Pages:
Author

Topic: 🍀 Default Trust Oylamalarına Nasıl Katılabilirim? 🍀 Bu Neden Önemlidir ? - page 3. (Read 3906 times)

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
mr. celi bon şekeri yeni bir savaş başlatmış. arkadaş, benim birisini desteklemiş olmam, beni nasıl x bir grubun içine sokabilir ki... ben her şeyden önce sadece bir kişiyi destekledim, desteğim de moral ve motivasyon mesajı niteliğinde bulunuyor. desteklediğim kişinin işi olumsuz bir şey ile sonuçlanmamış, kimseye maddi manevi zarar vermemiş vs.

sen bu sistemin yöneticiysen, burada dönen muhabbeti görüyorsan ve ses çıkarmıyorsan; senin işine geliyordur ya da bu durumu en çok sen istiyorsundur kardeşim, başka açıklaması falan olmaz, faso-fiso.

ekleme: gospodin hocam, trust'ıma bakınca gözüküyor, konuya bir tane daha mesaj eklemek istemedim.

@trendcoin hocam geçmiş olsun. Gerçi forumda yeni kullanıcı olduğum için bu trust ve DT1 listelerine yabancıyım.Global de bizlere karşı açılmış bir savaş var ise bende yardımcı olmak isterim.Benim tarafımdan yapılması gereken bir şey var ise lütfen bana da söyleyin.Gerçi yeni üye olduğumdan bu listelere katılabiliyor muyum onuda bilmiyorum.

Aynı durumda ben vardım arkadaşlar yönlendirdi kendimce bir liste oluşturdum sende bir güven listesi oluşturabilirsin
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
destek ve fikir veren herkese ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar. ingilizce problemim nedeniyle derdimi doğru düzgün anlatabildiğimi düşünmüyor olsam da bu salak saçma duruma bir itirazda bulundum. gerçekten böylesi düşük insanlara ayrılan vakte yazık :) burnumu karıştırırken geçirdiğim vakit daha değerli olabilir :) adam sırf bulaşmış olmak için kuyuya taş atıyor, sonra da... :)
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Bu saçma tutumu mutlaka reputation kısmına taşımalısın hocam. Kabul edilebilir bir durum değil herkese yargı dağıtabileceğini kendi kafasına göre negatif trust basıp geçebileceğini düşünüyor. Kanıt olarak koyduğu arşive eklediği de tamamen saçmalık sırf boş kalmasın kılıf uydurmuş olayım diye atılmış.

Edit: Başlığa dt üyelerini de davet etmeyi unutma hocam, ne güzel bir süredir drama yoktu geldi saçma sapan olay çıkardı yine.
member
Activity: 854
Merit: 50
mr. celi bon şekeri yeni bir savaş başlatmış. arkadaş, benim birisini desteklemiş olmam, beni nasıl x bir grubun içine sokabilir ki... ben her şeyden önce sadece bir kişiyi destekledim, desteğim de moral ve motivasyon mesajı niteliğinde bulunuyor. desteklediğim kişinin işi olumsuz bir şey ile sonuçlanmamış, kimseye maddi manevi zarar vermemiş vs.

sen bu sistemin yöneticiysen, burada dönen muhabbeti görüyorsan ve ses çıkarmıyorsan; senin işine geliyordur ya da bu durumu en çok sen istiyorsundur kardeşim, başka açıklaması falan olmaz, faso-fiso.

ekleme: gospodin hocam, trust'ıma bakınca gözüküyor, konuya bir tane daha mesaj eklemek istemedim.

@trendcoin hocam geçmiş olsun. Gerçi forumda yeni kullanıcı olduğum için bu trust ve DT1 listelerine yabancıyım.Global de bizlere karşı açılmış bir savaş var ise bende yardımcı olmak isterim.Benim tarafımdan yapılması gereken bir şey var ise lütfen bana da söyleyin.Gerçi yeni üye olduğumdan bu listelere katılabiliyor muyum onuda bilmiyorum.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Ben de negatif gözüküyor mu acaba? Ben de destek vermiştim o başlığa. Kendime baktım ama profilde negatif gözükmüyor. Şimdi trendcoine negatif veren bana da vermiştir beni ayırmaz herhalde.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Şimdi lokal bölümden sivrilecek birkaç arkadaş kaldı. Bunların arasında da şerif baba sen de varsın. Yılanın başını küçükken ezmek gerekiyor mantığı ile hareket ediyorlar. Sadece lokal takılan her yazar arkadaşımızın başına bu gelecek. Mesela şerif kardeşimiz forumdaki herkesle takismis birisi yalan değil. Vispi nin çetesine üye diyor ama yaptıkları tartışmalar ortada. Hem de bayağı hararetli tartışmalardi yalan yok. Yine diyorum tüm suç bunlara anahtarı veren kişi/kişilerde.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
mr. celi bon şekeri yeni bir savaş başlatmış.

Geçmiş olsun hocam. Savaş yeni değil aslında uzun bir süredir var. Teker teker çekiyorlar meydana sadece. Bu forum çılgın insanlardan oluşuyor. Nedeni de geniş özgürlük anlayışından kaynaklanıyor yine. Geniş özgürlük aynı zamanda kanunsuzluk, anarşi demektir. Sonu da faşizmdir bu işin ki şuan yaşadığımız o.

Ortaya da birazcık para(pasta) atmışlar. Millet o pastadan daha fazla pay alabilmek için birbirlerine kumpas, entrika, suikast, düzenliyor. Globalde varda yerelde yok mu, var hayatın her yerinde var. Kuralsızlık ve para hırsı birleşince ortaya işte ahlaksızlık çıkıyor.

Çözüm olarak ise aklıma gelen; Reputation'da haksızlığı ifade edersen, gelecek baskıdan dolayı geri adım atabileceğini düşünüyorum. Gospodin'den silmişti daha önce. Başka bir dt1 üyesi yadırgadığı için durumu. Bende desteklerim. Elemanın dt gücü olduğu için görüntülenecek çünkü. Durumun çözülmesini dilerim, selamlar.
https://bitcointalk.org/index.php?board=129.0
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

Hocam iki senedir anlatmaya çalistigimiz şey senin de başina gelmiş; hayatında hiçbir gruba girmemene rağmen grup olmakla, merit takaslamakla, trust sistemini manipule etmekle ve propaganda yapmakla suçlandın değil mi?

Herkesin başına geldiği gibi, senin başına gelen de uydurulmuş hikayeler üzerinden birilerinin ‘tetikçi’ alt hesabı tarafından yapılan karalama-iftira kampanyasıdır. Sebepler şu şekilde;

- Türk kompleksi olan Doğu Avrupa üyeleri
- İslam kompleksi olan AB/ABD üyeleri
- Forum gelirlerini alt hesaplariyla domine eden default trust üyeleri
- Yereldeki troller (bunların birilerine attığı iftiralar aslında dolaylı yoldan herkesi etkiliyor)

Bu forumdaki default trust sistemine yönetim tarafından müdahale edilmiyor ama eğer sistem işlemiyor ve birileri tarafindan manipule ediliyorsa forum yönetiminin bazı şeyleri düzeltmesi ya da en azından kriminal kullanıcıları hem DT1 hem de DT2 seçimlerinden Blacklist’e alması gerekirdi. Bunun yapılmıyor olması demek burada kurulan çarpık düzene ve forum gelirlerinin birileri tarafından hortumlanmasına müsade ediliyor demektir. Geçmiş olsun.
legendary
Cashback 15%
Link verebilir misin hocam? Aklında olsun o tam bir troll. Ortalığı karıştırıp saçma sapan şeyler yazip seni sinirlendirmekten öteye geçemez. Bana negatif trust bırakmıştı. Sebep?
Ulan şurada 20_30 tane yazar var baksa kime Merit verebileceksin? Lokal bölümün dinamiklerinden haberi olmayan daha doğrusu işlerine gelmeyen boş beleş tipler. Forumun anahtarını bunlara veren theymosa da yazıklar olsun.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Etkim var mı yok mu bilmiom ama bende birkaç hafta önce liste oluşturmuştum aynı şekilde duruyor eğer sizlere yardımı oluyorsa güzel
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Ben trust listemde herhangi bir oynama yapmadım hala aynı şekilde devam  ediyor Sanırım bize de bir süreden sonra saldırılar başlar hadi bakalım hayırlısı
legendary
Cashback 15%
localdeki trust olayının içine eden benim. trust listesi yeniden dağıtılıyor:))
ha bunu yaparken de mesela sevdiğim bir insan olan vispilio'nun da şimdiden dt1'den düşmesine neden oldum. 1-2 haftaya kadar ben de dt1'den kendi isteğimle düşeceğim için globaldekilerin bana nasıl saldıracağını tahmin ediyorum.  Grin
member
Activity: 1106
Merit: 25
Ben beğendiğim ve local bölümü temsil eder diye trust listemde ki ekli arkadaşları hiç çıkarmadım. Bir iki arkadaşı daha ekleyip destek vereceğim en azından tarafım belli olsun..malum çete de distrust bende. Kendi halimde takılıyorum hiç bir beklentim yok.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
Geçtiğimiz haftalardaki tartışmalardan sonra bazı üyeler haklı bir tepki olarak Trust listelerini yeniden organize ettiler,

burada şu hatırlatmayı yine vurgulamak istiyorum: herhangi bir sebepten ötürü +Trust listenizde eğer minimum 10 kişi yoksa oylamalarda hiçbir etkiniz olmuyor,

o yüzden protesto vb sebeplerle Trust listesi silen arkadaşlar yargılarına güvenebileceğiniz 10 kişiyi Trust listenizde tutmanızı tavsiye ederim ki bir Türkçe lokal üyesi olarak en azından Default Trust sisteminde oy gücünüz olsun.

Selamlar, İyi Çalışmalar
legendary
Merit: 1618
...

* Vispilio, bildiğim kadarıyla lauda çok uzun zaman önce staff'lıktan alındı. Lauda geçen sene de lauda idi. Gizli ekran görüntüsünü ve yaptığın yorumlara bahane değil söylediklerin.

İstersen naziyi destekle umurumda olmaz. Unutmaki sırf suchmoon'u eklediğim için bana "vatan haini" "Atatürk düşmanı" gibi türlü hakaretler ettin.

...

"Gizli ekran görüntüsü" nedir Kalemder ya  Grin  iyice komedi film karakterleri gibi oldun,

Lauda'nın paylaştığı ekran görüntüleri var AltcoinTR grubuyla ilgili, biri herhalde bu konuyla ilgili de bazı teoriler ortaya atmış ki sen de başkalarından duyduğunu komşu Melahat teyzeler gibi burada satıyosun,

tebrik ediyorum ama sen bu hikayelerin neresindesin koçum dürüst ol, bu olaylar dönerken benim Kalemder diye birinden haberim bile yoktu, o gün hangi hesabı kullanıyordun acaba da şimdi bu mevzuları sen yaşamış gibi birşeyler zırvalıyorsun Smiley ?

Geyik seviyesini 300%'e çıkardın forumda, marka değerini düşüren hareketlere girmemeye daha çok dikkat ediyorum bundan sonra.

Not:

Entrikacı Kalemder garanti veriyorum ki forum içinde ve dışında dedikodularına devam edecek, değer verdiğim bazı eski arkadaşlar çok gereksiz yere gündeme gelmesin diye ben mevzuyu Kalemder'in kulaktan dolma öğrendiği kadarıyla bırakacağım, iyi geceler.

Türkçe bölümü inceleyen profesyonel kurumlara saygı duyduğum için de boş dedikodu seviyesinde kalan mesajları bundan sonra elimine ediyorum, bilgilerinize.

21.06.2020: Kalemder'e geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, konuyu asıl başlık olan Trust oylamalarına geri getiriyoruz
legendary
Be A Hope
Tamam wolwoo aslansın sen. Bu arada merit toplanmaz verilir. Kimse bana merit verin diye yalvarmıyor. Haksız merit verdiğini düşündüğün üyeler varsa çıkar göster kanıtlarınla. Deki şu üyelerin verdiği şu meritler hak edilmemiş.

Sürekli boş konuşmalar. @Blacknavy'nin neden sıkıldığını daha iyi anlıyorum.
legendary
Merit: 1138
* Wolwoo nerdeyse her mesajında bir başkasını multi ile suçluyorsun zaten. "Biri çıksada deşifre etse yereldekileri" dedin ve globaldekiler senin emrinle harekete geçtiklerini yazdılar. Bugün kimi etiketlesem diye düşünüyor musun her sabah? Dramasız yaşayamıyor musun? Yerel üyeleri kanıtsız etiketlemek, globalden destek almaya çalışmak ispikçiliktir.

There were already titles you opened.
Look, I don't want to turn this into whats up chat room but I have no idea what you are talking about, as far as I am concern this is first topic about account mdikmetas' ban evasion.
Why did you open a title again when those support messages came?
It would be impossible to open topic before investigation. Back-to-back posts, the same spelling mistake, similar wording:

He is very active member. I hope you choose merit source for the Turkish section. Because at the moment there is one merit source Turkish section. I think , wolwo will be fair.   Good luck.
good luck already.

I support @wolwo to be a source of merit.
I think it would be fair

I was familiar with account gumusi AKA otto_diesel from one of my previous researches and then another account jumps in out of nowhere and triggers my sixth sense, well, I was right and to be honest accounts gumusi/otto_diesel and mandown look like alt accounts.

My turn.

My research about otto_diesel triggered you and you start ranting because of it. Any reason why you are ranting in this topic as well?
prove it if i otto
You prove everyone, prove me too

I am not disturbed by your work. I am currently struggling with this in the Turkish local forum. I just want it to be fair. It is not double standard. The above members actively share every day. These people are real people, no harm to anyone, they have been writing for a long time. Leave them and find merit abuser multis, reveal.

bak yine sallıyorsun, desteksiz...Bthd ve Azerbaba direkt yakalayıp yazmış, onlar da mı ispikçi? BİRKAÇ POST YUKARIYA BAK

http://loyce.club/trust/2020-05-30_Sat_12.05h/487377.html    Bthd hocam senin de trustlist'ende hatırlatırım

I am not disturbed by your work. I am currently struggling with this in the Turkish local forum. I just want it to be fair. It is not double standard. The above members actively share every day. These people are real people, no harm to anyone, they have been writing for a long time. Leave them and find merit abuser multis, reveal
translate:
Yaptığın işten rahatsız değilim. Şu anda Türk yerel forumunda bununla mücadele ediyorum. Sadece adil olmasını istiyorum. Çifte standart değil. Yukarıdaki üyeler her gün aktif olarak paylaşmaktadır. Bu insanlar gerçek insanlardır, kimseye zarar vermezler, uzun süredir yazmaktadırlar. Onları terk et ve liyakatçi multis bul, açığa çıkar

Ben mandown ve gumusi'yi savundum, sen burda rol keserken, dedim ki "bunları bırak, bunlar reel üyeler sen meritleri toplayan multileri bul" herif gitmiş 1 saat sonra koincik ve vycl ile ilgili başlık açmış. ben mi verdim bu bilgiyi?
legendary
Be A Hope
* Wolwoo nerdeyse her mesajında bir başkasını multi ile suçluyorsun zaten. "Biri çıksada deşifre etse yereldekileri" dedin ve globaldekiler senin emrinle harekete geçtiklerini yazdılar. Bugün kimi etiketlesem diye düşünüyor musun her sabah? Dramasız yaşayamıyor musun? Yerel üyeleri kanıtsız etiketlemek, globalden destek almaya çalışmak ispikçiliktir.

* Vispilio, bildiğim kadarıyla lauda çok uzun zaman önce staff'lıktan alındı. Lauda geçen sene de lauda idi. 2019 eylüle kadar desteklemişsin laudayı. Gizli ekran görüntüsünü ve yaptığın yorumlara bahane değil söylediklerin.

İstersen naziyi destekle umurumda olmaz. Unutmaki sırf suchmoon'u eklediğim için bana "vatan haini" "Atatürk düşmanı" gibi türlü hakaretler ettin. Ben hakaret etmedim gerçeği dile getirdim. Kaldı ki türkleri savunduğu için eklemiştim, çoğumuz eklemişti zamanında bpip.org un sahibi. Aranızda ne döndü nerden bileyim.

Bu konuyu gündeme getirmiş olmamın nedeni senin histerik hakaretlerin. Karalamaların sürdükçe karşılık alacaksın. Bugüne kadar laf sokmalarına hep sabrettim, sustum.
legendary
Merit: 1138
Evet beni ispikçilikle suçlayan, timecı marlboracı ilan eden Kalemder beyfendiyi sahneye alıyoruz, alkışlarla... Bunlara negatif feedback ve trust verebilen nadir üyelerden olduğum gerçeğini de hatırlatarak...
Pages:
Jump to: