Pages:
Author

Topic: Enjin Coin fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı - page 6. (Read 15311 times)

newbie
Activity: 84
Merit: 0
artık kımse saglam koınlerın tarafına bakmıyor ne varsa çöp koınlerde var 1 btcyı böl 10 a at çöp koınlere heyecan olssn zaten baska turlu batyorz
member
Activity: 238
Merit: 10
etherdelta da takibini yapyrm elimde bir miktar ltg kaldı çıkarabilrsem uygun bir seviyedne bir miktar alıp bekleyeceğim x3 filan görünce gözünün yaşına bakmam
full member
Activity: 854
Merit: 113
ICO'dan aldigimiz ve hala beklettimiz $ENJ'nin market cap'i $17M, bu seviyelerde kalmasinin imkani olmadigini dusunuyorum ve bu fiyatları alım noktası olarak goruyorum. 300 satoshi seviyesinden bile 5x'i var. Göreceksiniz.
Peki neden bukadar güven verdi hocam anlaştıkları bişeyler mi var. Herkes coin öneriyor ama sebeplerini yazan çok az kişi yanlış anlamayın paylaşımlarınızı takip ediyorum ama, alınması önerilen bir coin x5 x10 yapacaksa neden nasıl yapıcak ve nezaman yapması bekleniyor gibi sorular oluşuyor kafada.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
ICO'dan aldigimiz ve hala beklettimiz $ENJ'nin market cap'i $17M, bu seviyelerde kalmasinin imkani olmadigini dusunuyorum ve bu fiyatları alım noktası olarak goruyorum. 300 satoshi seviyesinden bile 5x'i var. Göreceksiniz.
full member
Activity: 406
Merit: 158
Hocam ufak kar alıp cıkmak ıcın mı gırdınız yoksa x10 olana kadar beklıcek mısınız. Oyunla ilgili bisürü coin cıktı enjin coin neden x10 yapabılcek kapasıtesı oldugunu dusunduruyor bıraz fıkır vermesı acısından bilgilerinizi paylasabılır mısınız, benim de ilgimi cekmisti guzel para topladılar ama henuz bir yatırımım olmadı.
full member
Activity: 672
Merit: 110
10 gunluk yarısma surecı var ben sayende 399 dan aldım ENJ Balance: 36,782.1810000  . 600 dan kesın cıkarım saol ayrıca  Cheesy
sr. member
Fiyat %20 artmış, uzakdoğu asya daha yeni uyanıyor 14 saat içinde 0.00000650 bekliyorum fiyatı çekik gözlü çitlembikler ne yapacak bakalım. Şuan binance enjin için trade yarışması düzenliyor ödüllü 15 Kasım'da yani bugün. Gün içinde fiyata yansır. İyi bir yerden çıkmak lazım çünkü yarışma bitince düzeltmesi gelir. Neden pumplandığını biliyoruz çünkü enjin'in telegram grubunda da ekstra haber göremedim.

kaynak: https://medium.com/cryptolinks/enjin-coin-binance-trading-competition-bdd7ccf00cef
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Oyun sektoruyle ilgili bir coin sanirim ve hazir kullanicilarida bulunuyor. cok hakim degilim daha iyi bilen birisi tam detaylariyla anlatirsa daha iyi olur.
member
Activity: 238
daha önceden paylaştıgın birkaç tokene denk geldim hepsi en kötü x2 yapıştı bunu değerlendirecem teşekkürler.
newbie
Activity: 15
Ben enjin coin ICO dayken token başı 0,05 cent den aldım. Borsaya girdiğinde acıkcası şok yaşadım dip yapınca hiç beklemiyordum  Cheesy ama şuan çok güzel çıkış yapmaya başladı ve hacmi güzel artmaya başladı. geleceği güzel ve parlak bir coin beklemekte fayda var Smiley
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
binance yarışma yapıyor su anda enjin coin ile ilgili.
3 milyon enjin koin ve 10 trezor wallet ödüllü.
boyle yarışmalar oldugu aman koin degeri cok cok yerle bir olmuyor.
ama tabi bir tek bunu baz alarakta yatırım yapılmaz sadec ebaslıgı açılmış yazayım dedim ekstra bilgi Smiley
member
Activity: 148
hirozaki faraday tavsiyelerinizi bende önemsiyorum ...ününüzü okudum forumda birkaç yerde...peki bu enjin coin hakkında biraz bilgilendirme yapmanız mümkün mü ? projesi amacı vs falan...ingilizcemiz kısıtlı yardımcı olursanız sevinirim .)
member
Activity: 182
Sağol Hirozaki , takip etmekte fayda var.
full member
Merit: 190
Ne ise yariyor bu coin onuda birisi aciklarsa seviniriz.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Enjinin adını çok sık okumaya başladım bu aralar . Hiro uzun vade de güzel tokenler bulan bir arkadaş . Kesinlikle değerlendireceğim bir miktar . Teşekkürler .
legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
yazdıklarınızı görünce aklıma BAT geldi. o da 1 eth 6400 BAT şeklinde bir ico süreci yaşamıştı. bazı coinler ico'da elde ettiği eth'leri iç etme taktiği uyguluyor bazıları da BAT gibi eth'yi ico sonrası katlama taktiği uyguluyor. enjin'in seçtiği yol belli! bu taktiği değiştirip değiştirmeyeceği, uyguladığı taktiği zaman zaman derinleştirmeyeceği ise belirsiz...

mesela BAT ico fiyatına oranla bazen ethereum'u 2-3x'e katlarken bazen 6-7x yaptığı da oluyor...enjin'in seçtiği yol itibariyle %50 zararda olduğu, öncesinde %60-70-80'lere dayandığını görüyoruz. yalnız bu yolu izleyenler genelde zarardan kâr etme anlayışını sürdürebilirler. örnek: bancor, geri alım garantisi verildiği söylenen fiyatın hep gerisinde kaldı.

umarım dediklerinizde haklı çıkarsınız, bol kazançlar
newbie
Activity: 28
Açıkçası ben de ico zamanında baya araştırdım ve proje çok hoşuma gitti. 1ETH=4000 ENJ iken yaklaşık 0.05ETH kadar aldım, hele bir borsaya girsin de ona göre bakarız dedim ancak borsaya girip yere yapıştığını gördükten sonra hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Airdroplardan gelen ETH ile aldığım için şimdilik bekleme modundayım. Olur da somut bişeyler ortaya çıkmaya başlarsa, yatırım için düşünülebilir. Eğer gelişmeleri kaçırırsam ve 10 x filan yaparsa da montun cebinden çıkan para gibi güzel olur:)
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Araştırdığım bir coin değil, uzun vadede değerlenmesi mümkün olabilir ama piyasa bu şekildeyken en azından piyasa düzelene kadar uzun vade için giriş yapılmasını pek önermem, çünkü coinler bu dönemde çok kan kaybetti, elbette ki toparlayacaklar ama uzun vadeli yatırımcı dahi anlık toplam kazanca bakıyor sürekli
sr. member
İco'da ki fiyatı 1 eth karşılığında 6000 enjindi. Sonrasında borsaya girince fiyatı adeta yerlere yapıştı. Daha önce Walton Chain konusunuda açıp uyarıları yapmıştım, token hakkında bilgilendirme yapmıştım. Aynı şekilde enjinde walton chain kadar olmasada alanında çok iyi bir coin. Fiyatı 0.00000240'tan 400 lere kadar geldi nerdeyse 2x yapmasına rağmen hala çok ucuz bir token kaçırmayın derim. 1 ETH ye şuan 13000 tane alınabiliyor. İconun birinci haftasında bu oran 1ethye 6000 enj idi. Ben uzun vadeli sepetlerde olmasını kesinlikle öneririm en az uzun vadede 10x'i var.

Pages:
Jump to: