Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 22. (Read 37231 times)

member
Activity: 115
Merit: 100
900k-1m olacak derken temelli saldı kendini nolacak bakalım.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Polodaki usdt kisminda coinler arasinda en az degerlenen sanirim etc oldu.Monero ve etc bir ivme yakalayamadi gitti,surekli geri cekilme yasiyorlar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bir adim ileri iki adim geri gidiyor,sanirim insanlari biktirip elindekileri ucuzdan kapma pesindeler.Btc nin fiyati yuksek oldugu icin etc yi pahalli yapmak istemiyorlar sanirim.
full member
Activity: 210
Diğerlerine göre daha fazla dayandı diyelim. Ama bu inişten önce ki haline bakarsak oda çok sağlam sekilde duramadı. Bitcoin piyasasına girenlerin herhalde büyük kısmı elindeki bütçeyi yükseltmek için giriyor. Elindeki ni uzun vadede korumak icin değil. Kısacası burası borsa ve hareketli coinler seviliyor.  Benim elimde de ufak bir yatırım var ama aldığım fiyatlara geldimi elimden cıkartmayı düşünüoyurm. Çünkü emekliliğimden önce hareket etmeyecek gibi duruyor bezdirdi artık Smiley

yine cok uzun surecegini dusunmuyorum artisa gececek bence ama artis miktari beklendigi gibi ucuk olmayacak bence
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Diğerlerine göre daha fazla dayandı diyelim. Ama bu inişten önce ki haline bakarsak oda çok sağlam sekilde duramadı. Bitcoin piyasasına girenlerin herhalde büyük kısmı elindeki bütçeyi yükseltmek için giriyor. Elindeki ni uzun vadede korumak icin değil. Kısacası burası borsa ve hareketli coinler seviliyor.  Benim elimde de ufak bir yatırım var ama aldığım fiyatlara geldimi elimden cıkartmayı düşünüoyurm. Çünkü emekliliğimden önce hareket etmeyecek gibi duruyor bezdirdi artık Smiley
full member
Activity: 154
Çok stabil bir coin bende bir ara aldım sonra sattım. Fazla iniş çıkış yakalamıyor ama güvenilir bir coin. Riski az uzun vadede güzel getirisi olur
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
abi bu ETC ye bayılıyorum. ne iniyor ne de çıkıyor. Kar yok ama zarar da yok . 3 aydır takipteyim ben böyle bi coin görmedim. nedense herkes bu coinden hala çok umutlu. 100 uds olacak diyenler var. ilginç:)

Evet yakın zamanda olmasada uzun vade de $100 dolar olabileceğine inandığım bir altcoin eğer o olmayacaksa kim olacak kıçı kırık zırt koin mi?
sr. member
Activity: 518
abi bu ETC ye bayılıyorum. ne iniyor ne de çıkıyor. Kar yok ama zarar da yok . 3 aydır takipteyim ben böyle bi coin görmedim. nedense herkes bu coinden hala çok umutlu. 100 uds olacak diyenler var. ilginç:)
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
2018.06 'a kadar bende bir miktar bekletiyorum haylrlsı
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
EasyMine evet ilk etc zincirini kullanacak ici.Bejde merakla inceliyorum bu bir ilk olacak 2018 de etc bence cok daha degerlenecektir.Bene 2018 6.aya kadar bekletecegim elimdekileri

bende 2018 ilk çeyreğine kadar elimde tutacağım.Ama artık bende bıkma aşamasındayım her coin artıyor bu çok yavaş artıyor Grin Grin
sr. member
Activity: 322
EasyMine evet ilk etc zincirini kullanacak ici.Bejde merakla inceliyorum bu bir ilk olacak 2018 de etc bence cok daha degerlenecektir.Bene 2018 6.aya kadar bekletecegim elimdekileri
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Ben de bu coine güveniyordum ama artık bıktım aldığım seviyeleri biraz geçsin, direk satıp kurtulucam bir daha da 1k olacak deseler girmem.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Açıkcası bende sene sonuna 100 dolar olur dıyordum olumlu pıyasalar zamanında 25$ sevıyesındeyken henuz bır gelişme yok dur bakalım uzerınde icolar yapılınca dahada degerlenecek dıyordum ilk icoda yapıldı ama bekledıgım gibi yukselmedi.Ya bıktırıyor yada gerçekten ederi bu

ETC ile yapılan ilk ico hangisiydi ?

easyMINE  var yapılacak ama, ondan önce yapılan varmı bilmiyorum
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Açıkcası bende sene sonuna 100 dolar olur dıyordum olumlu pıyasalar zamanında 25$ sevıyesındeyken henuz bır gelişme yok dur bakalım uzerınde icolar yapılınca dahada degerlenecek dıyordum ilk icoda yapıldı ama bekledıgım gibi yukselmedi.Ya bıktırıyor yada gerçekten ederi bu

ETC ile yapılan ilk ico hangisiydi ?
full member
hero member
Activity: 742
Merit: 501
etc bugün güzel bir çıkış yakaladı bilmiyorum bunun devamı gelir mi, 100 dolarcılar da kayboldu ortadan 100 doları geçtik artık 50 - 60 dolar seviyesine de fitiz biz Cheesy
ether 600 dolarlarla gelmeden etc de 60 dolarlara zor gelir. Önce normal ethereum bu seviyelere çıkması lazım. ortalama 1:10 oranı bozulmaz
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
etc bugün güzel bir çıkış yakaladı bilmiyorum bunun devamı gelir mi, 100 dolarcılar da kayboldu ortadan 100 doları geçtik artık 50 - 60 dolar seviyesine de fitiz biz Cheesy
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi.? Poloniex den 0.139 ETC Ethereum Wallet ime gönderdim ancak 5-6 gün oldu maalesef gelen bir şey yok. Poloniex ten çıkış var ama benim cüzdana giriş yok. Ethereum Wallet'i Classic olsun diye Hayır diyerek kurdum sonra gönderdim ama giriş yok. Bu konuda bilgisi olan var mı.? Ne yapmak lazım.? Şimdiden teşekkürler..

Gönderdiğiniz adet çok düşük ondan olduğunu düşünüyorum. Daha önce de benzer sıkıntıları olan arkadaşlar olmuştu. Adet lerini 7-8 adet e çıkartıp gönderim yaptıklarında hepsi gitmişti diye hatırlıyorum. Kaldı ki 1 detten aşağı gönderim yapmayınız zaten.

Çok Teşekkürler..
full member
Ben millet etc alir derken bittrextekiler bcc aliyor uctu gitti m.q cakma bcc si au hale bak.Yine kacirdik treni
full member
Merhaba arkadaşlar bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi.? Poloniex den 0.139 ETC Ethereum Wallet ime gönderdim ancak 5-6 gün oldu maalesef gelen bir şey yok. Poloniex ten çıkış var ama benim cüzdana giriş yok. Ethereum Wallet'i Classic olsun diye Hayır diyerek kurdum sonra gönderdim ama giriş yok. Bu konuda bilgisi olan var mı.? Ne yapmak lazım.? Şimdiden teşekkürler..
Aynen arkadas cevaplamis bende ekleyeyim fee haric rn az 1 adet gonderin alti gonderimler hesaba hicbirzaman gecmez ama birikir toplamda 1 adet gonderim yaparsaniz gecmis olur.
Pages:
Jump to: