Pages:
Author

Topic: Dolar'ı Altın'ı geç üzmeden kazandıran yatırım Bitcoin. - page 4. (Read 701 times)

newbie
Activity: 238
Merit: 0
Dolar da bitcoin kadar kazandiracak bir alan olmaya basladi bence. Ama bu durum tabiki iyi degil.
full member
Activity: 742
Merit: 112
bitcoin üzmeden kazandırır mı? her koşulda hayır. Haziranda alsaydın 6 ay boyunca kazandıracak çok zamanı vardı. Aralık sonu ve Ocak itibari ile aldıysan her koşulda kaybedersin. tabi buradaki kastettiğimiz hodl yapanlar. zarar için hedef belirleyip satacak, bırakıcan iyice ucuzlayınca, suların durulma anında o parayı tekrar konuşturucan.
newbie
Activity: 112
Mantıklı yatırım gibi görünüyor ama şu anda mantıklı. 19000usd ye birden çıktığında baya insanın canını yaktı bizlerde dahil. Bu fiyatlardan olumsuz bir haber olmazsa yukarıya doğru gidiyor
newbie
Activity: 210
bitcoinde yeri geliyorki yatırımcısını üzüyor hemde yüz üstü yatırıyor anlık ve hızlı düşüşleri oluyor. dolar euro da öyle değil kar az oluyor. zararda az oluyor. bitcoin daha karlıSmiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin fiyatındaki yükselme dönemlerinde bir kaç ayda zengin olmak isteyen ve koşarak piyasaya giren herkesi üzdüğü doğrudur fakat sabreden ve akıllıca tradeler yapan yatırımcılarını üzmemiştir.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Aynen bende bu piyasayla tanışmadan önce döviz ve hisse senedi işlemleri yaparak geçimime ek gelir elde etmeye çalışırdım, görüyorum ki  bu piyasada bazen kaybetsemde kaybettiğimden kat kat fazlasını geri kazandım.

newbie
Activity: 210
o kadar çok üzülen oldu ki ama bitcoinden değil tabi ki.kendi bilinçsizliklerinden kaynaklı parayı vurma düşüncesinde olanlar üzüldü..
newbie
Activity: 154
Üzmeden kazandıran demişsin ama hiç öyle değil arkadaşım Smiley çok üzdü bu bitcoin meleti beni. Ben alım yapıyorum o düşüyor ben satıyorum o yükselmeye başlıyor. Beni hiç sevindirmedi btc. Ama almaktan da vazgeçemiyorum.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Altını huyu belli. dolarında aşağı yukarı belli artık. Ama bitcoine güvenipte kimse iş yapmaz. Attın bitcoine göre daha güvenli. Altın üzmez bence. Ama bitcoin dokuz doğurtturur adama. Bitcoinin aksiyon dozu çok yüksek.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Bitcoin e de dolara yatırım yapılabilir portfoyu bölerek yatırım yapmak en mantıklısı bence ve karı reelize etmek, kademeli olarak giriş çıkış ile kar edilebilir. Ancak gözü kapalı yatırım can yakabilir.
newbie
Activity: 140
Bitcoinin ortası yok ya tamamen kazanacaksın ya da tamamen kaybedeceksin
Aöa şuan da kazandırıyor
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bitcoin üzmez mi hiç dehşet seviyede üzüyor fakat kazandırınca da deli gibi sevindiriyor insanı, kazanç ve kayıp bu kadar volümlü olursa tepkiler de böyle oluyor tabii. Dolar ve altın yanında birer hiçtir.
full member
Activity: 392
Merit: 101
kesinlikle hocam, bu saatten sonra altına dolara yatırım yapmak saçmalık,   hele hele dolara hiç yatırım yapılmaz zaten dolar enflasyonu var, anca bir süre beklenir o kadar
member
Activity: 252
Merit: 10
arkadaşların dediği gibi dolar altın euro belki 2x  10x 20x  yapmıyor ama bence altına yatırım yapmak mantıklı cünkü altında düşüş sürekli yasanan birşey değil ve altın dünyada en cok değer kazanan madendir.
member
Activity: 143
Dolar ve altın da son dönemlerde iyi arttı gerçekten yatırımcısını üzmedi ama bir bitcoin değil bence de. Tabi ki bitcoin daha riskli bunu göze almak lazım
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
yatırımlarımın tamamını bitcoin olarak değerlendirmeyi yanlış buluyorum. netice itibariyle bitcoin henüz çok esnek bir fiyat yapısına sahip ve bu da tedirgin olmama olanak veriyor.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
üzmeden kazandıran yatırım mı? bitcoin üzmüyor mu gerçekten?
valla 16kdan sonra alanların hepsi üzülüyor şu anda hemde nasıl üzülüyor.

üzülmeden az olsun benim olsun kesin yükselsin dersen dolar al altın al. düşmez devamlı yükselir.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
Doları altını geçerim fakkat bitcoinin üzmeden kazandırdığı görülmemiştir, bazen önce üzer sonra kazandırır, bazende önce kazandırır sonra üzer, kilit noktalarda giriş çıkış yapamayan herkese bazı krizler yaşatmıştır dönem dönem.
member
Activity: 154
Gereken dikkat gösterilirse bu piyasa çok iyi paralar kazanılabilir ama yanlış bir hamleyle tüm varınızı yoğunuzu kaybedebilirsiniz
member
Activity: 336
Merit: 11
Altin garanti olarak dusunulebilir ama oldukca zor bence cunku uzun vadeli bir yatirim araci. Ama bitcoin dogru kullanilirsa mantikli bence.
Pages:
Jump to: