Pages:
Author

Topic: Dolar'ı Altın'ı geç üzmeden kazandıran yatırım Bitcoin. - page 5. (Read 701 times)

member
Activity: 196
Merit: 12
otisbey
uzun vadede birikim için mntıklı elinde yatırım için bir bütçesi olanlar için en mantıklı adım bitcoin olur 3 5 yıl hatta 10 yıl sonra piyasası ne olur tamamen şans zenginde olabilir hemde çok zengin piyasa iyice dibide görebiir fakat 10 yıl gibi  bir süreçte kazandırır diye düşünüyorum
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
18 19000usd lerden alim yaparak bitcoin alimi yapan insanlarda var. Bir kismi umidini yitirip tekrar faiz altin usd ye donduler. Daha onceki yukselisten sonra toparlanmasi yillar surmustu. Bu sefer oyle olmaz insallah da bozdurdugumuz altin ve dovizlerin karsiligini aliriz
full member
Activity: 406
Merit: 104
dolar zaten bir yatırım aracı değildir, bu yüzden bitcoini kullanmak benim daha çok hoşuma gidiyor, gayet de iyi oluyor bu durum.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Dolar içinde hala yukarı doğru bir hareket olacağını düşünüyorum, faiz arttırımı ancak hızını kesti ama tedbire rağmen düşüş olmadı desek yeridir. Yazık TL nin eriyen değerine.
member
Activity: 238
Kar açısından bitcoin kadar iyi kar ettiren bir döviz yok yatırım olarak. Ancak riskleri de bitcoin kadar değil doğal olarak dolar ve altının. Daha az kar edersiniz ama garanti olur. Ama ben bunu geçiyorum tabi ki sonuna kadar heyecan sonuna kadar BTC !
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Evet eyvallah bitcoin üzmedi ama kazandırmadı da umudumuzu kaybetmeden ilk günkü hırsla çabalıyoruz ah bir yükselişe geç be bitcoin.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Zamaninda altin dolar yerine bitcoin alsaydik daha guzel seyler konusabilirdim ama bana o kadar fazla kazandirmadigi icin ben altcoinlere yoneldim ama yine de bitcoinin saglamligina inaniyorum.
member
Activity: 294
kesinlikle ne altın ne dolar, ne euro, bunların hiç biri işe yaramaz en güzeli ama en güzeli bitcoine yatırım yapmaktır
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Bitcoinin yükselmesinin ülkemizin ekonomisine olumsuz bir etkisi olmadığından, Bitcoinin yükselmesi gerçekten sevindiriyor yatırımcı olan bizleri. Fakat üzmeden kazandırıyor diyemeyiz. İki hafta evvel burada piyasa yüzünden yas tutuyorduk, neyse ki zararlarımızı telafi etme şansimız olabilir.
member
One Token to Move Anything Anywhere
Bitcoin treni kalkmaya başladı yavaş yavaş şimiden 10 bin dolar seviyelerine gelmeye başladı mayıs - haziran - temmuz - ağustos - eylül -ekim -kasım - aralık - ocak  Bu aylarda kaç para olcak  yeni rekorlar geliyor

newbie
Merit: 0
üzülen çok üzüldü ama.o kadar çok var ki yüksekken girip düşükten satmak zorunda kalan.ama tabi ki bunun bitcoinle bir alakası yok ama üzüldüler işte.
full member
Activity: 616
Risk diğerlerine göre daha fazla tabi ki burda risk alamıyorsanız yatırım da yapmamalısınız. Özellikle ülkemizde ekonomiyle alakalı olumlu sinyaller yokken döviz kurundaki ve kripto piyasasındaki artış kazancınızı katlayabilir.
member
Activity: 179
Dolar ve altında 1 senede  kazandığınızı kripto parada 1 ayda alabilirsiniz ama riski altın ve dolara göre çok çok yüksek bu cesaretiniz varsa paranızı bitcoine yatırın
full member
Activity: 230
Bence öyle değil altın ve döviz bir günde %10 %15 inmez yavaş yavaş iner sizde pozisyonunuzu ona göre ayarlarsınız ama bitcoin her an iner ve çıkar
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Döviz ve altının yükseldiği dönemlerde gerçektende ülkemiz için olumsuz gelişmeler yaşanmış oluyor. Dolayısıyla yatırım yapmış olsak dahi bunların yükselmesine sevinemiyoruz çünkü bireysel kazanırken ülke ekonomisi zarar hörmüş oluyor. Bitcoinden kazanırken üzülmek için hiç bir neden göremiyorum.
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Bence yatırm yapmadan önce ilk şu soruyu arasak kendimizde ben yatırım yapmak için pskolojik ve maddi anlamda gerçekten hazırmıyım ? işte bu soru benim kilit sorumdur eğer dump sezonunda pskolojik olarak iyi olmasaydım kimbilri ne kadar zararım olurdu siz siz olun iyi düşünün.
full member
Activity: 476
Klasik yatırım araçları artık doyum noktasına ulaşmıştı bu yüzden kripto para borsası çıktı ortaya. Şimdilik insanı üzmeden kazandıran yatırım aracı bitcoin eğer çok hırs yapmaz isen.
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hepsi üzüyor hocam ya. üzmeyen bir yer yok. yatırımın her türlüsü üzer de kazandırır da. yani bu kadar net konuşmak yanlış bence insanları yanlış yönlendirmeyin.
member
Activity: 294
Merit: 11
üzmeden mi? ahahaha Cheesy üzmeden nasıl kazandırdı onu pek bilemedim şu an. güldürdünüz hocam ya. daha düne kadar hatta hala da zarar üstüne zarar yaşayan var psikolojik çöküntüye girdi millet.
member
Activity: 182
Merit: 11
Bence de bu durum tam tersi gereken adımlar atılmadığı takdirde bu piyasa da yaşanılan zarar çok daha acı oluyor diğer piyasalara göre
Pages:
Jump to: