Pages:
Author

Topic: Enjin Coin fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı - page 5. (Read 15318 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
Proje güzele benziyor.Zaten hirozaki söylüyorsa vardır bir bildiği Grin Grin.Uzun vade için tutulabilir gibi.Twitterda da sürekli denk geliyorum.BTC nin hareketlerine karşıda gayet iyi durdu.BTC stabilleşince güzel bir yükseliş görebiliriz.Beni korkutan tek şey miktarıydı ama artık pek de önemsemiyorum.Umarım yanılmayız.YTD
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Normalde bu kadar arttıktan sonra bir coini satmayı düşünürdüm ama enjin'e garip bir şekilde fazla güveniyorum.Umarım yanılmam ve fiyatı daha hızlı bir şekilde artmaya devam eder. Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
240 satoshi iken konuyu açıp uyarmıştım, alan arkadaşlar çok iyi kazandılar. Buralarda da duracağını düşünmüyorum. 2000 satları da geçer btc yatay harekette kalırsa.
Sen soyledıgınde alamasam da 0.08 dolar cıvarındayken aldım btcnın dusmesıne ragmen dolar bazında bıle x2sı var, btc bazında daha cok kardayım. Uzun vadede cok guzel kazandırabılır, bıkac post yukarda bırı cok guzel acıklamıs enjın oyle ıcı bos bır proge degıl.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Minecraft çok geniş kitleye sahip . Oyunun manyakları tahmin edemeyeceğiniz kadar çok . Enjin minecraft dısında daha bir cok anlasma yapacaktır . Alır yürür gider kalmaz buralarda .
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
240 satoshi iken konuyu açıp uyarmıştım, alan arkadaşlar çok iyi kazandılar. Buralarda da duracağını düşünmüyorum. 2000 satları da geçer btc yatay harekette kalırsa.
member
Activity: 140
Umarım çöp olmaz diyeceğim. Birçok kişi ıco zamanı giriiş yaptı. Yazık olur
sr. member
Activity: 1708
Merit: 344
Son anda icoya giremediğim tarihleri karıştırmışım. Şimdi iyi oldu daha düşükten aldım. Ben umutlıyum.

Ne olarak is yapiyor bu coin?
Oyun dünyası üzerine bir proje. Mesela Minecraft'a plugin yazıyorlar. Cep telefonundaki TL ile appstore veya google play'da uygulama içi satın almak gibi şeyler olacak. PC ve mobil oyun geliştiricileri için modül vs. yazıyorlar sanırım. İleri de ses getirebilir. Toplamda 1 milyar coin var. Birkaç büyük borsa da şuan işlem görüyor. 6 ay sonra diğerlerine de girecektir ve o zamanlar şuan ki fiyatının 5-10 katına çıkabilir. Geliştirici ekibi işini iyi yaparsa marketcap'de ilk 30'a girmesi uzun sürmeyecektir.
https://www.enjin.com/game/minecraft-website-builder

Adamlar enjin ile alakalı tüm domainleri satın almışlar. Enjin.com 1997 yılında alınmış. İyi para vermişlerdir. Geliştiricileri alt yapıyı düşünmüşler. Diğerleri gibi bir .io uzantılı ucuza domaini kapatmamışlar. Yani balon bir proje değil. Coinlerin çoğu saçmadır, geliştiricilerini biliyorum, yeterli parayı kazanınca hoop başka projeye geçiyorlar. Altıma lüks araba çektim şimdi de California'dan bir ev alayım düşüncesindeler... Enjin ise uçuk bir coin değil, mesela sia coin uçuk ve saçmadır çünkü dünya'da amazon, azure dahası akamai gibi büyük devler varken sia'ya ancak sie derler.. Bu coin ise 2017 Haziran'dan beri planlı olarak geliştiriliyor.
2019 bu coin için iyi bir yıl olabilir. Al-sat değil de köşeye atılacak bir coin. Muhtemelen bir süre göz önünde olmadan ilerleyecektir.
30 Aralık 2017 - $0.15

Açıklama için teşekkürler. Az miktarda ben de almıştım.
member
Activity: 238
Son anda icoya giremediğim tarihleri karıştırmışım. Şimdi iyi oldu daha düşükten aldım. Ben umutlıyum.

Oyun dünyası üzerine bir proje. Mesela Minecraft'a plugin yazıyorlar. Cep telefonundaki TL ile appstore veya google play'da uygulama içi satın almak gibi şeyler olacak. PC ve mobil oyun geliştiricileri için modül vs. yazıyorlar sanırım. İleri de ses getirebilir. Toplamda 1 milyar coin var. Birkaç büyük borsa da şuan işlem görüyor. 6 ay sonra diğerlerine de girecektir ve o zamanlar şuan ki fiyatının 5-10 katına çıkabilir. Geliştirici ekibi işini iyi yaparsa marketcap'de ilk 30'a girmesi uzun sürmeyecektir.

Adamlar enjin ile alakalı tüm domainleri satın almışlar. Enjin.com 1997 yılında alınmış. İyi para vermişlerdir. Geliştiricileri alt yapıyı düşünmüşler. Diğerleri gibi bir .io uzantılı ucuza domaini kapatmamışlar. Yani balon bir proje değil. Coinlerin çoğu saçmadır, geliştiricilerini biliyorum, yeterli parayı kazanınca hoop başka projeye geçiyorlar. Altıma lüks araba çektim şimdi de California'dan bir ev alayım düşüncesindeler... Enjin ise uçuk bir coin değil, mesela sia coin uçuk ve saçmadır çünkü dünya'da amazon, azure dahası akamai gibi büyük devler varken sia'ya ancak sie derler.. Bu coin ise 2017 Haziran'dan beri planlı olarak geliştiriliyor.
2019 bu coin için iyi bir yıl olabilir. Al-sat değil de köşeye atılacak bir coin. Muhtemelen bir süre göz önünde olmadan ilerleyecektir.
30 Aralık 2017 - $0.15

Bilgilendirme için teşekkürler üstad elimde bir miktar bulunduruyordum az bir karla elimden çıkarma derdindeydim bi süredir stabil olduğu için sayende uzun vadede düşünmeye başladım biraz araştırırsam altından güzel şeyler çıkacakmış meğerse.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252

30 Aralık 2017 - $0.15
Cok iyi acıklamıssınız hocam elınıze saglık. Ilk defa 10 gun once aldım tam son bı %50lık artıs oldu ondan onceydı, fıyatı gayet guzel gıdıyor uzun vadede cok ıyı kazandırabılır bence de. Ellerınde hazırda kullanıcıları var kac bın kullanıcılı emın degılım ama ıyı bır mıktarda vardı sanırım.
member
Activity: 182

30 Aralık 2017 - $0.15
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core

newbie
Activity: 42
Merit: 0
full member
Activity: 476
Merit: 100
Herkes coin için iyi demiş de neden iyi neden yatırım yapılabilir, başlığı açan arkadaş bilgi verebilirse iyi olur.
member
Activity: 238
arkadaşlar sizce bu coin çöp oalbilirmi? bir miktar alayım diyrm ama çöp olma durumu varmı?
member
Activity: 99
icodan bir eth almıştım. :-( Şimdi artsın diye bekleyeceğiz. İnşallah beklediğimize değer
full member
Activity: 854
Merit: 113
Ico fiyatına baktım da tam net şeyi bulamadım dolar bazında ico fiyatı neydi arkadaşlar bilgisi olan var mı? Yakın zamanda en azından bir 100 dolarlık alma amacım var eğer fiyatı iconun altında seyretmeye devam ederse bikaç gün daha.

ico da 1 ETH = 6000 ENJ idi.
su anda 1 ETH = 15000 ENJ civarında.
o da artmış haliyle.telegramdaki pump gruplarında al al diye cok döndü onun sayesinde birazda ayakta.
250 satlara geri düşerse bir miktar almayı dusunuyorum bende.
Sagolun hocam, ico fiyatına göre baya düşmüş evet, eski yerine bile gelse x2 si var. Ama bu projede neden x5 x10 bekleniyor bunu araştırmış olan varsa bilgilendireblir mi forumu, 1 milyar token sayısı olunca insan girmekte baya tereddüt ediyor. Ama büyük haberler vardır takım bunu başarıcak sağlam adamlardır ozaman bu risk alınır.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Ico fiyatına baktım da tam net şeyi bulamadım dolar bazında ico fiyatı neydi arkadaşlar bilgisi olan var mı? Yakın zamanda en azından bir 100 dolarlık alma amacım var eğer fiyatı iconun altında seyretmeye devam ederse bikaç gün daha.

ico da 1 ETH = 6000 ENJ idi.
su anda 1 ETH = 15000 ENJ civarında.
o da artmış haliyle.telegramdaki pump gruplarında al al diye cok döndü onun sayesinde birazda ayakta.
250 satlara geri düşerse bir miktar almayı dusunuyorum bende.
full member
Activity: 854
Merit: 113
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Icoda bonusu fazla mı dağıttılar. Etherdeltaya girer girmez dump yemişti.Yada kalan tokenleri proue sahipleri elden çıkarıp onlar mı dump yaptılar
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Kisa sürede satiş sürecinin iki kati fiyata ulaştiysa kâr satişlari başlamiş demektir bundan dolayi Enjin'i bu fiyattan satin almak çok riskli bir hareket olur.
Pages:
Jump to: