Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 12. (Read 2609 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Haftalık olarak ödül dağıtıldığı için dediğinizde haklısınız ama şöyle bir sorun ortaya çıkıyor ki eğer erken bitme söz konusu olursa ayırdıkları oranı haftalık olarak bölüp haftalık miktarlar tekrar hesaplanabilir.Ekip gerçekten söz verdikleri gibi ayırdıklarını dağıtırsa öyle olması lazım.Kısa sürmesi bir başarıdır.Ve bu başarıda bounty'e girenlerin yaptıkları reklamlarında bir payı vardır.
full member
Activity: 448
Merit: 107
DIW'in bounty başlığı 420 sayfayı geçti şimdiden. Bu nedir böyle
full member
Hardcap yapması durumunda ödülün azalması söz konusu neden olsun ki ?
Eğer ki hardcap yapılmazsa ödülde bir düşüş beklentisine girmemiz gerekir . İstedikleri hardcap yaptırabilmek proje .. Tabiki tüm süreçler hızlanacaktır bu konuda .

Bu kadar aşırı rağbet inşallah kısa sürede hardcap yaptıracaktır projeye .
Ödülün azalması hardcap ile ilgili değil de ICO'nun erken bitmesi ile ilgili. Eğer erken biterse Bounty süresi kısalacak (Mesela 3 hafta) ve daha az ödül alacağız. Bu manada Smiley
hero member
Merit: 502
ICO çabuk biterse bounty ödülleri erken dağıtılabilir mi.Ico bittikten sonra bekletmezler heralde.Ico bittikten sonra 1 ay içinde dağıtacaklarını duyurmuşlardı.Tabi karar onların.Eğer dağıtırlarsa iyice güven kazanırlar.Bazı ıcolar gibi süründürmezler diye düşünüyorum.
Eğer kısa sürede hardcap olursa ICO'nun sonuna kadar beklemeye gerek kalmaz. Dediğin gibi hemen dağıtım yaparlarsa güzel olur.
Bounty süresi kısalmış olur ve az ödül alırız ama olsun. Erken biterse başka bountylere gireriz.

Hardcap yapması durumunda ödülün azalması söz konusu neden olsun ki ?
Eğer ki hardcap yapılmazsa ödülde bir düşüş beklentisine girmemiz gerekir . İstedikleri hardcap yaptırabilmek proje .. Tabiki tüm süreçler hızlanacaktır bu konuda .

Bu kadar aşırı rağbet inşallah kısa sürede hardcap yaptıracaktır projeye .
full member
ICO çabuk biterse bounty ödülleri erken dağıtılabilir mi.Ico bittikten sonra bekletmezler heralde.Ico bittikten sonra 1 ay içinde dağıtacaklarını duyurmuşlardı.Tabi karar onların.Eğer dağıtırlarsa iyice güven kazanırlar.Bazı ıcolar gibi süründürmezler diye düşünüyorum.
Eğer kısa sürede hardcap olursa ICO'nun sonuna kadar beklemeye gerek kalmaz. Dediğin gibi hemen dağıtım yaparlarsa güzel olur.
Bounty süresi kısalmış olur ve az ödül alırız ama olsun. Erken biterse başka bountylere gireriz.
sr. member
Merit: 296
full member
full member
Güzel proje. Şu bountylere ne zaman girebileceğim bakalım.
Yolun açık olsun kardeşim. Sabret, azimli ol. 2 seneye kalmaz girersin bountylere
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Güzel proje. Şu bountylere ne zaman girebileceğim bakalım.
jr. member
Activity: 95
Merit: 1
DIW güzel proje. Bitmeden member olursam katılmak istiyorum.

Yolun oldukça uzun artık . Smiley

Malesef baya uzun görünüyor Cheesy

full member
DIW erken biteceğe benziyor . Repux 'dan çıkamadık bir türlü . Proje genel yapı itibariyle geçerli . Oldukça yoğun ilgi oluşmuş durumda . İnşallah her zaman ki ilgi gibi perişan etmez .

Ya projenin başında ben de DIW'in yolu uzun diyordum. Ama şimdi erken Hardcap mevzusu var ICO çabuk bitecek gibi duruyor Cheesy
sr. member
Activity: 322
Merit: 251

Yolun oldukça uzun artık . Smiley

DIW erken biteceğe benziyor . Repux 'dan çıkamadık bir türlü . Proje genel yapı itibariyle geçerli . Oldukça yoğun ilgi oluşmuş durumda . İnşallah her zaman ki ilgi gibi perişan etmez .
jr. member
Activity: 95
Merit: 1
full member
Bu proje ilgimi çkemye başladı muhtemelen imza boşta olsa buna katılırdım. Tarihleri epey geç. Aslında zamanında yaparlarsa dediklerini pek bir problem yok sonradan ertelemesinlerde.
Ertelemekten ziyade erken bitme durumu var.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu proje ilgimi çkemye başladı muhtemelen imza boşta olsa buna katılırdım. Tarihleri epey geç. Aslında zamanında yaparlarsa dediklerini pek bir problem yok sonradan ertelemesinlerde.
full member

DIW son birkaç haftadır çok çalışıyor!
Gizli Periyot Ön Kayıtlarımız için harika geri dönüşler aldık.
Bu bize uğurlu projemizin sonraki adımları olan Pre-ICO ve ICO için cesaret veriyor!

Nihayet tarihlerimizi tamamladık, takvimlerinizi ayarlamayı unutmayın!

Pre-ICO: 6 Mart- 20 Mart 2018

ICO: 27 Mart - 10 Nisan 2018

Bize Katılın!

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Hocam bu bountyde imza için raporlama yok. Onlar haftalık mesajlarinizi sayıyor. Sizin rapor yollamaniza gerek yok.

teşekkür ederim. ana konuda herkes twitter ve facebook linklerini raporlamış,forum linklerini göremedim acaba başka bir yere mi raporlanıyor diye tereddüt etmiştim.

DIW sadece sosyal medya için raporlama istiyor . Harici olarak imza kampanyasında kampanya yöneticileri kendisi bakıyor profillere girip . yani ekstra olarak başka bir işlem yapmanıza gerek yok .
full member
Activity: 1050
Merit: 152
Hocam bu bountyde imza için raporlama yok. Onlar haftalık mesajlarinizi sayıyor. Sizin rapor yollamaniza gerek yok.

teşekkür ederim. ana konuda herkes twitter ve facebook linklerini raporlamış,forum linklerini göremedim acaba başka bir yere mi raporlanıyor diye tereddüt etmiştim.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
full member
Activity: 1050
Merit: 152
merhabalar. imza kapmanyası ile ilgili linkleri hangi sayfaya raporlamamız gerekiyor. Ana duyuru sayfasında herkes facebook ve twitter linklerini raporlamış. ama forum imza kampanyası için rapor göremedim. 7-8 sayfa taradım. raporlama linkini paylaşırsanız sevinirim. birde ne kadar süre kaldı bitime.
Pages:
Jump to: