Pages:
Author

Topic: Ethereum - page 12. (Read 240723 times)

full member
Activity: 279
Merit: 100
August 13, 2017, 05:27:59 AM
Avrupa para borsalarından biriolan, Bitstamp  dijital para borsası  17 Ağustosta Ethereum'u trade listesine ekleyecekmiş. Bu Ethereum için çok iyi bir haber olarak değerlendiriliyor.

bitcoin bu seviyelerdeyken bakalım ethereum'a nasıl bi tepki gelicek  17 ağustosta
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
August 12, 2017, 08:09:52 PM
Avrupa para borsalarından biriolan, Bitstamp  dijital para borsası  17 Ağustosta Ethereum'u trade listesine ekleyecekmiş. Bu Ethereum için çok iyi bir haber olarak değerlendiriliyor.
full member
Activity: 602
Merit: 114
August 12, 2017, 04:49:09 PM
Ethereum 300 usd -309 usd arası çakıldı kaldı sanki. Ethereum 400 usd ye bir kez ulaştıktan sonra da 600 usd ye doğru, 2017  yıl sonu için uçar diye umuyorum.
Abi bitstamp'e eklenecek deniyor fiyatta oynama yok,  btc ile orantılı artış yada düşüş sağlıyor.

kasım ayında yine bölünme haberleri çıkıcak btc nin yine güzel bi alım fırsatı doğabilir izleyip görücez elimdekinin hepsini ethereuma bastım şuanda $2K kardayım 17 ağustosu bekliyorum bende

17 Ağusos olayı nedir ?
full member
Activity: 518
August 12, 2017, 03:34:21 PM
0.1 görurmu acaba ayın 17 sınde
full member
August 12, 2017, 08:25:47 AM
Ethereum 300 usd -309 usd arası çakıldı kaldı sanki. Ethereum 400 usd ye bir kez ulaştıktan sonra da 600 usd ye doğru, 2017  yıl sonu için uçar diye umuyorum.
Abi bitstamp'e eklenecek deniyor fiyatta oynama yok,  btc ile orantılı artış yada düşüş sağlıyor.

kasım ayında yine bölünme haberleri çıkıcak btc nin yine güzel bi alım fırsatı doğabilir izleyip görücez elimdekinin hepsini ethereuma bastım şuanda $2K kardayım 17 ağustosu bekliyorum bende
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
August 11, 2017, 06:30:31 PM
full member
Activity: 602
Merit: 114
August 11, 2017, 03:38:29 AM
AMD RX serisi ekran kartları ile Mining yapanlar DAG problemi ile ilgili Fix driver diye bişi çıkartmışlar isterseniz deneyin bariz bir performans artıiı sağlanıyor.
sr. member
Activity: 714
August 10, 2017, 11:35:35 PM
400$ olsun artk da rahatlayalım
sr. member
Activity: 339
Revolution
August 10, 2017, 10:04:23 PM
Bu gelişme 400$ a taşır bence rahat.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
August 10, 2017, 09:27:05 PM
17 agustosda bitstamp bünyesine ethereumu da katacağını duyurdu. Ethereum adına olumlu bir gelişme. Normal şartlarda bu gelişmenin ethereum fiyatına az da olsa olumlu yansıması beklenir ama henüz gözle görünür bir kıpırdama olmadı. Belki de borsaya tam olarak eklenip işlem görmeye başlandığında bir kıpırdanma yaşanabilir.

Eth anlık fiyatı: polo: 297 dolar.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
August 10, 2017, 04:33:25 PM
Madenciliğe sürekli elim gidip geliyordu bir dönem rig bakıyordum,hali hazırda satılanların fiyatları sifir toplasam herhalde 1 rig parasına 2 rig toplanacak seviyeye gelmişti
sonra fırsatcılara prim vermemek için vazgeçmiştim ama iyikide vazgeçmişim sanırım millet elektrige çalışıyor şu an

böyle mesajları okuyunca TR'de insanlar niye bu kadar haset ve nefret dolu diye düşünüyorum, ciddi psikolojik ve manevi yardıma ihtiyacı var bizim toplumumuzun en az 70 %'inin...

doğru söylüyosun kardeşim çoğu kişi forumda yardımcı bile olmazken forumun ingilizce kısmından çok daha fazla yardımcı oluyorlar bizimkiler bildiklerini söylemiyorlar bi tek ben kazanayım düşüncesi var bazıları hariç
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
August 10, 2017, 11:29:33 AM
Madenciliğe sürekli elim gidip geliyordu bir dönem rig bakıyordum,hali hazırda satılanların fiyatları sifir toplasam herhalde 1 rig parasına 2 rig toplanacak seviyeye gelmişti
sonra fırsatcılara prim vermemek için vazgeçmiştim ama iyikide vazgeçmişim sanırım millet elektrige çalışıyor şu an

böyle mesajları okuyunca TR'de insanlar niye bu kadar haset ve nefret dolu diye düşünüyorum, ciddi psikolojik ve manevi yardıma ihtiyacı var bizim toplumumuzun en az 70 %'inin...
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 10, 2017, 08:37:06 AM
ethereumda kaçan fırsatlar btc den fazla belkide , ilk çıktığında 1 btclik alıp tutan adamlar varsa şu an milyoner.şu anda böyle potansiyeli olan coinler var mıdır acaba.herkes waves diyor bende destekliyorum ama ilerde eth kadar değerlenir mi kestiremiyorum.bakalım tezos nasıl olacak icosuna giremedim ama borsya açıldığında biraz alıp bekleyeceğim

tezos bi ethereum olur mu tartışmaları uzunca sure devam edecek gibi.ethereum da hala kaçmış bir şey yok. kripto dünyası var oldukça ilk 5 te olacağını düşünüyorum.şu anki fiyatları hala uzun vadeli yatırım için cok uygun.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
August 10, 2017, 08:28:35 AM
ethereumda kaçan fırsatlar btc den fazla belkide , ilk çıktığında 1 btclik alıp tutan adamlar varsa şu an milyoner.şu anda böyle potansiyeli olan coinler var mıdır acaba.herkes waves diyor bende destekliyorum ama ilerde eth kadar değerlenir mi kestiremiyorum.bakalım tezos nasıl olacak icosuna giremedim ama borsya açıldığında biraz alıp bekleyeceğim
hero member
Activity: 756
Merit: 541
August 09, 2017, 07:08:40 PM
Merhaba;

POS'a (Casper) geçiş mevcut hash rate ile en geç 16 ay içinde olması bekleniyor. Geçtiğimiz haftadaki zorluk seviyesi artışı ETH içindeki ICE AGE ile alakalı. Hash rate yükselmesine bağlı oluşan zorluk seviyesi artışına ek olarak Ice Age, Casper'a geçişe zorlmak için mevcutun üstüne zorluk seviyesi eklemeye devam edecek.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
August 09, 2017, 05:39:08 PM
POS a atıp bekleyeceğiz  güzel olur aslında ama POS için fazla değerli değilmi ? Nasıl olacak açıkçası merak ediyorum. Bu arada mining ini yapanlarda herhalde başka coinlere gececek ve piyasa için farklı bir değişim dönemi başlayacak. Acaba POS a geçtiğinde değeri yükselmek yerine düşer mi nihayetinde arz belki azalıyor ama mining i olan coinler sanki biraz daha revaçta

aynı fıkırdeyım. yenı cıkan coınlerden partcl var elımde pos la calısıyor. havadan 250 tane gelmıstı 125 tanesını 7 dolardan sattım su an 6 dolarlarda seyredıyor. 123 tanesı ıle pos cuzdanı calıstırıyorum ve bır aydır tek bır tane part gelmedı Cheesy 24 saat acık pc. pos sıstemınde %5 verıyor yılda. yanı elındekı coınlerın %5 ı. bır yıl ıcınde. ether ıcın fıyasko ıle sonuclanır o iş. kımse ugrasmaz onla. 3 tane ether ıle pos cuzdan acacaksın bır yl boyunca sana verecek 0,15 ether Cheesy sıttır len der herkes buna. elınde 1000 tane ether olacak 1 yıl pc acacaksın 5 ether verecek yanı Cheesy oldu canım:D
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
August 09, 2017, 05:30:58 PM
bitstamp ethereum işlemlerine baslıyacagını duyurdu,yılbaşına kadar ethereum marketlerinde komisyon ucretlerinde damping yapacaklarmış.

''Speaking of trading pairs, we are also happy to confirm that our preparations for launching Ethereum are in their final stages. As of Thursday, 17 August, Ethereum will be available for trading with USD, EUR and BTC. But that’s not all – to get things off to the best possible start, Ethereum trading fees will be heavily discounted until 1 January 2018''
full member
August 09, 2017, 08:31:23 AM
POS a atıp bekleyeceğiz  güzel olur aslında ama POS için fazla değerli değilmi ? Nasıl olacak açıkçası merak ediyorum. Bu arada mining ini yapanlarda herhalde başka coinlere gececek ve piyasa için farklı bir değişim dönemi başlayacak. Acaba POS a geçtiğinde değeri yükselmek yerine düşer mi nihayetinde arz belki azalıyor ama mining i olan coinler sanki biraz daha revaçta
marketcap sürekli genişliyor fiyatı her türlü artıcak belli bir yer edinmiş coinlerin ,  ben ethereum'un pos'a geçtiğinde dahada değerleneceği düşüncesindeyim
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
August 09, 2017, 08:14:40 AM
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 09, 2017, 05:27:57 AM
artik bir tane ethereum ile işlem yapan borsamız olması gerekiyor.neden turk borsaları ethereum u işlemlere açmıyor anlamıyorum.
Pages:
Jump to: