NAŠIM PROSTORIMA i da ćete podržati inicijativu MetaSk koja je kranje pozitivna i korisna.  Vozdra, Matrix3
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 12, 2017, 06:27:38 AM
#7
Hvala ekipu unapred za lajkove   Cheesy  jer nikad se ne zna   Wink 
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 12, 2017, 06:18:46 AM
#6
Veoma lepa inicijativa koju sam naravno odmah i podrzao.
Al bilo bi isto tako dobro da svi koji smo u ovoj kampanji cesce koristimo ono da nam se svidja neciji post.
Nije da sam obozavalac te opcije iz fejsa, al vidim da posle pruza neke pogodnosti, tako da nemojte stedeti like  Wink

Ma ja lajkam sve sta stignem ekipi Cheesy
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 12, 2017, 06:17:16 AM
#5
Veoma lepa inicijativa koju sam naravno odmah i podrzao.
Al bilo bi isto tako dobro da svi koji smo u ovoj kampanji cesce koristimo ono da nam se svidja neciji post.
Nije da sam obozavalac te opcije iz fejsa, al vidim da posle pruza neke pogodnosti, tako da nemojte stedeti like  Wink
full member
Activity: 350
Merit: 102
October 12, 2017, 05:49:27 AM
#4
I ja pozivam sve da nam se pridruže. Ako ništa registrujte se na forum i pogledajte o čemu se radi. Može se dosta toga naučiti, a ako budete konstruktivni i budete pridonosili zajednici, a uopšte ne treba mnogo, onda se može i lijepo zaraditi. Što nas bude više biće nam lakše.

Vidimo se tamo!
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 12, 2017, 03:32:38 AM
#3
Thx na podrsci.

Pa u pravilu rekli su mi da otvorim temu za lokalce i ako se vidi da je lokalna zajednica velika i aktivna, otvorit ce nam lokalni forum.
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 12, 2017, 03:31:07 AM
#2
Prijatelju, podržavam tvoju inicijativu i siguran sam da će "odziv" biti odgovarajući.  Wink  Vidim da se sprovodi i anketa. Da li to znači da ukoliko bude odgovarajuće intersovanje, "nadležni" mogu da nam izađu u susret i "dozvole" prostor na forumu ili je u pitanju neki drugi mogući scenario. Ne poznajem "zakonsku regulativu" i pravila koja postoje na forumu, a i uvek mi je to bio dosadniji deo "priče" ... tako da nisam baš upoznat.  U svakom slučaju samo guraj imaš moju punu podršku.  Vozdra, Matrix3
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 08, 2017, 04:16:36 PM
#1
Kolege sudionici (ali i ne sudionici) airdrop-a, te svi registrirani na DeepOnion forumu i oni koji razumiju ovo pročitati. Wink

Pokrenuta je inicijativa da dobijemo svoj lokalni podforum na DeepOnion-u, kako bi se to ostvarilo, moramo pokazati da nas ima dovoljno.
A znam da nas ima Wink

Tema se nalazi na linku, pa slobodno ostavite bilo kakav komentar
https://deeponion.org/community/threads/croatian-balkan-community.3966/


Hvala Vam!
Pages:
Jump to: