Pages:
Author

Topic: Dolar'ı Altın'ı geç üzmeden kazandıran yatırım Bitcoin. - page 2. (Read 701 times)

newbie
Activity: 140
Merit: 0
Artık tam tersi oldu bence, bitcoini bırak dolar ve altına yatırım yap her geçen gün yüzün gülsün, faiz artırımı bile etkilemiyor onları baksana. Bitcoinde düşüşüne devam ediyor.
newbie
Activity: 210
Son bir aydir tam tersi bir piyasa mevcut kripto paralar kan agliyor aksine dolar altin euro ucuyor. Umarim kisa surede tersine doner bu durum.
newbie
Activity: 196
Keske olmasa ama su siralar maalesef dolar ve altinda kazandiriyor bir cok insana dolar bana kalirsa uzak durulmasi gereken bir sey ama altin kullanilabilir bitcoin kendine gelene kadar.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
https://dolarrekorkirdimi.com/

şaka gibi sitesi bile açildi. 10 tl de olsa bize koymaz bizim millete.
member
Activity: 308
Merit: 10
Bitcoin üzmeden kazandırıyordu ama son zamanlarda oda üzmeye başladı. bir türlü 10 bin dolar seviyelerine gelemedi şu iki gündür ciddi düşüş yaşıyor. Bu aralara döviz veya altında kalmak daha kazançlı.
member
Activity: 308
Dolar ve altında ki yükseliş devam ederken kripto para piyasası inişe geçti. Btcoin 7400 gördü bu aralar dövizde kalmak daha mantıklı gözüküyor. Btc yi beklemeye sabrım kalmadı.
sr. member
Activity: 638
Merit: 259
Bütün  sistemler arasında kripto kadar başarılı kat veren hiçbir yatırım yok.. ciddi bir potensiyeli olan btc ileride gercekten dunyaya hükümedebilir. Bizden ayrılmayın esen kalın
member
Activity: 182
Son bir ay öncesine kadar bende aynı fikirdeydim dolar ve altın yerine bitcoine yatırım yapma taraftarıydım. Ama bir aydır kurlar aldı başını gidiyor btc de böyle ralli olmamıştı Smiley
Seçime kadar döviz ve altında kalmak daha kazançlı olabilir.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Dolar ve altın yükselince ekğnomimiz bozulduğundan doğal olarak üzülüyoruz ama birde varını yoğunu dövize yatıranlar var. Bitcoin de yaklaşık beş aydır bizi üzmüyor değil ams sabırla bekliyoruz yükseleceği günleri.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Yine de bitcoin arada bir üzse bile en azından seçeneğimiz çok bi sürü altcoin bitcoinden bagımsız hareket ediyor bunları takip etmek ve yatırımımızı ona göre yapmak çok zor değil iyi şeyler oluyor bu piyasada
full member
Activity: 294
Merit: 101
Kesinlikle Bitcoin varken dolar veya altın almaya gerek yok  zaten almayın fırlamış gitmiş nerelere belli değil o yüzden sadece bitcoin alalım arkadaşlar gelecek burada.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Bu saatten sonra olacak olanı söylüyorum, ülkelerin kendi çıkarları uğruna yaptığı hareketler sonucunda kagıt paraların dönemini kendi elleriyle bir kenara itip insanları kripto paralara yöneltecekler aklı olan bu saatten sonra dolara euroya yatırım yapmaz.
member
Activity: 574
Merit: 14
balina arkadaşın olacak (!)  Grin o söyleyecek sen alacaksın. veya şunu öneririm. telegram pump gruplarına dalın. ama gerçek işlem yapmayın. kağıt üzerinde 1000 dolarınız olsun ve derinlik bilgilerine de bakarak alıp alamayacağını kontrol edin, kar-zarar durumlarına bakın. kazanç varsa deneyin ama 1000 dolarla değil 100-200 dolar gibi paralar ile.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Artık dünya üzerindeki devletlerin kendi çıkarları üzerinde dönen piyasa olayları canımızı sıkmaya başladı zaten, ben de yatırım yapmıyorum çünkü asıl gerçek para dedikleri onlar değil bu.
member
Activity: 196
Hocam bu memlekette bu iktidar ile dolara yatırım yapan herhangi bir insanın kaybedeceğine asla ve asla inanmıyorum doğrusunu söylemek gerekirse.
member
Activity: 322
Merit: 14
Zor bir piyasa burası burada zarar edenler yanlislikla pumplanmis coinlere girerek ciddi zarar edenler var. Yatırımının %50-70gidenler var. Dolarda en fazla ne kadar kaybedebilirsin 4.30dan alsan bile (salak değilse almaz) taş catlasin 3.50 olur. Bu da %25filan yani ve en uç örnek.
member
Activity: 238
Aralık ocak ayında girenlerin üzüldüğü kadarı ben dolar ve altında yaşayan görmedim sanki. Bunlar en fazla %20zarar ettirir ama bitcoinde yanlış yapılan hamle veya kısa süreli takip edememek ciddi zararlara neden oluyor.
Katiliyorum hocam eger bitcoinde takip edemiyorsaniz piyasayi oldukca buyuk zararlar yaptirabilir. Ama altin dolar oyle degil.
jr. member
Merit: 3
Dolar ve altin son zamanlardaki yaptigi yukselislerle bitcoin kadar dikkat cekiyor bence.
jr. member
Merit: 3
Bitcoin kadar kazandiracak olan dolar ve altin var bence artik her ikiside saglam yukseliyor.
member
Activity: 252
Merit: 11
Aralık ocak ayında girenlerin üzüldüğü kadarı ben dolar ve altında yaşayan görmedim sanki. Bunlar en fazla %20zarar ettirir ama bitcoinde yanlış yapılan hamle veya kısa süreli takip edememek ciddi zararlara neden oluyor.
Pages:
Jump to: