Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 15. (Read 37231 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
şu an alım fırsatı görüyorum etc yi.

ethereum daki hard fork etc ye de yarayacak hissindeyim. yıl sonuna kadar minimum x3 beklentisiyle önemli bir yatırım yaptım. daha da düşeceğini sanmıyorum bu fiyattan.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
ETC icin herkes 2018 diyor bakalim. Ama o arada necok firsat kacti oda ayri birsey..
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

2 ay önce yapmış olduğum alımla ciddi oranda zarar etmiş oldum. Ölene kadar beraberiz sanırım, aşkımız uzun sürecek. Balon bayağı büyükmüş.

İyi dilklerimle
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
ETC son zamanlarda güzel düştü bu alım fırsatı olabılır bıraz daha hardfork muhabbetınde duşebilir arkadaşlar.Ama 2018 yılında etc güzel fiyata çıkacaktır yıl sonuna doğru tekrar etc ye girebilirim
full member
Activity: 266
Merit: 242
etc o fıyatlara düşmez arkadaşlar haa btc 2000 dolar olursa etc 5 dolar olur orası ayrı ben elımdekılerı geçenkı dump dalgasında verdim gitti, ordan gelen karı diğer altcoınler aldı göturdu eksiye bile düştüm şimdi
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Geçenlerde borsa işleriyle de ilgilenen bir arkadaş almıştı. Ne zaman crypto konusu açılsa küfreder. Satmaya da yanaşmıyor. Sıkıştı kaldı. Grin
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Eylül başındaki ETC yükselişinde hemen satış yapan şanslılardanım Wink
 Tekrar alış için 6-7 dolar seviyelerini bekliyorum. Ne dersiniz arkadaşlar bu fiyatlara düşer mi  ETC bu aralar,  ya da diyorum iyice düşmüşken biraz daha stratis mi alsam ? Roll Eyes

agzından yel alsın daha neler 6 dolara dusermı dıo. 6 ya duserse zaten alma Cheesy daha adam olmaz.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Eylül başındaki ETC yükselişinde hemen satış yapan şanslılardanım Wink
 Tekrar alış için 6-7 dolar seviyelerini bekliyorum. Ne dersiniz arkadaşlar bu fiyatlara düşer mi  ETC bu aralar,  ya da diyorum iyice düşmüşken biraz daha stratis mi alsam ? Roll Eyes
full member
Activity: 308
Merit: 105
uzun vadeciler için ciddi bir fırsat olabileceğini düşünüyorum.
hero member
btc rahat durmadıgı surece basta etc olmak uzere hıc bır alta rahat yok. kasımdan sonra btc nın 1-2 ay durulması ıle altlar hareketlenır. hersey krala baglı.
member
Activity: 123
Merit: 10
xttp://ecip1017.com bu site size ETC'nin iki ay sonrasında nerede olacağı hakkında bir fikir verebilir.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bende aldım etc de nereden bulaştım dedırtıyor resmen gerçi piyasa genel bir düşüşte ama etc d epey bir duştu mecbur uzun vadeci yaptı benı

Ben zerre kadar güvenmiyorum ETC' ye, bazı bot aksiyonları haricinde en ufak bir alımım da olmadı şu ana kadar. ETH dururken gerek de yok zaten.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende aldım etc de nereden bulaştım dedırtıyor resmen gerçi piyasa genel bir düşüşte ama etc d epey bir duştu mecbur uzun vadeci yaptı benı
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Etcnin şu an oldukça düşük fiyatı
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Geçen 9 dolardan girdim ETC ye tekrardan dayanamadım, çok  özlemişim kendisini,  bakalım bu sefer çıkış için ne kadar bekletecek. Tahminen  30 dolar civarından satış yapmayı planlıyorum, insanı bakıp bakıp sinir edecek coin de lazım. Tüm stresimi ETC ye boşaltırım rahatlarım uzun bir müddet:)
hero member
bende almıştım tepeye yakın bi yerden sonra düştü çok düştü diye tekrar aldım ve hala istikrarlı düşüşüne devam ediyor. Düşsün bakalım. 0 olana kadar ne satarım ne de ekleme yaparım. Az para da değil ama ya herro ya merro'ya döndü iş yapacak birşey yok. Düş bakalım düşebildiğin kadar etc efendi.

aynen oyle Cheesy bıktırdı resmen. sahsen korelılerın gazına geldım satmadım ben. o gerızekallar 48 dolardan dunya kadar etc aldı zamanında. lan bu salaklar bu fıyatlardan alıosa buralarda da cıkacak dedım. hala da cıkar dıye beklıyorum ama baya uzadı iş.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
bende almıştım tepeye yakın bi yerden sonra düştü çok düştü diye tekrar aldım ve hala istikrarlı düşüşüne devam ediyor. Düşsün bakalım. 0 olana kadar ne satarım ne de ekleme yaparım. Az para da değil ama ya herro ya merro'ya döndü iş yapacak birşey yok. Düş bakalım düşebildiğin kadar etc efendi.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Yedi tüketti beni yahu gerçekten var mı bir ışık çıkalım mı komple?
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Etc den de adam olmaz bence çok bekletti Barry Silbert tek uğraşıyordu oda bıraktı etc alacağınıza waves alın 2018 daha iyi
full member
Activity: 266
Merit: 242
ben 20c cıvarından 5000 adet aldım bu coınden ama 1 dolar olmada 4 bın adetını satmıstım
1000 adetıde sonradan verdım gıttı 3 haftadır etc ıle alakam yok ve çok mutluyum
yukselecektır ama daha zamanı var
Pages:
Jump to: