Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 18. (Read 37231 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Hadi artık çok geride kaldı , en kötü 20-25$ olması lazım!
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
la herkes artıo.

nav coın 4 gunde 6x yaptı. bu zıktımın etc sı hiç istifini bozmuyo. acayıp cool Cheesy

herkes guvenılır coın arar. ahanda bu. hıc artmıo hıc dusmuo. dunya yansa umrunda degıl aq Cheesy

ETC nin hareketlenmemesinin 3 önemli sebebi var.
1. ETC üzerinde çok az ico yapıldı bu güne kadar. bu ağda hareket edecek asset sayısı artacak ki popülerliği artsın.
2. Madenciler arasında popülerliğini yitirmeye başladı.
3. zaten 2.5 dolarda 15 dolara çıktı. daha ne yapsın çocuk. 13-17 dolar aralığında bir süre el değiştirecek ki bu rakamları taban yapsın kendisine.
zaman içinde popülerliği arttıkça değerlenecektir.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
la herkes artıo.

nav coın 4 gunde 6x yaptı. bu zıktımın etc sı hiç istifini bozmuyo. acayıp cool Cheesy

herkes guvenılır coın arar. ahanda bu. hıc artmıo hıc dusmuo. dunya yansa umrunda degıl aq Cheesy
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Biraz kıpırdandı gerçekten 16.50 usdyi gördü. Acaba olacak mı bu sefer.  ETC de yükselişi beklerken saçlarım ağardı, belim büküldü.
Bakın bu bir dramdır, yaşayan bilir ancak Embarrassed
sr. member
Activity: 345
Merit: 250
Revolution
İleriye dönük iyi bir yatırım bence.
full member
Activity: 476
Merit: 100
ETC gerçekten beklentilerin altında kaldı. Çıkışını bir çok kişi bekliyor ama ses seda yok. bakalım ne olacak..
full member
Activity: 168
%10-15 gibi bir artis bekliyorum etcde, sonra bir sure oralarda oyalanir, bu sene icin ne waves ne de etcden patlama beklemiyorum, hafif kipirdanmalar disinda kazanc olmaz. elinde etc olup satmayi dusunenler bir iki gun beklemekte fayda var, ytd.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Yav bu coin hikaye oldu ben artık beklemedim çıktım bunun çıkmasını beklemek yerine sağlam bir icoya girin ikiye katlarsınız 1-2 ayda
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
ETC yemin vermiş  and içmiş sanki yükselmemeye:)  Sözünden dönmesini istemek olmaz şimdi. Kafasına göre takılsın balinalar topla topla doymadılar yahu.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Bu kadar hareketsiz kalması normal değil. Mutlaka bı ara pump yiyecektir. Balinalar şimdi stok yapıyordur. 0.008 seviyelerini tekrar görebilir.
sr. member
Activity: 294
Hala umudu olan var mı etcden? Ufak bir pump bekliyorum çıkış yapmak için ancak olduğu yere çakıldı kaldı can sıkıcı bir durum.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Çakma ethereum olarak gördüğümden hiç yatırımı düşünmedim bile. Kaç aydır 15-17 arası gidip geliyor. Arada bi 25 falan yap,o da yok.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Gelecek yaz ayınlarına kadar çıkış yok bana inat yaptım !
sr. member
Activity: 518
Şimdilik çıktım ETcden  sabrında bir sonu var dostlar, bir gelişme ,hareketlenme bir ışık görürseniz ETCde  bu sayfaya yazın da tekrar gireyim hemen. ETC yil değil ama sayfayı takipte kalacağım:9
full member
Activity: 266
Merit: 242
Aynen arkadaşlar etc bitik bir coin kesinlikle tavsiye etmıyorum ben uzundur tutuyorum elımde
ethereum alın çok daha saglam bır coin etc den uzak durun,bundan bir halt olmaz
tek ico çıkıyordu uzerınde oda etc nın zorlugu yuzunden ethereuma geçtı
sr. member
Activity: 322
Etc aşagı dogru kalkmaya başladı yine 34k ya duşmuş diyorum ya btc 10bin dolar olur ama bu a.q etc si 15 dolarda kalır yıne
o zaman herhalde 20k sat degerlerıne duşer.
sr. member
Activity: 345
Revolution
Bakın kıpırtı başladı bile  Wink Tren olmasa bile dolmuş kalkıyor
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
ETH nin yavaş yavaş oturması ile ETC de ışıklar yanmaya başladı ufak bir alım yapın kesinlikle.

ETc treni artık kalkacak mı diyorsunuz:) E hadi inşallah diyim ben de. Elimde var zaten, Yıldım ben bu ETC den Allah biliyor zaten kuldan saklamayım.
Pages:
Jump to: