Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 12. (Read 37231 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Birkaç sorum var arkadaşlar: Ethereum Classic, Ethereum ekibi tarafından çıkartılmış bir coin mi? ETH'den mi bölündü?
Blue, Dark, Gold ve Cash versiyonları için de aynı sorum geçerli.
Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler Wink
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Merhaba;

Aralık ayında yeni ECIP-1017 protokolü devreye girişi sonrası takip eden rally ile telafuz edilen rakamların hepsi gerçekleşir.

İyi dileklerimle

ecip 2017 hakkında türkçe kaynak var mı hocam heryerde görüyorum ve merak ettim
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
etc ne zaman tekrar fiyatlanır bilmiyorum, yıl sonunda 100 dolar olacak diye uluslararası yapılan kampanyalarla baya satış yaptılar haziran-temmuz aylarında. dolar bazlı zarar edilmedi ama btc olarak inanılmaz bir zarar var.
member
Activity: 406
Merit: 11
hiçbir zaman güvenemediğim bi coin oldu sanki rüzgar esse dibi boylucak gibi hissediyorum
sr. member
Activity: 345
Merit: 250
Revolution
ETC de alım fırsatı bilginize

biraz uzun sürdü ama bu tarihte aldıklarımı sağlam kar ile bıraktım 20$ dan
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Merhaba;

Aralık ayında yeni ECIP-1017 protokolü devreye girişi sonrası takip eden rally ile telafuz edilen rakamların hepsi gerçekleşir.

İyi dileklerimle

Zaten ilkbahar ayında tüm altlar çoşacak bence her coin en az 2x yapacak bence
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
full member
Activity: 364
Merit: 100
o nasıl bir artıştır arkadaş. ben anlayamadım. etherin artması gerekirken etc arttı. millet bitcoin cash in artışına bakıp etc de artar diye düşünüp alım yaptı heralde. suni bir artış yaşandı sanırım.geriler bence
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
ethereum classic'in tahmini 2018 fiyatım 30 dolar civarı.
Çok rahat x2 yapacak bir coin, isminde ethereum geçmesi bile bazı coinlerin uçmasını sağlıyorken ethereum classic bunların başını çekiyor.
full member
Activity: 252
Merit: 105
Sağlam fiyatlandı, Bitcoin cash ile birlikte bize ters köşe yaptılar.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Ethereum Classic artmaya devam ediyor bakalım nereye kadar gidecek hayırlısı ama bence sağlam gidiyor daha da gidecektir.
member
Activity: 1106
Merit: 25
nasıl bcc, btc nin çakmaasıysa etc de eth nin çakması. şuan çakmalar hareketli gibi ama ne  etc ne de bcc asıllarının yerini tutamaz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Çok uzun bekledi kaçırdık ama almadık bu saatten sonra rısklı çunku buraya çöker hiç kıpırdamaz yıne, eskıden guzel yukseldıgınde alıp satmıstım ama şimdi girmeye korkuyorum
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Neye göre yükselemez hakettiği bu 100 dolar olacak hali yok vs deniyor anlamıyorum. Etc nin manipüle edildiği doğru. Pump dump coini dense de anlarım ama etc için 100 dolar seviyeleri erişilmeyecek bir seviye değil. ETC bundan 3 5 ay önce 900k satları gördü. 20 dolar seviyelerine zaten bu yıl içerisinde defalarca geldi. Çok rahat bu noktaları aşabilir.
member
Activity: 238
Merit: 30
aslında uzun vadeli kesin kar getrebilir diyeceğim coinlerden biri etc? elbet değeri anlaşılacak birgün belki 1 sene belki 2 sene hak ettiği yeri bulucak
full member
Activity: 252
Merit: 105
Bitcoin Cash ve Ethereum Classic ataklarının hemen hemen aynı zamana gelmesi ilginç değil mi. Biri Bitcoini diğeri Ethereumu devirerek tahtı ele geçirmesinler şimdi  Wink Bi el atsak şunlara.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Ethereum Classic sağlam arttı artacağını biliyorduk zaten madencilikte zorluk  2 katına çıkacaktır diye bilgi verildi alan yaşadı.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Ethereum Classic ekibinde bir çekingenlik yada nasıl ifade edilir sanki projeden ümitsizler mi denir bilemiyorum ama ciddi reklam çalışması göremiyorum. Ne kadar sağlam bir proje olsa da reklam ve söylenti bu piyasanın özeti.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
beklentileri yüksek ama yatırımcısını sinirden öldüren bir koin yine gecen seferki gibi 21 dolar hareketini yapar belki 25 gider ama dikkatli olun ondan sonra eski seviyelerine geri gelebilir. Niye bilmiyorum ama hep bunu yapıyor. Güvenip giremiyorum o yüzden.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Ethereum Classic artık 50 dolara doğru gitse çok  iyi olur doğrusu, beklenti hep yüksek oldu fakat yatırımcısını bu kadar bekleten coin görülmedi. Biraz da bende var bekleteceğim  kim bilebilir belki sırası gelmiştir.
Pages:
Jump to: