Pages:
Author

Topic: Dolar'ı Altın'ı geç üzmeden kazandıran yatırım Bitcoin. - page 3. (Read 701 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Dolarla altinda basite alinacak yukselisle yapmiyor. Bazen bitcoin yerine dolar alasi geliyor insanin.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
hepsini anliyorum da altında nasıl kaybettiniz ya? altında zarar eden duymadım, yeteri kadar bekleyen herkes altında kar eder, (kısa vadeli ise ayrı tabi)
newbie
Activity: 168
Bu senenin 2 .yarısında ben de ciddi bir patlama bekliyorum. Piyasa hacminde ciddi bir artış yanı zamanda da yeni yatırımcılarda da artış var. Umarım bu olumlu hava daha fazla devam eder.
member
Activity: 322
Merit: 12
Bitcoin hatta diğer coinler ile kısa zamanda ( 3 4 ay ) ciddi katlamalar yapılabilir. Ozellikle bu anlamda dolar ve altın bitcoini geçemez lakin şu da gerçek ki doğru zamanı takip etmedikce piyasaya doğru bakmadıkca çok üzen bir yatırımdir. O yüzden güvenli olsun uzmesin diyorsan dolar ve altından vazgeçmeyeceksin.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
bitcoin yatırımcını küstürebilecek coindir. güldürecek de. paranın hepsi ile bir ümit alırsın ve kazanmayı düşünürsün. %10 kazanırsın satayıp şimdi düşer dersin satarsın yükselir gider. kriptolar gerçekten kazançlı ama herkes kazanamaz çok hızlı oyuna gelinebiliyor.
member
Activity: 62
Merit: 10
döviz son ayda iyi getiri verdi ama dijital pazar 3 ayda x3 yapma şansı verir
member
Activity: 70
uçuculuk nedeniyle btc nin kazanç sağlama oranı muhakkak yüksek kişileri çekim nedenide tam olarak bu
member
Activity: 224
Bugune kadar oyleydi belki ama bugunlerde yukseliste oldukca zorlaniyor umarim bugunleri de atlatiriz.
member
Activity: 308
bitcoin bir tarafı üzmeden diğer tarafa kazandırmaz ki.. dolarda da yıllar sonra belki düşüş görülür tekrar 3 ün altına geriler. altın ise artar giderek diye düşünüyorum
full member
Activity: 364
Merit: 100
btc nin bu dengesiz hareketlerinden artık midem bulandı. hop yukarı hop aşağı. nerde alıp nerde satacagımızı şaşırdık. altın ve dolar öyle mi. trend bellidir her zaman yukarı. tabiki btc nin yeri ayrı ama dolar altınla niye mukayese ediyosunuz. onlar başka bir derya
member
Activity: 195
-
hiç de erken değil hocam, ne yapacaz 30 sene bekleyip öyle mi işte değer yükleyeceğiz, bu açıdan bakarsanız geç bile kalındı world currency için
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
bu yatırımında kazançlı olma süresini dolduracağını bir süre vardır mutlaka, bana kalırsa altına dolara sterline yüklediğimiz anlamı bitcoin'e yüklemek için biraz erken davranıyor olabiliriz
full member
Activity: 314
Merit: 101
doları altını asla es geçemezsiniz. insanlar dolara altına vadeli işlemlerle yatırım yapıyor, evet btc de de bu var ama dolar ve altın daha stabil fiyatlara sahip olduğu için daha güven veriyor. btc vadeli işlemler de bir anda iflas ettirebilir. dikkat etmek lazım.
member
Activity: 364
Merit: 20
Hocam artik hersey kazandiriyor. Tl deger kaybina basladi bunkolay kolayda duracak gibi degil. Hersey bizim paramiza gore deger kazanacaktir yani.
member
Activity: 196
Merit: 12
otisbey
bitcoin uzun vadede altındanda daha fazla kazandırır ama insanlar pek güvenemiyor o ağırlığı sıcaklı hissetmeyince bitcoin patlayacak gibi geliyor millete ister istemez ama sağlam yatırım sağlam kazanım getirir
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Çok katılmıyorum buna. Tamam bitcoin daha iyi kazandırmış olabilir ama bunun garantisi yok. Fakat parasını dovize yatıranlar uzun vadede hep kazandı. Siz hic ülkemizde altının yada doların değerinin düştüğünü gördünüz mü?
newbie
Activity: 252
Dolar değilde altın hiçde gözardı edilecek bir durum değil ama uzun vadede bitcoin çok kazandırıyor buna karşılık risk oranı bitcoinde altına göre daha fazla.
newbie
Activity: 112
Eğer piyasa bilgisi sağlamsa kaldıraçlı işlemlerle rahatça kazanılabilir. Tabi crypto dunyasında kar marjları daha yüksek kaça katlayacağının sınırı yok
newbie
Activity: 152
kesinlikle katılıyorum..para kenarda duracağına borsada dursun.en kötü at ethereum ya da bitcoine 2 ye katlayınca çekersin..
newbie
Activity: 238
Altinda dolarda garanti yerler bence. Ama bitcoine inanc tam olarak saglanmis degil bence.
Pages:
Jump to: