Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 27. (Read 35316 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Hayırlı olsun, umarım sıkıntısız dertsiz belasız bu projenin üstesinden gelir ve gerçek bir marka çıkarırsınız. Kayıt olmayı denedim ama bir sorun var sanırım site de hata verdi.
member
Activity: 224
Merit: 12
Hayırlı uğurlu olsun. İnşAllah güzel bir şekilde devam eder. Serkan Hocam Başarılar
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Cüzdan doğrulaması için 0.001 waves isteniyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Özel mesaj hakkım yok.

Cüzdan doğrulaması ve haricinde waves borsasında işlem yapabilmek için de 0.003 waves bulunması gerekiyor. Doğrulamasını yapmak istediğin adresi verirsen göndereyim.
newbie
Activity: 24
Merit: 0
Bi şekilde üye olmayı başardım. Siteye TL gönderebilmek için Waves cüzdanı istiyor. Waves Platform'dan bir cüzdan edindim. Waves adresimi Digilira'ya bağlamaya çalıştığımda Waves adresimi doğrulamamı istiyor. Doğrulama için ise bi adres veriyor ve o adrese 0.001 Waves göndermem isteniliyor. Nasıl olucak bu iş anlamadım?

waves lite client e girip ana ekranda waves bakiyenizden send butonuna basıp gelecek ekrana ilgili alanları doldurup gönderiyorsunuz.
ilk defa waves cüzdanı açtıysanız bana özelden waves adresinizi yazın. size göndereceğiniz kadar waves göndereyim.

Gönderdim, şimdiden teşekkürler...
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Hayırlı olsun bu geçit ülkemiz ve kriptoparalar için. umarım reklamı artar ve hacim çoğalır, bunun için hepimize görevler düşüyor..
newbie
Activity: 27
Cüzdan doğrulaması için 0.001 waves isteniyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Özel mesaj hakkım yok.
member
Activity: 203
Merit: 15
siteyi bende açamıyorum fakat sistem başarılı bir şekilde vaadettiği gibi çalışırsa harika olacak.. Soyguncu gibi fee alanlara ders olacak..
full member
Activity: 224
Merit: 100
site bende hala açılmıyor yav Sad böyle bişi olamaz.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Üyelik işlemi tamamdır. Türk Liramız ile dijital platformda nasıl bir tecrübe yaşayacağız bakalım.
newbie
Activity: 5
arkadaşlar bu platformu kullanmak istiyorum fakat anlamadığım bir kaç şey var. herşeyden önce waves konusunda çok yeniyim. digilira'ya üye oldum fakat cüzdan bağlama ve doğrulama yapmak için 0.001 gönderme olayını nasıl yapacağımı bilmiyorum. birisi bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

diğer yandan bu digilira ile btc yada altcoinler alarak tr yada dünyadaki diğer borsalara (bitrex, paribu vs) transfer yapma şansımız var mı? yoksa dece wavesdex içerisindemi dolaşımda kalabiliyoruz.

şimdiden teşekkürler.
newbie
Activity: 27
Yeni cüzdan ekleme ve kimlik doğrulama yapamadım bende.
Çok heveslendim fakat bu kadar az kapasiteli hosting ile bu işe girmeleri hevesimi kırdı.

edit: site kendine geliyor gibi fakat adres doğrulama için 0.001 wawes istemesi yeni kullanıcılar için sıkıntı.

Ben de ilk etapta aynı hatayı aldım fakat boyutu düşürünce ekledi. Bence max. ve min. ölçüler ile ilgili bilgi eklenmeli ilgili sayfaya.

Ölçüler : 500px*350px
Boyut : 200 kb
Format : .jpg

Son durum : Kimlik doğrulaması için onay bekleniyor.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
bu servisin ne kadar gerekli ve önemli olduğu ileride çok daha iyi anlaşılacak arkadaşlar, saçma sapan Türk borsalarının para politikalarından kurtulmak bile başlı başına devrim.
member
Activity: 280
Merit: 13
Digiliradan umutluyum inşallah umduğum gibi hareket ederler
member
Activity: 80
Merit: 10
https://i.imgur.com/0dgtBou.png
Bana reklamı çok yapılıp, icraati eksik kaldı gibi geldi umarım ilerde utanırım bu söylediğime. Fotoğrafı yüklüyorum. Someting wrong diyor Angry Angry
newbie
Activity: 6
Yeni cüzdan ekleme ve kimlik doğrulama yapamadım bende.
Çok heveslendim fakat bu kadar az kapasiteli hosting ile bu işe girmeleri hevesimi kırdı.

edit: site kendine geliyor gibi fakat adres doğrulama için 0.001 wawes istemesi yeni kullanıcılar için sıkıntı.
legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
Bi şekilde üye olmayı başardım. Siteye TL gönderebilmek için Waves cüzdanı istiyor. Waves Platform'dan bir cüzdan edindim. Waves adresimi Digilira'ya bağlamaya çalıştığımda Waves adresimi doğrulamamı istiyor. Doğrulama için ise bi adres veriyor ve o adrese 0.001 Waves göndermem isteniliyor. Nasıl olucak bu iş anlamadım?

waves lite client e girip ana ekranda waves bakiyenizden send butonuna basıp gelecek ekrana ilgili alanları doldurup gönderiyorsunuz.
ilk defa waves cüzdanı açtıysanız bana özelden waves adresinizi yazın. size göndereceğiniz kadar waves göndereyim.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253

Mesajdan anladığım kadarıyla WAVES almak için üye olduğunuz bir yer adres doğrulama için WAVES istiyor!

WAVESdexde de benzer bir sorun var, trade için fee olarak WAVES istiyor. Ekip veya gönüllü üyeler bu 0.001WAVES olayına bir çözüm üreteceklerdir.
newbie
Activity: 24
full member
Activity: 210
Merit: 100
düşün sistemi kur rusyaya git. gel ilk günden böyle ol. şimdi ne diycekler çok yoğundukmu diycekler bakalım.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
Yoğunluğu kaldıramadı digilira, başlangıç aşamasında bu tarz sıkıntılar olabilir, en kısa sürede giderileceğini düşünmekteyim. Giderilmesi zorunlu çünkü çok daha yoğun günler bekliyor digilirayıSmiley
Pages:
Jump to: