Pages:
Author

Topic: Enjin Coin fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı - page 2. (Read 15320 times)

newbie
Activity: 99
Merit: 0
2 haftada btc bazında 8x yaptı az bişey değil , ilk artmaya başladığında %20 ile çıkış yaptım düşünce alır adet artırırım diye nebileyim böyle oalcak, yine terste kaldık %800 deli bara edermiş sattığım enj ler
member
Activity: 560
Merit: 12
Zamanında enj sayesinde güzel arbitajlar yapıyordum. Crytopiadan alıp binancede satiyordum. Şimdi topia kapalı olmasa güzel fırsat sunardi.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Crytopia'daydaı galiba yanlış hatırlamıyorsam bu coin sık sık pump yiyordu geçen yıldı yanlış hatırlamıyorsam
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Bu tarz haberlerin çıkması güzel.Enjin uçtu gitti.Diğer bağlantılı coinlerde beraber yükselecektir.Kripto piyasasının dışında olanlar için tekrar cazibe merkezine dönüşebilir bu haberler.Etkilerini büyük düşünmek lazım.
member
Activity: 462
Merit: 42
enj coinin hikayesine baktıfğımız zaman bu samsung muhapbetinden coin uçtu gitti bende de çok az bir miktar vardı yani balancede görünmüyordu bile Smiley sonra bu çıkısta görünmüş baya çımkmış yani.
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Enjin altcoinlere can oldu gibi.Şimdi Knc'yi taktı peşine.İkisi güzel hacim yakalamaya başladı.Bu tarz fırsatları kaçırmamak lazım.Saçma sapan pumplara girmektense büyük haberleri olan coinlere girmek daha mantıklı riski daha az.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
Zamanında elimde hatırı sayılır miktarda vardı ama mecbur kalıp zararına çıkarmıştım elimden. Çok ucuza vermişim çok.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Enjin cüzdanında token değişimi için Kyber Network Platformu ile anlaşma yaptı.Bu haber %50 civarında bir artış getirdi KNC'ye.Enjin ile paralel bir artışa girebilir KNC.Platform olarak da daha önceden takip ettiğim beğendiğim platformlardan biri.Bu seviyelerden yukarılara güzel artışlar yapabilir.Takip etmekte fayda var.

KNC yi bende takibime alayım. özellikle bazı tokenler birlikte hareket edebiliyor. knc den en az %15 alsak yeterde artar bile bu ortamda.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Enjin cüzdanında token değişimi için Kyber Network Platformu ile anlaşma yaptı.Bu haber %50 civarında bir artış getirdi KNC'ye.Enjin ile paralel bir artışa girebilir KNC.Platform olarak da daha önceden takip ettiğim beğendiğim platformlardan biri.Bu seviyelerden yukarılara güzel artışlar yapabilir.Takip etmekte fayda var.
newbie
Activity: 19
Apple, samsungdan geri kalmaz bi’ karşı hamle gelebilir ama bu hangi coin veya tokenle olur onu bulmak lazım.
member
Activity: 504
Merit: 11
Enjin Hakkında pek bir haberde göremedim.Az önce Binance görünce konuya bakmak istedim.Gerçekten çok iyi bir pump olmuş bozduranlar iyi kazanç yapmıştır.

Samsung gibi bir teknoloji liderinin isminin geçtiği her projede, böyle yukarı doğru hareketler olur tabi ki. Haberi duyduğum anda bir miktar almak istedim ama malum elimde patlar diye geri çekildim. Demekki bazı haberleri kulak arkası yapmamak gerekiyor.  Smiley
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Gördüğüm en anlamsız zıplamayı yakaladı. Hiçbir makul tarafı yok böylesine yükselişin.
Dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden Samsungun telefonundaki cüzdanına girebilen sayılı coinlerden olması yeterince makul bir sebep değil mi sizce yükseliş için?
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
1 sene önce borsalara ilk girdiğinde Binance üzerinden BNB tutanlara belli bir oranda dağıtılmıştı ENJ. Oradan hatırlıyorum. Elime ufak bir miktar geçmişti. 1 ay sonra sattığımda bugünkü fiyata çok yakın bir yerden satmıştım. Çok yükselse de çok düşse de benim için fark etmeyecekti... Fakat geçen hafta 1000 sat civarındayken, şu anda 5000 satı aşmış. Uzun bir aradan sonra eski zirvesine dönmüş yani. Dolar bazında ATH yapamasa da BTC bazında ATH yapmış. Çok deli yükseliyor. Büyük bir anlaşma çıkarsa ortaya daha da yürür gider.
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Enjin Hakkında pek bir haberde göremedim.Az önce Binance görünce konuya bakmak istedim.Gerçekten çok iyi bir pump olmuş bozduranlar iyi kazanç yapmıştır.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
İlk çıktığı zaman yine uçacak kaçacak denilen bir tokendi.  Bu kadar gidecek ne yaptı merak ediyorum doğrusu. Bazı kimseler tarafından iyi pumplaniyor gibi. Bu fiyatlardan alanın elinde kalır gibi.
member
Activity: 244
Merit: 20
Takım tarafından bilerek pumplandığını düşünüyorum. Son 1 ayda 3-4 kat artmasına sebep olacak ortada gelişme göremiyorum. Gerçi eğer takım pumpluyorsa o bile bir gelişmedir helal olsun derim. Çünkü nice güvendiğimiz projelerin takımları ellerindeki tokenleride satıp fiyatını piç edip çekip gitmişlerdi.
newbie
Activity: 98
Gördüğüm en anlamsız zıplamayı yakaladı. Hiçbir makul tarafı yok böylesine yükselişin.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Airdrop muhabbetine cüzdanını indirdim ama cüzdana hakkında hicbirsey gelmedi. Öylece duruyor. Bari cüzdana 3-5 enj atsalardi  iyi olurdu.
member
Activity: 742
Merit: 19
gidene el sallamak lazım diye düşünüoyrum.Baya yükselmiş mi yoksa yeni mi yükselmeye başlıyor.Samsung anlaşmasının doğruluğu ve çıkabileceği seviye ne kadar olmalı.Şu an takip etmekten başka bir seçenek yok gibi.Bu fiyatlar ucuz diyerek alan olabilir satanda olabilir.Bakalım nereye gidecek fiyatı.
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Günde 3 saatımı youtube da harcadıgım şu sıralar  sureklı oyun vıdeolarını ızledıgım ve oyun kanallarının cabuk buyumesınden sonra kendıme  kendıme oyun uzerıne hangı coınler var dıye sorup sonra  araştırma yaptığım ve tamamen youtube sayesınde elimde  29600 tane olan ve şu an sorgulamanın ne kadar güzel bişi olduğunun tadını cıkaran ve fıyatının 0.24 olmasından mutluluk duyduğum coindir..🌎
Pages:
Jump to: