Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 26. (Read 35316 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
TL çekme ücretini görünce küçük bir şok geçirdim 10.000 TL'ye kadar olan TL çekim Taleplerinde 20 TL 10.000 TL üzerinde ise %0.2 komisyon ücreti var çok yüksek bence TL çekme ücretlerinde bir düzeltme şart

diğer borsalardaki miner fee ücretini de hesaplarsanız toplamda daha ucuza gelmiyor mu?
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
Anlatılar açıkçası çok hoş ve dikkat çekici geliyor insanlara...

Yüksek komisyondan ve yüksek fee ücretlerinden bizi kurtarırsanız eminim birçok kişi sizi muhtaç olacaktır ve duacınız olacaktır
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
TL çekme ücretini görünce küçük bir şok geçirdim 10.000 TL'ye kadar olan TL çekim Taleplerinde 20 TL 10.000 TL üzerinde ise %0.2 komisyon ücreti var çok yüksek bence TL çekme ücretlerinde bir düzeltme şart
newbie
Activity: 3
herkese merhaba ben de üye oldum başlık baya kirlendi ama nasıl waves gönderilir yardımcı olabilecek arkadaşa minnettar olucam teşekkürler.
hesap: 3PJYcENTqpwtzrQYTwEdL6jD5aMTps5N781
member
Activity: 168
Merit: 24
3PMcgD4B8dR1w6b5VUHv8RF2NomhsdmurrH bana da birisi yardımcı olursa çok sevinirim. hesabı aktif etmem lazım ama waves cüzdanım boş. teşekkürler.

gönderiyorum.

Edit: ulasti, kontrol edebilirsiniz.
newbie
Activity: 5
3PMcgD4B8dR1w6b5VUHv8RF2NomhsdmurrH bana da birisi yardımcı olursa çok sevinirim. hesabı aktif etmem lazım ama waves cüzdanım boş. teşekkürler.
newbie
Activity: 22
Anlatılanlar kulağa hoş geliyor. Hele bir hayata geçsin. Ona göre değerlendiririz. Hayırlı olsun.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yeni başlayanlar için saçma bir uygulama olmamış mı? Hesap onayı için waves istiyor. waves için TL göndereyim diyorum TL göndermek için hesap onayı istiyor.

Birisi bana yardımcı olabilir mi? Onay için 0.001 bir de transfer için 0.003 lazım sanıyorum. toplamda 0.004 waves gerekiyor. Gönderen kişiye karşılığını waves lerimi alınca iletirim.

3PBPgtJwSdmLNgHg3WGmC174tXNgRruqJkq

Bağladığınız Waves adresini doğrulamanız gerekmektedir.
DA117738

Waves adresinizin doğrulanabilmesi için yukarıdaki adrese 0.001 WAVES, attachment veya description bölümüne DA117738 yazarak göndermeniz gerekmektedir. Bu adrese yapılacak hatalı gönderimler kayıplara yol açabilir.

Kendi adresini vermen gerekiyor. Siteye de kendi adresini girerek sana verdiği gönderim adresine 0.001 waves göndererek hesabın sana ait olduğunu ispat ediyorsun.
newbie
Activity: 27
Yeni başlayanlar için saçma bir uygulama olmamış mı? Hesap onayı için waves istiyor. waves için TL göndereyim diyorum TL göndermek için hesap onayı istiyor.

Birisi bana yardımcı olabilir mi? Onay için 0.001 bir de transfer için 0.003 lazım sanıyorum. toplamda 0.004 waves gerekiyor. Gönderen kişiye karşılığını waves lerimi alınca iletirim.

3PBPgtJwSdmLNgHg3WGmC174tXNgRruqJkq

DA117738

Waves adresinizin doğrulanabilmesi için yukarıdaki adrese 0.001 WAVES, attachment veya description bölümüne DA117738 yazarak göndermeniz gerekmektedir. Bu adrese yapılacak hatalı gönderimler kayıplara yol açabilir.

Bana 0,1 gönderilmişti işimi gördüm size de 0,003 gönderdim.

Basit nedenlerden ötürü başlığın çöpe dönüşmesine de izin vermezler umarım buradaki kişilere yardımcı olurlar.

Edit: Hızlıca yardımcı olayım derken yanlış adrese gitti sanırım  Roll Eyes digilira'nın adresini yazmışsınız.
newbie
Activity: 7
Çok teşekkür ederim, gönderen arkadaşa. Şimdi de digiliraya yollamak istediğimde komisyon istiyor 0,001 Waves Sad

pardon teşekkür ederim arkadaşa 0,01 göndermiş...
newbie
Cüzdan doğrulaması için 0.001 waves isteniyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Özel mesaj hakkım yok.

Cüzdan doğrulaması ve haricinde waves borsasında işlem yapabilmek için de 0.003 waves bulunması gerekiyor. Doğrulamasını yapmak istediğin adresi verirsen göndereyim.

0,01 waves elime ulaştı.
Sizin gönderdiğinizi tahmin ederek çok çok teşekkür ediyorum duyarlılığınız için.

@bitpazari    ilginiz için teşekkürler, işlem tamamdır.

Bu arada digilira sıfırdan kayıt olma dahil tüm işlemleri içeren bir video yapılsa güzel olur. yavaş yavaş gelecekler olacak ve aynı sorular tekrar tekrar sorulacaktır.
newbie
Activity: 7
Hesap doğrulaması için 0,001 Waves ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?
3PJhGrCzfDJX5NzdjB6ichTP486tK3x2CmM
newbie
Cüzdan doğrulaması için 0.001 waves isteniyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Özel mesaj hakkım yok.

Cüzdan doğrulaması ve haricinde waves borsasında işlem yapabilmek için de 0.003 waves bulunması gerekiyor. Doğrulamasını yapmak istediğin adresi verirsen göndereyim.

0,01 waves elime ulaştı.
Sizin gönderdiğinizi tahmin ederek çok çok teşekkür ediyorum duyarlılığınız için.
newbie

hocam yardım eder misiniz

DA721137
Göndermeniz gereken Waves: 0.001
Göndereceğiniz Waves Adresi: 3PBPgtJwSdmLNgHg3WGmC174tXNgRruqJkq

Waves adresinizin doğrulanabilmesi için yukarıdaki adrese 0.001 WAVES, attachment veya description bölümüne DA721137 yazarak göndermeniz gerekmektedir. Bu adrese yapılacak hatalı gönderimler kayıplara yol açabilir.

Kendi adresini vermen gerekiyor. Siteye de kendi adresini girerek sana verdiği gönderim adresine 0.001 waves göndererek hesabın sana ait olduğunu ispat ediyorsun.

aynen hocam kafam karıştı alıştık diğer taraflara biraz farklı da gelince burası, kafa gitti iyice Smiley)

cüzdan : 3PG37vzB9xr87tgMFoUdPTejPi6G2Qt11ns

teşekkür ederim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519

DA721137

Waves adresinizin doğrulanabilmesi için yukarıdaki adrese 0.001 WAVES, attachment veya description bölümüne DA721137 yazarak göndermeniz gerekmektedir. Bu adrese yapılacak hatalı gönderimler kayıplara yol açabilir.

newbie

DA721137

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
maşallah herşey iyi güzelde, para çekmede ki komisyon hayvan gibi yüksek. orayada bi el atınız o ne öyle millet 3 tl e para çekiyor yatırma ücreti 1 tl..
çekme de ki tutar.. .... gibi.
newbie
Activity: 24
Beni de unutmazsanız sevinirim Smiley

3P3pyKwh4M8WmrLqw3ZkTDtxF7MoQq5qayD
newbie

@bitpazari   yardım edebilir misin? public key de oluyor mu yoksa doğrudan adres mi gerekiyor?
newbie

3PHXcaT8Kxi94XBJHG8AToNkekpwJJnPkrR

Çok teşekkürler.
Pages:
Jump to: