Pages:
Author

Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance - page 5. (Read 3255 times)

newbie
Activity: 49
Merit: 0
October 24, 2017, 02:15:42 AM
#32
A cemu sluze ti deeppointsi? Jer ce se od toga dobijati coini?
full member
Activity: 350
Merit: 102
October 23, 2017, 04:43:41 PM
#31
Ma Zmaku ce bit CDO (Chief Design Officer) Balkanskog Communitya kada ga dobijemo Cheesy
A i sada su ubacili nekakvu opciju DeepPoints na forum tako da cemo moc zarađivat na lajkovima i slično. Tu kreativci dolaze na svoje Wink

Moze ako cu dobiti TOZ bojice i siljalo, bez toga nema nista. Cheesy
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 23, 2017, 01:29:04 PM
#30
Hi guys, you can see the new application in DeepOnion official forum, it's called DeepPoints sounds good, let's wait and see how it works.


DeepPoints will be exciting new feature in our forums all the activities you do in official forums will be monitored and rewarded accordingly.
We will give more data soon, lets get 1st our new website ready...
 

Wow Dev @crypro-rainbow! Cool This makes more exciting. And people in the community will be having more motivation to participate in our official forum because of the new feature with incentive. Will it be similar to steemit?
You can donate (transfer) any coin to any member anonymously or directly with your name. I think its better than steemit. Because we have about  17 different stream of DeepPoints for your events, we will be rewarding not only the content you generate (posts and threads) but also popularity, the likes, followers, etc. will be rewarded as well.



Evo malo vise detalja...izgleda da ce sustav funkcionirati po principu donacija sto je opet stvarno ok.
Nekakvih 2 posto od svakog airdropa bi se dalo izdvojiti za ovo Cheesy
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 23, 2017, 01:25:52 PM
#29
Ma Zmaku ce bit CDO (Chief Design Officer) Balkanskog Communitya kada ga dobijemo Cheesy
A i sada su ubacili nekakvu opciju DeepPoints na forum tako da cemo moc zarađivat na lajkovima i slično. Tu kreativci dolaze na svoje Wink
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 23, 2017, 01:21:34 PM
#28
Zmaku je do sada pokazao svoj raskošni talenat i ja sam gotovo siguran da će pre ili kasnije napredovati, ali od svega mi se kod njega dopada to što ON nije nezadovoljan što do sada nije prošao u DeepOnion airdrop zajednicu, što samo ukazuje da je u pitanju jak i stabilan personaliti koji može samo da posluži mnogim članovima kao dobar primer kakao istrajati i uživati u onome što radiš, a to sigurno nije INSTANT varijanta zarade.  Samo napred i od mene imaš veliku podršku da uspeš u onome što radiš. Let'go Zmaku, let's go! Matrix3   Wink
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 21, 2017, 05:26:44 PM
#27
Da, još nisam u airdropovima, a što se potpisa tiče imam ga iz dva razloga. prvi je to što je to jedan od uslova da budeš primljen u kampanju, bez njega nećeš biti ni razmatran. Drugi je taj što mi se i bez tog uslova ta zajednica veoma dopada i odlično sam prihvaćen tako da ću ga nositi bez obzira da li ću biti primljen ili ne.
Na njihovom forumu sam što preko contesta i bountyja, što preko donacija starijih članova već skupio određeni broj oniona tako da i bez airdropa možeš dobiti nešto za svoj trud.
A poseban bonus za mene je što se stavrno zabavljam radeći ove grafičke radove i oduvijek sam to volio raditi samo mi je uvijek bilo teško pronaći pravu inspiraciju i motivaciju. Sada kada to imam sa uživanjem zaposlim mozak i opustim se.

That's the spirit Zmaku! Ajde nadam se da ces brzo uletiti u distribucije. Zasluzio svakako jesi, svi govore o tom prepoznavanju truda pa ce valjda i to urodit plodom. A i od sutra bi trebala krenuti nova bounty tema tako da budi spreman Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 102
October 21, 2017, 12:48:59 PM
#26
Da, još nisam u airdropovima, a što se potpisa tiče imam ga iz dva razloga. prvi je to što je to jedan od uslova da budeš primljen u kampanju, bez njega nećeš biti ni razmatran. Drugi je taj što mi se i bez tog uslova ta zajednica veoma dopada i odlično sam prihvaćen tako da ću ga nositi bez obzira da li ću biti primljen ili ne.
Na njihovom forumu sam što preko contesta i bountyja, što preko donacija starijih članova već skupio određeni broj oniona tako da i bez airdropa možeš dobiti nešto za svoj trud.
A poseban bonus za mene je što se stavrno zabavljam radeći ove grafičke radove i oduvijek sam to volio raditi samo mi je uvijek bilo teško pronaći pravu inspiraciju i motivaciju. Sada kada to imam sa uživanjem zaposlim mozak i opustim se.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
October 21, 2017, 12:08:34 PM
#25
Pa evo ni ja još uvijek nisam primljen, ali trudim se da nešto uradim za zajednicu i nadam se da ću biti primijećen i da ću da postanem dio toga.


Kad kažeš da još nisi primljen u zajednicu što pod time misliš, da nisi primljen u tjedni Airdrop ili nešto drugo?

Ako dobro shvaćam onda njihovu reklama u tvojem potpisu je tvoja dobra volja, ništa ne dobivaš za nju?

Nekako slutim (kad čitam pravila za sudjelovanje u airdropu) da će oko 25.10 pomaknuti granicu da mogu sudjelovati accaunti kreirani prije 1.10.
full member
Activity: 350
Merit: 102
October 21, 2017, 09:22:31 AM
#24
Pa evo ni ja još uvijek nisam primljen, ali trudim se da nešto uradim za zajednicu i nadam se da ću biti primijećen i da ću da postanem dio toga.
Ko god misli da će da upadne bez ikakvog doprinosa projektu neće baš da bude zadovoljan.

Ne mora to da bude na ovaj način kao što ja radim, ima mnogo načina da se doprinese. Možete prevoditi članke, tutorijale, pomagati drugim članovima, reklamirati projekat okolo itd.
Što se tiče vas novijih članova, za desetak 7-10 dana bi trebala biti modofikovana pravila za ulaz pa se možete nadati da će biti lakše. Ali ne treba čekati, treba odmah početi sa radom pa će kasnije biti lakše a budete primljeni.
newbie
Activity: 52
Merit: 0
October 21, 2017, 05:56:34 AM
#23
Lepo ti to radis  Smiley
Jos kad bi nas sitne levele primili u taj onion klan  Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 102
October 21, 2017, 05:34:57 AM
#22
Evo ja sam došao na jednu ideju što se tiče promocije DeepOniona pa sam napravio temu sa svojim dizajnima. Planiram da je redovno dopunjavam novim sadržajem.

https://deeponion.org/community/threads/deeponion-products-by-zmaku.4750/

Bacite oko pa recite šta mislite.
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 21, 2017, 04:44:22 AM
#21
Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

Koji je najmanji status koji se može priključiti?

Junior member, al trenutno ne primaju nove jer se menja sistem prijema i samam pravila tako da niko ne zna detalje.
Navodno ce veoma olaksati ulazak u airdrop sto je u neku ruku veoma dobro.
member
Activity: 210
Merit: 10
October 21, 2017, 04:41:43 AM
#20
Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

Koji je najmanji status koji se može priključiti?
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 21, 2017, 04:38:43 AM
#19
Šanse za veliki rast cene trenutno su vrlo male. A najviše zbog toga jer je u opticaju samo 10tak posto
cele svote koina što postoje. Previše je trenutno koina u rukama devova i velika cena bi mogla
isprovocirati da se otresu coini. Zato veliki investitori jos nisu aktivni, tu su oni negde nije njima ovo promaklo
al nisu ludi da previse rizikuju, jer na ruku im ide što plako mogu kupovati jeftine coine i nemaju potreba za
žurbom jer dugo će trajati besplatna deoba.
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
October 21, 2017, 02:11:12 AM
#18
Promatram već neko vrijeme DeepOnion zajednicu, njihov forum (btw. koji mi se čini dosta konfuzan, nigdje na njemu nisam mogao pronaći o čemu se radi), kretanje coina na burzi, vidim da je dobro popraćen od starijih članova ovog foruma (puno se reklamira), na portalu www.cryptodaily.eu dosta pišu o ovom projektu, uz BTC i ETH posebno je izdvojen od ostalih kripto valuta. .... Sve govori da je dobro popraćen projekt u kojeg se puno ulaže ali tržišna kapitalizacija mu je slaba, od 1.9 ima konstantni blagi pad vrijednosti.
Vidi dijagram: https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

Koji je po vama razlog tome?


Malo ko izvan deeponion zajednice na bitcointolku i zna da koin postoji. Novaexchange berza je mala i prilicno lose radi, malo ko ozbiljan se usudi tamo slati vecu lovu.
A kad je mala zajednica i sve vise koina u opticaju logicno je da ce i cena ici dole. Rano je za formiranje realne cene tako novog coina, ice to vremenom gore, al je jos prerano za govorenje o tome.
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 20, 2017, 03:58:34 PM
#17
Što bi rekli neki: "Narodi sa Balkana, ujedinimo se u osvajanju znanja, pa nam onda i novci neće manjkati!"   Wink  Imamo mi dosta potencijala u svemu, sportu, umetnosti, pameti i znanju, samo da isključimo političare koji kvare naše "priče" i da gledamo zajedničke interese, a to može običan čovek da prevaziđe na svom nivou, jer je taj "jezik" koji svi najbolje razumemo. Nisam okoreli YU nostalgičar, ali želim da se integrišemo na novim osnovama znanje, poštovanje i razumevanje. Vozdra, Matrix3
Iako sam ovde od kraja septembra, tek danas sam video da postoji forum i za srpsku zajednicu i to još od 2013.godine, sa preko  480000 pregleda, pa Vam dostavljam link https://bitcointalksearch.org/topic/serbian-51450  im dosta dobrih i korisnih informacija i možda baš Vama mogu da pomognu za neki problem da rešite, nikad se ne zna!   Vozdra, Matrix3   Wink
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
October 19, 2017, 04:12:20 PM
#16
Promatram već neko vrijeme DeepOnion zajednicu, njihov forum (btw. koji mi se čini dosta konfuzan, nigdje na njemu nisam mogao pronaći o čemu se radi), kretanje coina na burzi, vidim da je dobro popraćen od starijih članova ovog foruma (puno se reklamira), na portalu www.cryptodaily.eu dosta pišu o ovom projektu, uz BTC i ETH posebno je izdvojen od ostalih kripto valuta. .... Sve govori da je dobro popraćen projekt u kojeg se puno ulaže ali tržišna kapitalizacija mu je slaba, od 1.9 ima konstantni blagi pad vrijednosti.
Vidi dijagram: https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

Koji je po vama razlog tome?
newbie
Activity: 49
Merit: 0
October 19, 2017, 01:25:05 AM
#15
Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.

Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

regaj se i na njihovom forumu
https://deeponion.org/community/

I svakako postaj i glasaj u nasoj lokalnoj temi

https://deeponion.org/community/threads/croatians-serbians-bosnians-montenegrians-macedonians-and-slovenians-balkan-community.3966/


Definitivno cu se malo vise potruditi oko ovog poslica, nadam se da ce biti i rezultata.
full member
Activity: 140
Merit: 100
October 18, 2017, 01:54:02 PM
#14
Što bi rekli neki: "Narodi sa Balkana, ujedinimo se u osvajanju znanja, pa nam onda i novci neće manjkati!"   Wink  Imamo mi dosta potencijala u svemu, sportu, umetnosti, pameti i znanju, samo da isključimo političare koji kvare naše "priče" i da gledamo zajedničke interese, a to može običan čovek da prevaziđe na svom nivou, jer je taj "jezik" koji svi najbolje razumemo. Nisam okoreli YU nostalgičar, ali želim da se integrišemo na novim osnovama znanje, poštovanje i razumevanje. Vozdra, Matrix3
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 18, 2017, 05:29:30 AM
#13
Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.

Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

regaj se i na njihovom forumu
https://deeponion.org/community/

I svakako postaj i glasaj u nasoj lokalnoj temi

https://deeponion.org/community/threads/croatians-serbians-bosnians-montenegrians-macedonians-and-slovenians-balkan-community.3966/
Pages:
Jump to: