Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 23. (Read 35316 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519

2 gün sonra güncelleme geliyor görünüm komple değişecek.

@bitpazari

haber nereden bilen var mı? kesin midir? internette böyle bir şey bulamadım

Allah bilir kesin olanı biz nereden bilelim. Cheesy Açılır bugünlerde alıyorsanız alın yoksa eski trenlerden değil hızlı elektromanyetik tren kaşarak yetişemezsiniz. Grin

Smiley kullanıyorum zaten ama merak ettim. gerçekten waves'in bir güncellemeye ihtiyacı var.

Tamam geliyor işte az kaldı, şu an zaten kapalı beta testi devam ediyor ben kullanıyorum, test ediyorum, eskisine göre çok daha iyi. 15 doları kısa sürede görecek hatta 20 doları görmesi kaçınılmaz. 30 dolarda gelir yakında. Tabii ki fiyat olarak bakmıyorum hacim artacak kullanım oranı epey yükselecek doğal olarak fiyatta artmalı. Doğal ve güçlü bir artış bekliyorum. 
newbie
Activity: 42
Merit: 0

@bitpazari

Allah bilir kesin olanı biz nereden bilelim. Cheesy Açılır bugünlerde alıyorsanız alın yoksa eski trenlerden değil hızlı elektromanyetik tren kaşarak yetişemezsiniz. Grin

Smiley kullanıyorum zaten ama merak ettim. gerçekten waves'in bir güncellemeye ihtiyacı var.
hero member

@bitpazari

hero member
Son zamanlarda Türk borsalarının çok fazla kötülendikten sonra herkesin Digilira'yı tavsiye ettiğini görüyorum eğer bu bir reklam çalışmasıysa gerçekten çok kötü bir reklam çalışması çünkü bana göre Digilira hakkında olumsuz bir izlenim bırakıyor, umarım tahmin ettiğim gibi değildir. Digilira'yı bende merakla bekliyorum gerçekten işlevsel bir borsa olacağını düşünüyorum. Şimdiden başarılar.

Reklam çalışması yoktur en azından olduğunu düşünmüyorum övenler, beklenti içinde olanlar haliyle yazıyorlar ona bir şey diyemeyiz ama site zaten aşırı yoğunluktan çöktü 1000 üstü hesap açıldı, waves adresinden zaten bunu görebiliyorsun çok fazla yığılma oldu hit olarak. Daha burada çoğu kişi girip yazmıyor bile, reklamı zaten gönüllü yapanlar var onlarda sözlükte falan paylaşıyorlar destekledikleri için. Bunun haricinde tek tük var mıdır bilemeyiz bilemediğimiz için de düşüncemizi yazsak bile aynı karalamayı biz digilira için yapmış oluruz. 
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Son zamanlarda Türk borsalarının çok fazla kötülendikten sonra herkesin Digilira'yı tavsiye ettiğini görüyorum eğer bu bir reklam çalışmasıysa gerçekten çok kötü bir reklam çalışması çünkü bana göre Digilira hakkında olumsuz bir izlenim bırakıyor, umarım tahmin ettiğim gibi değildir. Digilira'yı bende merakla bekliyorum gerçekten işlevsel bir borsa olacağını düşünüyorum. Şimdiden başarılar.
hero member
Digilira fikrini ortaya atan arkadaşlar forumun uzun süredir kullanıcıları. Bizlerin beklentilerini de iyi biliyorlar. Zorlu bir yolculuğa çıktılar. Bilirsiniz bu tarz işler yapabilmek için cesaret ve sabır gereklidir. Önümüzdeki günlerde teknik sorunlar aşıldıkça ve hacim arttıkça sık uğranan ve hatta vazgeçilemeyen bir exchange geçidi olmasını umuyorum.

full member
Activity: 476
Merit: 100
Digilira fikrini ortaya atan arkadaşlar forumun uzun süredir kullanıcıları. Bizlerin beklentilerini de iyi biliyorlar. Zorlu bir yolculuğa çıktılar. Bilirsiniz bu tarz işler yapabilmek için cesaret ve sabır gereklidir. Önümüzdeki günlerde teknik sorunlar aşıldıkça ve hacim arttıkça sık uğranan ve hatta vazgeçilemeyen bir exchange geçidi olmasını umuyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Beyler bu kadar karamsar ve aceleci olmayın daha Bismillah yeni açtılar Smiley Durun hele elbet düzelir sorunlar
newbie
Activity: 9
İlk günden çökmesi şık olmamış tabi. Ama mantıken bu web sitesi, diğer borsalarda olduğu gibi kullanıcının başında bekleyip fiyat takip ettiği, 7/24 al/sat yaptığı bir yer olmayacağı için bir btcturk veya paribu seviyesinde bile sunucu kapasitesine ihtiyacı yok. Yalnızca para yatırırken veya çekerken kullanılacağı için borsa sitelerinden çok daha az bir sunucu yükü olacaktır.

İlk gün herkes merak edip aynı anda girdiği için kapasite aşımı olmuş olabilir. Sunucu kapasitesini arttırmak tabi ki kesin ama maliyetli çözüm. Zamanla kullanıcı yoğunluğu dengelendiğinde (herkesin aynı anda yüklenmediği dönemlerde) kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Bir diğer sıkıntı da waves dex üzerinde ilk başlardaki hacimsizlik olacaktır. Yüklü alımlar için yetersiz kalacaktır. Bu da zamanla insanların kullanım yoğunluklarıyla aşılabilir ama zaman alacaktır.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
wavesdexte anlık kur kaç hiç belli olmuyor. fiyat tablo arayüzü gerçekten berbat (digiliradan bahsetmiyorum, wavedesk) hiçbir şey anlaşılmıyor . 50 mi 53 mü 57 mi belli değil

newbie
wavesdexte anlık kur kaç hiç belli olmuyor. fiyat tablo arayüzü gerçekten berbat (digiliradan bahsetmiyorum, wavedesk) hiçbir şey anlaşılmıyor . 50 mi 53 mü 57 mi belli değil
full member
Activity: 630
Merit: 103
ilk günden 2000 kişi üye olmuşsa ilerleyen zamanlarda oldukça büyük bir borsa olarak karşımıza çıkacağını düşünüyorum. sunucunun yetersiz kalması normal bi şey, bütün sitelerde böyle yoğunluklar olunca karşılaşılabiliyor.
tabi ki keşke daha çok önlem alsalar hazırlık yapsalarmış.
newbie
sitelerin ilk günden çökmesi büyük şanssızlık olmuş açıkçası. 2000 küsür kullanıcının ilk günden kayıt olması bekledikleri bi şey değildi sanırım. zamamla düzene gireceğini umuyorum. hepimize hayırlı uğurlu olsun.

hem iddialı giriş yapıp hem de içten içe o kadar talep olmaz diye düşünerek yapılan bir şey bu. kaç kere yazdık altyapınızı hazırlayın diye.
çökmeyen site mi var.? devlet siteleri bile yeri geliyor çöküyor. bittrex poloniex bile çöküyor. ilk günün şeyiyle ilgili ilgisiz her şey siteye yumulunca böyle oldu. devamında bi sıkıntı olacağını sanmam.

ben de böyle olmasın istiyorum tabi ki. ama bittrex falan karşılaştırmayalım şimdi  kaç milyon kullanıcı var orda. aynı şey mi?
hero member
Activity: 756
Merit: 500
sitelerin ilk günden çökmesi büyük şanssızlık olmuş açıkçası. 2000 küsür kullanıcının ilk günden kayıt olması bekledikleri bi şey değildi sanırım. zamamla düzene gireceğini umuyorum. hepimize hayırlı uğurlu olsun.

hem iddialı giriş yapıp hem de içten içe o kadar talep olmaz diye düşünerek yapılan bir şey bu. kaç kere yazdık altyapınızı hazırlayın diye.
çökmeyen site mi var.? devlet siteleri bile yeri geliyor çöküyor. bittrex poloniex bile çöküyor. ilk günün şeyiyle ilgili ilgisiz her şey siteye yumulunca böyle oldu. devamında bi sıkıntı olacağını sanmam.
member
Activity: 434
Merit: 14
Bugün kayıt oldum. Bazı eksikler var. Ama olsun. Zamanla giderilir. Kullanacağım bu platformu. Hayırlı olsun.
newbie

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
newbie
digilira mail atmış:

Sayın kullanıcılarımız;
Waves Platform üzerinde hizmet verecek Türk Lirası geçidimiz bugün sabah 10:00'da hizmete girdi. Ancak öngöremediğimiz trafik karşısında sunucumuz yetersiz kaldı ve siteye erişimde aksaklıklar yaşandı.

Sosyal medya araçlarını kullanarak iletmiş olduğunuz eleştirilerinizin hepsini not aldık. Bir daha benzer problemler yaşanmaması adına sunucu tarafında gerekli olan geliştirmeler yapıldıktan sonra sitemiz tekrar faaliyetine başlayacaktır.

Bugün sitemize kayıt işlemlerini başarı ile tamamlamış 2000'in üzerindeki kullanıcıların bilgileri kayıt altındadır. Türk Lirası karşılığı WTRY alan kullanıcılar, sitemizden bağımsız olarak Waves Platform'un sunduğu merkezsiz borsada alım-satım faaliyetlerine devam edebilirler.

Yaşanan aksaklıktan ötürü kullanıcılarımızdan özür dileriz.

digilira ekibi
member
Activity: 80
Merit: 10
https://i.imgur.com/0dgtBou.png
evet çöktü gibi bende giremedim. Waves alalım dedik sabahtan beri uğraşıyoruz. Garp kafasıyla proje yapıldı şark kafasıyla alt yapı mı kuruldu ?  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
newbie
Activity: 28
digilira.com çöktü, giremiyorum siteye  Huh
Pages:
Jump to: