Pages:
Author

Topic: Enjin Coin fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı - page 4. (Read 15320 times)

full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
bu coini çok duyup almak için niyetlendim ama hep ters zamana denk geldi. biraz düşsün dedikçe daha fazla arttı bu coin. nasip değilmiş napalım.
member
Activity: 336
Merit: 11
Bir haftada yüzde %150 artmış. Muazzam bir oran, dikkate değer. İyi araştırılıp alım yapılabilir gibi görünüyor.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Ozellikle bugun yakindan takip edilmesi gerekiyor 27 seviyelerinde 43 btclik bi satis orderi var fiyatta saglam dusus gosterebilir o satistan sonra bakmakta fayda var
member
Activity: 490
Merit: 10
Sürekli araştırmayı düşünüp vakit ayıramadığım bir coin. 2000 seviyelerinden alım mantıklı sanırım. Güzel artış gösterdi zaman içerisinde. Umarım çok geç kalmamışızdır.
newbie
Activity: 38
an itibariyle bir düşüş trendi başladı gibi görünüyor. 1700'lere gelirse ben de yatırım düşünüyorum. uzun vadede gayet kazançlı bir coin olacağının sinyallerini verdi..
member
Activity: 63
"Highest ROI crypto infrastructure"
enjin son zamanlardaki en iyi kazandıran coin lerden bir tanesi oldu benim ve arkadaşlarım için, umarım böyle devam edecek diye düşünüyorum
member
Activity: 182
Dün akşam söylediğim yerden alan %25 karını cebe koydu. Cüzdanlar yarın çıkıyor.
Şuan 2350 satoshilerde. Bir tane 40 BTC'lik sanal duvar var. Bu eleman ne zaman çıksa coin %50 fırlıyor, benden söylemesi...

Güncelleme: Duvar dediğim gibi sahte çıktı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Masallahı var aldıgımdan berı artıyor, hayatımızı waveste stratıste curutuyoruz, enjın gıbı 2-3 proje bulsak hepsını katlar da katlar. Bugunlerde waves strat yerıne bunun gıbı coınlere gırmeye basladım ve daha ıyı kazanıyorum.
full member
Activity: 238
Merit: 102
Vaybe enjin ne kadar büyük bir artı göstermiş ben bu bakadarını tahmin edemiyorum. İşte az da olsa yatırım yapmak lazım diye boşa demiyorlar demekki.
full member
Activity: 462
Merit: 102
Enjini hatayla alıp sattım keşke satmayıp bekleseydim 4 kat artmıştı bitcoin miktarım hay arkadaş şansıma keşke bekleseydim diyorum arkadaşlar şansıma tüküreyim
full member
Activity: 266
Merit: 190
Enjin ile monetha fiyati esit zamanda artip azaliyor bende ikisindende var ve Garip bir sekilde dususlerde artislarda ayni, bu iki token arasinda bir benzerlik gören varmi ?
member
Activity: 239
Merit: 12
geçenlerde milliyette galibaalınabilecek altcoinler arasında bunuda yazmıslar 5 altcoinden biri olarak Cheesy onlar bile enj'deki cevheri görmüş
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Gerçekten çok iyi bir proje olduğunu düşünüyorum.Özellikle bu ilgi alaka benim için çok önemli her gün yeni bir şey yapıyorlar her gün gelişiyorlar ve bunları da böyle duyurmaları çok güzel bir şey.Minecraft mesela çok büyük bir piyasa bence hatta tahmin edebileceğimizden de daha büyük.10x yapması işten bile değil.
member
Mobil uygulamarın ve cüzdanın çıkmasına 2 günden az bir süre kaldı. Uygulamanın görüntüsü bile 1700 satoshiden 3100'e çıkarmıştı. Şuan 2000 satoshilerde.
Yarın ve Pazar sabahı iyi bir çıkış bekliyorum. Şuan alım fırsatı olarak gördüğüm için bildirmek istedim.
member
Activity: 210
Ekibin çok aktif olduğu kesin. Telegramda sorulan sorulara anında cevap veriliyor. Ekibin bu kadar dinamik olması insanları daha çok çekiyor. Alan itibariyle de avantajları var. Uzun süre elimde tutacağım hatta daha fazla eklemeyi düşündüğüm coin. 7 ocakta wallet çıkmasıyla daha da yükseleceğini tahmin ediyorum.
newbie
Activity: 15
Girdiğim en isabetli İCO bu oldu Smiley ve dahada geleceği parlak benim düşüncem 1 $ ı çok rahat geçer ileriki haftalarda hele ki Wallet ve Mincraft plug in yayınlasınlar ozaman görün siz Smiley
member
Sureklı yenı haberler verıyorlar, yaptıgım yatırımların boyle calısıyor oldugunu gormek cok guzel, kımısı yatırım yapıyosun aylarca tek bır haber bıle yok. Enjın kalıtesını gosterıyor gercekten.
Uygulama için penetrasyon testlerini tamamlamışlar. Şimdi API servislerinde güvenlik testlerini yapıyorlar. API servislerinin kontrolü bir kaç güne tamamlanır.
Uygulamanın ilk sürümünden sonra ki planladıkları şey, oyunlar içerisindeki varlıkları enjin üzerinden al/sat yapılması. Bu nokta da escrow servisini Enjin'in kendisi vermiş olacak. Bence proje çok iyi ve şuan oldukça ucuz, lakin 2-3 ay içerisinde de öyle 5-10 kat artmasını falan beklemiyorum.
Tren henüz hareket etmedi. Umarım 2-3 büyük yatırımcı ile anlaşmak yerine, insanların dikkatini çekecek işler yaparlar.
Ben elimdeki enjinleri 2019-2020 gibi satacağım. Tabi hedefledikleri gibi ilerlediklerini göreceğim üzerine. 2 yıl sonra $10 olsun. Bizde emekli olalım Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Sureklı yenı haberler verıyorlar, yaptıgım yatırımların boyle calısıyor oldugunu gormek cok guzel, kımısı yatırım yapıyosun aylarca tek bır haber bıle yok. Enjın kalıtesını gosterıyor gercekten.
member
20 dk önce Twitter'da yeni bir duyuru yayınladılar.
Enjin Wallet Coming Soon with 600+ coins that have been redone and resized for a nice, sharp look!
https://www.enjinwallet.io

IOS ve Android için dijital akıllı cüzdan bir kaç güne geliyor. Fiyat şuan çok iyi.

Aşağıdaki makaleyi de okumanızı tavsiye ederim.
https://www.huffingtonpost.com/entry/the-top-5-crypto-projects-to-watch-in-2018_us_5a4c6a77e4b06cd2bd03e359
member
Activity: 224
Merit: 52
Bir süredir takip ediyordum bence değerinin üstünde seyrediyor 1500lerden 1600lerden satıp tekrar düştüğünde 900lerden 1000lerden toplayabilirsiniz 10 gündür böyle bir seyir var. YTD!
Pages:
Jump to: