Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 18. (Read 35316 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
merak eden varsa, para yatırdım yaklaşık 10 dakika içerisinde waves hesabıma geçti, para çekme talebim de 14:15 te verdim , 21000 tl için yaklaşık 40 tl komisyon ödedim, 15:15 te hesabımdaydı para. çok memnunum şimdilik, emeği geçen herkesin emeğine eline sağlık.

iyi bi servisimiz oldu en azından. bakalım işi götürebileceklermi. deloyit türkiyeyle anlaştılarmı acaba?
newbie
Activity: 17
Merit: 1
digilirayla para ceken var mı henüz?

Ben çektim herhangi sorun yok.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
merak eden varsa, para yatırdım yaklaşık 10 dakika içerisinde waves hesabıma geçti, para çekme talebim de 14:15 te verdim , 21000 tl için yaklaşık 40 tl komisyon ödedim, 15:15 te hesabımdaydı para. çok memnunum şimdilik, emeği geçen herkesin emeğine eline sağlık.
jr. member
Activity: 68
Merit: 3
Digiliradan hesap oluşturdum ama telefonuma onay sms'i gelmiyor. Sadece bende mi bu sorun var, başka bu sorunu yaşayan var mı ?
newbie
Activity: 42
Merit: 0
binance ,  waves eklemiş bu arada.   
newbie
Activity: 29
Waves haricindeki coinlerde niye hacim 0 gözüküyor?
member
Activity: 110
Merit: 10

merhaba hocam rica etsem bana da gönderebılırmısınız? tesekkurler

3P53rWZ59V5ZNyaH4SUUJZ3e4iLrgy6A6Wz
member
Activity: 110
Merit: 10
 para çekme işlemlerinde 20 tl komısyon aman tanrım. böylemi girilir bu piyasaya
newbie

evet. yatırma çekme vs herhangi bir sıkıntı yok rahat olun.
newbie
hacmin artması lazım. bunun için de insan lazım. yeteri kadar duyuru yapılmadı bence.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
hero member
Activity: 1666
Merit: 629
Hayırlı olsun, siteniz biraz yavaş açılıyor bende nedense. Bu arada imza kampanyanız vs. mi var?
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Sonunda Digiliramıza kavuştuk, hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla açılışta bazı sorunlar yaşanmış ama düzeltilmiş. Wavesin Digilira üzerinde dolar bazındaki karşılığı şimdilik genele göre biraz yüksek ama hacim arttıkça fiyatın dengeleneceğini düşünüyorum.
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
almanyadaki Türkler için neden telefon sorunu var kayıt olamıyoruz...yapıcaksanız adam gıbı yapın
newbie
Activity: 6
beta çok güzel olmuş gerçekten.

fakat dolar bazında 1 dolar 5 wtry
newbie
beta eldi beyler.
eski dexi değil bunu kullanın hiç beta gibi değil super olmuş

https://beta.wavesplatform.com

teşekkürler, süper mi değil mi şimdi söylemek zor ama gerçekten eskisiyle alakası yok
member
Activity: 280
Merit: 13
Merhaba, digiliraya 0.001 waves göderdim fakat kodu yazmayı unutmuşum ilgilenebilecek bir yetkili var mı?
Kodum: DA991342
digilira waves adresim: 3PBPgtJwSdmLNgHg3WGmC174tXNgRruqJkq
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
beta eldi beyler.
eski dexi değil bunu kullanın hiç beta gibi değil super olmuş

https://beta.wavesplatform.com
newbie
Wavesplatformdan hesap açtım. Şimdi orada btc,ltc, eth vs gibi alt coinler var(Waves ile alınabilen). Bu adresteki cüzdanda wtry göremedim. Yani wtry desteği yoksa nasıl o hesap üzerinden wtry ile işlem yapabileceğim ki.

tablonun sağındakiler kısayollar.  kısayolda sadece waves/wtry var ama elle tablonun üstündeki bi tarafa   wtry yazıp diğer tarafa istediğini yazıp ayarlayabilirsin.
member
Activity: 730
Merit: 56
Wavesplatformdan hesap açtım. Şimdi orada btc,ltc, eth vs gibi alt coinler var(Waves ile alınabilen). Bu adresteki cüzdanda wtry göremedim. Yani wtry desteği yoksa nasıl o hesap üzerinden wtry ile işlem yapabileceğim ki.
Pages:
Jump to: