Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 16. (Read 37231 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Şu ETC kadar garip bir coin görmedim. Hep patlayacakmış gibi geliyor, satın alıyorum.
Sonra satana kadar kırk takla atıyorum, sonuç olarakta bir türlü o beklenen patlamayı yapmıyor.
Bu alımdan da kurtulursam bir daha yaklaşmamayı planlıyorum.
full member
Activity: 240
Merit: 102
etc satabilecek arkadaşlar ?

full member
Activity: 266
Merit: 190
Ne dustu ETC ya bence bunun nedenlerinden birtanesi Barry silbert'in kasim hard forkunu desteklemesi.. genede bu fork basarili olur community destegi saglanirsa 2018 ETC nin yili olabilir. radarimda etc.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Piyasanın allak bullak olması sebebi ile etc resmen erimiş gitmiş. Çok zor toparlar diye düşünüyorum uzun sürede.
sr. member
Activity: 294
Uzun zamandır bu fiyatları görmemişti sanırım etc. 13-14'e düşüyordu sonra ufak bir toparlama yapıyordu. Neyse ki çıkış yaptım etcye ısınamadım bir türlü.
full member
Activity: 308
Merit: 105
bugün kü çöküşünün sebebi sanırım çin borsalarının kapanma ihtimali ile alakalı genelde onlar toplamıştı çünkü bitcoin ve ethereum %10-12 bandında düşerken bu %22 leri buldu kayıpta.
full member
elinden çıkarmak isteyen varsa etc alabilirim.

özel mesaj ile cep telefonu göndermeniz yeterlidir.

tşkler.

Hocam git borsadan al Smiley

hocam borsa yerine burdanda alabilirim. Sorun yok Smiley

TL - Paribu - BTC - ETC yapmak istemem.

Saygılar.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

tşkler.

Hocam git borsadan al Smiley
full member

tşkler.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
bende aldım bundan bekle bekle sabır taşına döndüm kara geçeceğime zarara düştüm bekliyorum
full member
iyi topluyorlar bence , 30-40 güne tekrar 20-24 dolarları görürüz diye düşünüyorum.

hayırlısı bakalım.
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
hep bir umut diye taşıdım bu lanet koini. kripto hayatımdaki en büyük pişmanlıgımdır kendisi.
full member
bu nasıl birşey arkadaş.

hayatımda böyle düşük görmedim vay anasını.

sr. member
Activity: 345
Revolution
BTC --> ETC alım fırsatı aldım ben
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Geçen sefer satmadığıma çok pişman oldum, arkadaş sattı elindekileri ben tuttum keşke satsaydım tekrar alınabilirdi
full member
Activity: 252
Merit: 100
42500 ü geçse devamı gelicekti ama o direnci geçemedi. bende 43000 için alarm koymuştum geçtiği takdirde alıcaktım ama olmadı. önümüzdeki 1-2 haftada bence tekrar test edicektir oraları.
sr. member
Activity: 322
Iyide kim ne alsa elinde kaliyor son 2 aydir.Cokuyoruz hep birlikte her gun kasamdan 5-10 cikiyor eksiliyor.Balinalar iyicene yag bagladilar bu surecte ne zaman yukselecek desem daha kotu dusuyor.O kadar icerdeyim ki cikamiyorum bir turlu battikca daha da batiyoruz.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
ETC beni hiç şaşırtmıyor, ne zaman alsam pişman oluyorum.
Yine yüksekten elimizde kaldı, bekliyoruz ki tekrar eski fiyatına dönsün ama nafile...
Kaplumbağ hızı ile ilerliyor, Allah hepimize ETC için sabır versin.
sr. member
Activity: 345
Revolution
ETC de alım fırsatı bilginize
hero member
Activity: 840
Merit: 532
440kdan satıp tethere döndüm. canını yerim 15-16'lara geri dön lütfen.  Grin Grin
Pages:
Jump to: